PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تمدید سرور با آلماهاست ( وارد ناحیه کاربری نمیشه )

ghazadi2002
April 20th, 2013, 14:49
سلام
من از آلما هاست سرور دارم
دیشب فاکتور دادن ولی هر کاری میکنم وارد ناحیه کاربری برای تمدید نیشم
یوزر و پسورد رو که میزنی بدون هیچ اروری برمیگرده همون صفحه و وارد ناحیه کاربری نمیشه
ایمیل هم زدم کسی جواب نداد
کسی هست بدونه چطوور میشه با این دوستان تماس گرفت
میترسم امروز سرور رو قطع کنن
ممنون میشم کمک کنید

AmirHosein
April 20th, 2013, 14:53
این ایمیل

almahostco {At} Gmail {Dot} Com

viasky
April 20th, 2013, 16:15
سلام
من از آلما هاست سرور دارم
دیشب فاکتور دادن ولی هر کاری میکنم وارد ناحیه کاربری برای تمدید نیشم
یوزر و پسورد رو که میزنی بدون هیچ اروری برمیگرده همون صفحه و وارد ناحیه کاربری نمیشه
ایمیل هم زدم کسی جواب نداد
کسی هست بدونه چطوور میشه با این دوستان تماس گرفت
میترسم امروز سرور رو قطع کنن
ممنون میشم کمک کنید
1.درخواست بازیابی پسورد بدید
2. یک اکانت ایجاد کنید و تکت بزنید و مشکل و مطرح کنید
3. با پشتیبان خود از طریق تلفن ارتباط برقرار کنید

ghazadi2002
April 20th, 2013, 17:31
ممنون از کمکتون
با ایمیل فایده نداشت به تمام ایمیلهاشون فرستادم ولی جوابی نگرفتم
بازیابی پسوردم سوال امنیتیش رو یادم رفته
متاسفانه الما هست تلفن هم نداره یا اینکه من بلد نیستم
ولی پیشنهاد اکانت جدیدتون رو انجام دادم و تیکت زدم
امیدوارم جواب بده
بازم ممنون

amertad
April 20th, 2013, 18:54
ممنون از کمکتون
با ایمیل فایده نداشت به تمام ایمیلهاشون فرستادم ولی جوابی نگرفتم
بازیابی پسوردم سوال امنیتیش رو یادم رفته
متاسفانه الما هست تلفن هم نداره یا اینکه من بلد نیستم
ولی پیشنهاد اکانت جدیدتون رو انجام دادم و تیکت زدم
امیدوارم جواب بده
بازم ممنون

شما چه جوری به آلما هاست اعتماد میکنید؟ یک شماره ثابت ندارند ..اونی هم که دارند قطعه! یک لوگوی whmcs هم زورشون میاد عوض کنن...
خداییش راضی هستید؟ اگر خوبه که نمایندگی هاست ازشون بگیریم!

ghazadi2002
April 20th, 2013, 18:59
دوست عزیز من 4 ماهه باهاشون کار میکنم
بجز اینکه پشتیبانیشون زیاد خوب نیست و دیر جواب میدن یکم و بجز تیکت راه دیگه برای ارتباط باهاشون نیست البته ظاهرا ایران نیستن ولی کارشون بد نیست
البته در صورتی که از رداستیشن بخواید سرور بپیرید
چون نمایندگی رسمی رداستیشن هستن و 10 درصدی هم از ماه اول به بعد تخفیف گرفتن واسم

amertad
April 20th, 2013, 19:02
دوست عزیز من 4 ماهه باهاشون کار میکنم
بجز اینکه پشتیبانیشون زیاد خوب نیست و دیر جواب میدن یکم و بجز تیکت راه دیگه برای ارتباط باهاشون نیست البته ظاهرا ایران نیستن ولی کارشون بد نیست
البته در صورتی که از رداستیشن بخواید سرور بپیرید
چون نمایندگی رسمی رداستیشن هستن و 10 درصدی هم از ماه اول به بعد تخفیف گرفتن واسم

ممنونم از جوابت دوست عزیز. حالا نظرت درباره دیتاسنترش چیه؟ خوبه.. میخوام برای کار هاستینگ اقدام کنم و مستقیم سرور بگیرم؟ با ایران مشکلی ندارند؟ الان خود شما با آلما هاست طرف حسابی یا با رد استیشن؟
میخوام بدون حساسیت و تعصب نظر بدیدو ممنون و متشکر

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 19:09
ممنونم از جوابت دوست عزیز. حالا نظرت درباره دیتاسنترش چیه؟ خوبه.. میخوام برای کار هاستینگ اقدام کنم و مستقیم سرور بگیرم؟ با ایران مشکلی ندارند؟ الان خود شما با آلما هاست طرف حسابی یا با رد استیشن؟
میخوام بدون حساسیت و تعصب نظر بدیدو ممنون و متشکر
یک کلام
دیگه دوران رداستیشن تموم شده

≡ ALEX ≡
April 20th, 2013, 20:11
تخریب چی های محترم!! :)

1. در امضای یوزر آلماهاست که در همین فروم عضو هستند، شماره دفتر انگلستان قرار داده شده!! ضمن اینکه همواره در وبسایت اصلی با پسوند co.uk وجود داشته!! حالا اینکه شما تمایل به تماس ندارید بحثش چیز دیگری است...

2. تیکت ها در بدترین حالت در کمتر از یکی دو ساعت پاسخ دهی می شوند و این روند زیر نظر مسئول بخش پشتیبانی کنترل می گردد. مگر در موارد خاصی که پاسخ دهی نیاز بررسی و یا انجام کاری است که ممکن است بطول بیانجامد.

3. آلماهاست نماینده فروش دیتاسنتر نیست، بلکه Platinum Partner این دیتاسنتر می باشد، به این معنی که شریک تجاری رسمی این دیتاسنتر است.

4. آلماهاست یک شرکت ایرانی-انگلیسی است و در هر دو کشور دفتر رسمی دارد.

5. طبق قوانین و سیاست های کاری شرکت، ارایه شماره تلفن دفتر ایران فقط به یوزر های خاص و مهم، امکان پذیر بوده و بقیه کاربران می بایست تمامی سوالات و مشکلات خود را از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند. این امر به مستند بودن مذاکرات انجام شده نیز کمک خواهد کرد.

6. سرویس های جانبی این شرکت همانند Shared Hosting و Reseller Hosting و Virtual Servers (VPS و ... با هزینه های هنگفت و با بهترین کیفیت و ساختار ممکن راه اندازی و مدیریت می شوند. در این مورد پاسخ گوی هر گونه اشکال و شکایتی هستیم در سیستم تیکت.

7. این شرکت هیچ گونه مشکلی با تحریم و مسائل مرتبط با آن ندارد و از این بابت بطور حتم هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

8. تعداد بالای سرور های اختصاصی خریداری شده و وبسایت ها و سرور های مجازی میزبانی شده در این شرکت، به خودی خود نشان از اعتبار دیتاسنتر و این شرکت را دارد.

================

و اما خطاب به دوستان عزیزی که مشکل ورود به پورتال را دارند، این یک مشکل عمومی نیست و بر روی کامپیوتر شما قابل حل می باشد. لطفا در این مورد با ایمیل شخصی بنده به آدرس زیر تماس داشته باشید:

a.edwards [at] almahost [dot] co.uk

ارادتمند

mehdi.gh
April 20th, 2013, 21:07
من هم مشکل استارتر رو داشتم
تو انجمن به یوزر alma host پیام خصوصی دادم برام ریست پسورد دادن
منظورم شما نیستین استارتر عزیز ولی جدیدا هر کسی بدون فکر کردن یا چیز دیگه میاد تاپیک میزنه !!!!

amertad
April 20th, 2013, 21:11
دوست گرامی...
اول انتقاد هست.. این که ناراحتی نداره!
تمام ششرکت های بزرگ در تمام دفاتزشون..هم تلفن دارند هم فکس و... و تبعیض هم قائل نمی شوند!
ما داریم تو ایران زندگی میکنیم. پس باید تو ایران معتبر باشه!
وقتی تلفن ایرانش قطع هست ..این یعنی چی؟
یعنی ایران هاست و رادکام و هاست ایران..همشون معتبر هستند و نماینده خیلی از شرکت ها هستند...غیر واقعی هست!؟
این گروه یا هرچی... هیچ مدرک یا سندی مبنی بر داشتن دفتر اعمم از آدرس . کد تجاری - اقتصادی و شماره ثبت...... در سایت و یا هرجایی ندارد.
شما هم یکم از سمت مشتریان ببینید!
بنده چه طور میتونم به شما اعتماد کنم؟؟؟

≡ ALEX ≡
April 20th, 2013, 21:36
دوست گرامی...
تمام ششرکت های بزرگ در تمام دفاتزشون..هم تلفن دارند هم فکس و... و تبعیض هم قائل نمی شوند!
یعنی ایران هاست و رادکام و هاست ایران..همشون معتبر هستند و نماینده خیلی از شرکت ها هستند...غیر واقعی هست!؟
این گروه یا هرچی... هیچ مدرک یا سندی مبنی بر داشتن دفتر اعمم از آدرس . کد تجاری - اقتصادی و شماره ثبت...... در سایت و یا هرجایی ندارد.

حرف شما متین... ولی سیاست های کاری هر شرکت بنا بر نیاز های آن شکل می گیرد و چیزی نیست که از سمت مشتری قابل روئیت باشد... به هر حال با توجه به فرمایشات شما و دیگر دوستان، خیلی زود در سیستم کاری جدید، اقدامات مقتضی در این رابطه صورت خواهد گرفت تا این قبیل نیاز های مشتریان تا حد امکان مرتفع گردد.

موفق باشید

smart_soheil
April 20th, 2013, 21:45
اوه! چرا شلوغش می کنی؟ منم این مشکلو داشتم, مشکل از کوکی های Whmcs بود. کوکی هارو پاک کن لاگین می شه. :|

ghazadi2002
April 20th, 2013, 21:48
دوست عزیز بهتره به هم دیگه احترام بزاریم و با این الفاظ همدیگه رو خطاب نکنیم
بنده قصد تخریب کسی رو ندارم و از آلماهاست هم سرور دارم
متاسفانه این سایت فاکتور رو روز آخر میزنه تا از حداکثر تغییرات قیمت ارز استفاده کنه و در واقع متضرر نشه
مثلا الان پوند رو قیمت 6000 حساب کردن
وقتی یک روز برای تمدید سرور وقت داشته باشید و نتونید وارد سایتشون بشید مجبورید هر کاری لازمه انجام بدید تا سرورتون قطع نشه حتی زدن تایپیکی بیخود مثل این ( البته طبق نظر دوست دیگمون )
من به تمام ایمیلهای ایت شرکت از دیشب چندین بار پیغام دادم ولی هنوز جواب نگرفتم
یه اکانت جدید ساختم و از اونجا تیکت دادم ولی چند ساعت پذشته و خبری نیست
دوست عزیز منم گفتم که ایران نیستن و تلفن انگلستان رو گذاشتن ولی حداقل میتونستن یه پشتیبانی یاهو مسینجر هم بزارن که همچین مواقعی بتونه کار کاربرشونو راه بندازه
الان به ایمیل شما هم پیغام میدم شاید مشکل حل بشه و بتونم سرور رو تمدید کنم
ولی پشتیبانی شرکتی مثل آلماهاست باید خیلی بهتر از این باشه

تخریب چی های محترم!! :)

1. در امضای یوزر آلماهاست که در همین فروم عضو هستند، شماره دفتر انگلستان قرار داده شده!! ضمن اینکه همواره در وبسایت اصلی با پسوند co.uk وجود داشته!! حالا اینکه شما تمایل به تماس ندارید بحثش چیز دیگری است...

2. تیکت ها در بدترین حالت در کمتر از یکی دو ساعت پاسخ دهی می شوند و این روند زیر نظر مسئول بخش پشتیبانی کنترل می گردد. مگر در موارد خاصی که پاسخ دهی نیاز بررسی و یا انجام کاری است که ممکن است بطول بیانجامد.

3. آلماهاست نماینده فروش دیتاسنتر نیست، بلکه Platinum Partner این دیتاسنتر می باشد، به این معنی که شریک تجاری رسمی این دیتاسنتر است.

4. آلماهاست یک شرکت ایرانی-انگلیسی است و در هر دو کشور دفتر رسمی دارد.

5. طبق قوانین و سیاست های کاری شرکت، ارایه شماره تلفن دفتر ایران فقط به یوزر های خاص و مهم، امکان پذیر بوده و بقیه کاربران می بایست تمامی سوالات و مشکلات خود را از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند. این امر به مستند بودن مذاکرات انجام شده نیز کمک خواهد کرد.

6. سرویس های جانبی این شرکت همانند Shared Hosting و Reseller Hosting و Virtual Servers (VPS و ... با هزینه های هنگفت و با بهترین کیفیت و ساختار ممکن راه اندازی و مدیریت می شوند. در این مورد پاسخ گوی هر گونه اشکال و شکایتی هستیم در سیستم تیکت.

7. این شرکت هیچ گونه مشکلی با تحریم و مسائل مرتبط با آن ندارد و از این بابت بطور حتم هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

8. تعداد بالای سرور های اختصاصی خریداری شده و وبسایت ها و سرور های مجازی میزبانی شده در این شرکت، به خودی خود نشان از اعتبار دیتاسنتر و این شرکت را دارد.

================

و اما خطاب به دوستان عزیزی که مشکل ورود به پورتال را دارند، این یک مشکل عمومی نیست و بر روی کامپیوتر شما قابل حل می باشد. لطفا در این مورد با ایمیل شخصی بنده به آدرس زیر تماس داشته باشید:

a.edwards [at] almahost [dot] co.uk

ارادتمند

≡ ALEX ≡
April 20th, 2013, 22:01
دوست عزیز بهتره به هم دیگه احترام بزاریم و با این الفاظ همدیگه رو خطاب نکنیم
بنده قصد تخریب کسی رو ندارم و از آلماهاست هم سرور دارم
متاسفانه این سایت فاکتور رو روز آخر میزنه تا از حداکثر تغییرات قیمت ارز استفاده کنه و در واقع متضرر نشه
وقتی یک روز برای تمدید سرور وقت داشته باشید و نتونید وارد سایتشون بشید مجبورید هر کاری لازمه انجام بدید تا سرورتون قطع نشه حتی زدن تایپیکی بیخود مثل این ( البته طبق نظر دوست دیگمون )
من به تمام ایمیلهای ایت شرکت از دیشب چندین بار پیغام دادم ولی هنوز جواب نگرفتم
یه اکانت جدید ساختم و از اونجا تیکت دادم ولی چند ساعت پذشته و خبری نیست
دوست عزیز منم گفتم که ایران نیستن و تلفن انگلستان رو گذاشتن ولی حداقل میتونستن یه پشتیبانی یاهو مسینجر هم بزارن که همچین مواقعی بتونه کار کاربرشونو راه بندازه

با عرض پوزش... اشاره به شخص خاصی ندارم،‌ ولی چند وقتی است تعدادی افراد سودجو و تخریب کننده در تاپیک هایی اقدام به نشر اکاذیب کرده بودند که تیم آلماهاست نادیده گرفت... این بار نیز بنده از طرف شخص خودم خواستم یکبار برای همیشه ابهامات رو از بین ببرم و نیز این تضمین رو بدهم که به زودی آن تعداد موارد آزار دهنده برای مشتری که برخی افراد ذکر می کنند نیز کاملا برطرف خواهند شد.

در مورد نرخ ارز نیز، شرکت قصد ندارد به خاطر چند هزار تومان تفاوت قیمت (و حتی چند صد هزار تومان تفاوت، اگر فکر می کنید اینگونه است!)، اعتبار حرفه ای خود را زیر سوال ببرد. از طرف دیگر هیچ نیازی به این کار دیده نمی شود! به هر حال هر هزینه ای که پرداخت می شود، حال با هر نرخی و هر روشی به جیب شرکت می رود و این مقدار بیش از این حرف هاست که بخواهیم با قایل شدن این تفاوت نرخ ارز ناچیز خود را زیر سوال ببریم! احیانا افرادی که دسترسی به نرخ ارزان تر و از منابع مطمئن دارند، امکان پرداخت ارزی نیز برایشان همواره میسر بوده و هست... فلذا فکر نمی کنم در این باره حرف دیگری باقی مانده باشد.

موفق باشید

ghazadi2002
April 20th, 2013, 22:09
دوست عزیز بد برداشت نکنید
منظورم مهلت کمیه که الماهاست برای پرداخت صورتحساب میزاره
شرکتهای دیگه از یک هفته قبل صورتحساب رو میفرستن
من از الما هاست فقط دو مورد ناخوش آیند دیدم یکی نبودن پشتیبان آنلاین برای موارد اضطراری
و یکی هم برای فاکتوره که مهلت بسیار کمی رو میزاره
یکروز خیلی کمه
همین

با عرض پوزش... اشاره به شخص خاصی ندارم،‌ ولی چند وقتی است تعدادی افراد سودجو و تخریب کننده در تاپیک هایی اقدام به نشر اکاذیب کرده بودند که تیم آلماهاست نادیده گرفت... این بار نیز بنده از طرف شخص خودم خواستم یکبار برای همیشه ابهامات رو از بین ببرم و نیز این تضمین رو بدهم که به زودی آن تعداد موارد آزار دهنده برای مشتری که برخی افراد ذکر می کنند نیز کاملا برطرف خواهند شد.

در مورد نرخ ارز نیز، شرکت قصد ندارد به خاطر چند هزار تومان تفاوت قیمت (و حتی چند صد هزار تومان تفاوت، اگر فکر می کنید اینگونه است!)، اعتبار حرفه ای خود را زیر سوال ببرد. از طرف دیگر هیچ نیازی به این کار دیده نمی شود! به هر حال هر هزینه ای که پرداخت می شود، حال با هر نرخی و هر روشی به جیب شرکت می رود و این مقدار بیش از این حرف هاست که بخواهیم با قایل شدن این تفاوت نرخ ارز ناچیز خود را زیر سوال ببریم! احیانا افرادی که دسترسی به نرخ ارزان تر و از منابع مطمئن دارند، امکان پرداخت ارزی نیز برایشان همواره میسر بوده و هست... فلذا فکر نمی کنم در این باره حرف دیگری باقی مانده باشد.

موفق باشید

Yas-Host
April 20th, 2013, 22:17
شما چه جوری به آلما هاست اعتماد میکنید؟ یک شماره ثابت ندارند ..اونی هم که دارند قطعه! یک لوگوی whmcs هم زورشون میاد عوض کنن...
خداییش راضی هستید؟ اگر خوبه که نمایندگی هاست ازشون بگیریم!

دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که بعضی از بزرگ ترین شرکت های هاستینگ هم بعضی هاشون هنوز لوگو رو عوض نکردند
ربطی به زورشون میاد یا نمیاد نداره!
سابقه بقیه رو یک شبه خراب نکنید لطفا
شاید لوگوشون اماده نیست
شایدم مثل بنده وقت نداشته باشه
حالا شما که مثلا میگی بلدم بسم الله
منتظرتون در یاهو هستم
mrmy_yasin

موفق باشید.

ghazadi2002
April 20th, 2013, 22:26
بابا بیخیال دوستان
من یه مشکل گیر افتادم اشتباه کردم این تایپیک رو زدم هرچند واسم مفید بود و جناب الکس گفتن مشکلم رو پیگیری میکنن
در جواب اون دوستم که گفته بودن نظرم چیه باید بگم من برای هاستینگ استفاده نمیکنم و به همین خاطر نمیتونم جواب بدم

AlmaHost
April 20th, 2013, 22:33
باسلام
در مورد این تاپیک دوستانی که اصلا آلماهاست را نمیشناسند و کاربر ما نبوده اند در حال نظر دادن هستن!
بنده تاج دینی هستم مدیر دفتر انگلستان آلماهاست و آقای آرایش هم مدیر دفتر تهران آلماهاست میباشند.
آلماهاست از دو سال پیش که به صورت رسمی شروع به کار کرد تا به الان به جرات میتوانیم بگویم که یکی از کم حاشیه ترین شرکتهای فعال در ایران در این زمینه میباشد.
در مورد شما دوست عزیز

کسی از انتقاد ناراحت نمیشه ولی در صورتی که انتقاد واقعا انتقاد به جا و درستی باشد.

آلماهاست طبق رویه کاری خودش شماره ی دفتر ایران را به بعضی از مشتریان میدهد.

در ایران اینقدر معتبر میباشد که روزنامه ایی مثل همشهری با ما کار میکنند!‌:)

تلفن جایی قطع نیست دوست عزیز. تلفن دفتر ایران را به بعضی از کاربران میدهیم.

در این تاپیک بحث شرکتهای همکار ما نیست. صبحت آلماهاست میباشد!‌:)

مطمن باشید اگر این مواردی که شما میفرمایید ما نداشتیم(هم در ایران هم در انگلستان) دیتاسنتر رداستینش به هیچ وجه آلماهاست را نماینده قانونی خود در ایران و انگلستان نمیکرد!

بله ما از سمت مشتریان این موضوع را دیده ایم که به این روش کار میکنیم.
حال شما میتوانید اعتماد کنید و یا خیر! و تمامی این شرکتها که نام بردید در این حیطه یعنی سرورهای اختصاصی و هاستینگ کدام یک توانسته اند یک صفحه رسمی در سایت دیتاسنتر داشته باشند؟
کدام یک به صورت منظم هر ۳ ماه با دیتاسنتر جلسه حضوری دارند؟

بله زمانی که هزینه پوند به یکباره ۵۰۰ تومان تغییر پیدا میکند و یا به یکبار از ۳۰۰۰ هزارتومان به نزدیک ۷۰۰۰ هزارتومان رسید و یا زمانی که ارزی در بازار ایران کسی خرید و فروش نمیکرد مشتریان ما از بابت تمدید کردن سرورها مشکلی داشتند؟! درصورتی که خیلی از همکاران ما به مشکلهای خیلی جدی برخورد کردند.

دوست عزیز آلما هاست هم در انگلستان دفتر دارد و هم در ایران. شماره های تماس انگلستان برای همه قابل استفاده میباشند. از طریق کارت تلفن باید اقدام به شماره گیری کنید.

ما به غیر از شما میزبان بیش از ۱۳۰سرور اختصاصی - ۱۸۰عدد سرویس مجازی و بیش ۹۰۰ عدد هاست اشتراکی و ریسلر هستیم. پس قاعدتا به تیکتهایی با اهمیت بیشتر از شما زودتر رسیدگی میشود.

در مور لوگو هم که دوست عزیز اظهار فضل کردند باید خدمت دوستان بگیم که به دلیل آپدیت پرتال به نسخه جدید لوگو هم به حالت دیفالت درآمده است و به دلیل اینکه در حال تغییر سیستم پرتال هستیم دلیلی برای تعویض لوگو فعلا نمیبینیم.

موفق باشید

Yas-Host
April 20th, 2013, 22:38
باسلام
در مورد این تاپیک دوستانی که اصلا آلماهاست را نمیشناسند و کاربر ما نبوده اند در حال نظر دادن هستن!
بنده تاج دینی هستم مدیر دفتر انگلستان آلماهاست و آقای آرایش هم مدیر دفتر تهران آلماهاست میباشند.
آلماهاست از دو سال پیش که به صورت رسمی شروع به کار کرد تا به الان به جرات میتوانیم بگویم که یکی از کم حاشیه ترین شرکتهای فعال در ایران در این زمینه میباشد.
در مورد شما دوست عزیز

کسی از انتقاد ناراحت نمیشه ولی در صورتی که انتقاد واقعا انتقاد به جا و درستی باشد.

آلماهاست طبق رویه کاری خودش شماره ی دفتر ایران را به بعضی از مشتریان میدهد.

در ایران اینقدر معتبر میباشد که روزنامه ایی مثل همشهری با ما کار میکنند!‌:)

تلفن جایی قطع نیست دوست عزیز. تلفن دفتر ایران را به بعضی از کاربران میدهیم.

در این تاپیک بحث شرکتهای همکار ما نیست. صبحت آلماهاست میباشد!‌:)

مطمن باشید اگر این مواردی که شما میفرمایید ما نداشتیم(هم در ایران هم در انگلستان) دیتاسنتر رداستینش به هیچ وجه آلماهاست را نماینده قانونی خود در ایران و انگلستان نمیکرد!

بله ما از سمت مشتریان این موضوع را دیده ایم که به این روش کار میکنیم.
حال شما میتوانید اعتماد کنید و یا خیر! و تمامی این شرکتها که نام بردید در این حیطه یعنی سرورهای اختصاصی و هاستینگ کدام یک توانسته اند یک صفحه رسمی در سایت دیتاسنتر داشته باشند؟
کدام یک به صورت منظم هر ۳ ماه با دیتاسنتر جلسه حضوری دارند؟

بله زمانی که هزینه پوند به یکباره ۵۰۰ تومان تغییر پیدا میکند و یا به یکبار از ۳۰۰۰ هزارتومان به نزدیک ۷۰۰۰ هزارتومان رسید و یا زمانی که ارزی در بازار ایران کسی خرید و فروش نمیکرد مشتریان ما از بابت تمدید کردن سرورها مشکلی داشتند؟! درصورتی که خیلی از همکاران ما به مشکلهای خیلی جدی برخورد کردند.

دوست عزیز آلما هاست هم در انگلستان دفتر دارد و هم در ایران. شماره های تماس انگلستان برای همه قابل استفاده میباشند. از طریق کارت تلفن باید اقدام به شماره گیری کنید.

ما به غیر از شما میزبان بیش از ۱۳۰سرور اختصاصی - ۱۸۰عدد سرویس مجازی و بیش ۹۰۰ عدد هاست اشتراکی و ریسلر هستیم. پس قاعدتا به تیکتهایی با اهمیت بیشتر از شما زودتر رسیدگی میشود.

در مور لوگو هم که دوست عزیز اظهار فضل کردند باید خدمت دوستان بگیم که به دلیل آپدیت پرتال به نسخه جدید لوگو هم به حالت دیفالت درآمده است و به دلیل اینکه در حال تغییر سیستم پرتال هستیم دلیلی برای تعویض لوگو فعلا نمیبینیم.

موفق باشید

به شدت تایید میشن!
دوستان عزیز لطفا الکی بدون منطق پست ندید لطفا!
همین جا هم تایپک رو ختم بخیر کنید.
موفق باشید.

berkehost
April 20th, 2013, 22:40
دوستانی که آلما هاست رو نمیشناسن، لطفا نظر بیخود ندن!
الماهاست یکی از برترین هاستینگ های ایران هستن. لطفا قضاوت بیخود نکنید!