PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال حیاتی در مورد eukhost

aminhacker
February 9th, 2010, 19:58
با سلام
آقا ببخشین من پس از تحقیقات فراوان خواستم از eukhost شرینگ هاست بگیرم از پشتیبانی شون پرسیدم

چقدر محدودیت برای آپلود ftp,php دارین هر دو رو گفت 10mb خوب دوستان با این 10mb که نمی شه چیزی آپ کرد که

اگه اینجوریه که نمی شه کوچکترین فایل رو توش آپ کرد

لطف کنین راهنمایی کنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا اگه همین محدودین رو داره برم سراغ جاست هاست اصلا کلا این بهتره یا جاست هاست ؟

Rapid
February 9th, 2010, 21:54
با ftp آپ كنيد خب!

pardishosting
February 9th, 2010, 23:06
اگر موضوع سایتتون دانلود نیست .. من هاست با کیفیت و سرعت و امکانات بالا با قیمت خیلی مناسب می تونم بهتون بدم.

aminhacker
February 10th, 2010, 11:35
با ftp آپ كنيد خب!

آقا اینا می گن ftp و php هر دو 10mb

من ایمیل به تیم مدیریتی زدم اینو گفتن بعد با یکی از اپراتوراشونم صحبت کردم گفت اره همین قدره اگه مشکلی داری با این محدودیت بیا vps بگیر بعد دیشب دوباره رفتم یه ایمیل به تیم پشتیبانی فنی شون زدم گفت نه شما می تونین هر چقدر خواستین توش آپ کنین البته حداکثر به میزان اختصاص یافته
و بهتره از 30 مگ بیشتر اپ نکنین ولی محدودیتی نیست بعد رفتم به اپراتورشون گفتم گفت واستا بعد اومد حرف همون تیم پشتیبانی فنی شون زد شایدم تیم مدیریتی و فنی شون شیفتی اپراتوری هم می کنن
=)) !!

1-حالا نظر دوستان چیه ؟
2-نگفتین بین اینو جاست هاست کدوم ؟
3-یک سوال دیگه اگه من دامین قبلیم رو که از هاست ایران گرفتم به این شرکت انتقال بدم باید برای شارژش به کافرا پول بدم =)) یا به عزیزان گرانفروش هم وطن ؟
4-آقا یک سوال دیگه اگه از این eukhost بگیرم برای پکیج های شرینگ که مشکلی با لایسنس cpanel نیست اما برای dedicated و اینا خودشون می گن ما لایسنس رو می گیرمو و در اختیار شما قرار می دیم حالا به نظر شما احتمال مشکل هست اگه با vpn بریم که فک کنم نور الا!! نوره دیگه نه ؟

aminhacker
February 11th, 2010, 18:03
مثل اینکه کسی نمی خواد جواب ما رو بده لطفا مدیران یه حالی به عاجز حقیر بدن گیر کردم جون مادراتون

TukaNet
February 11th, 2010, 18:10
والا کسی از کارکنان eukhost اینجا فعال نیست ... :71:
بهترین راه اینه که سوالتون رو از ساپورت خودشون بپرسید
اینجا هر کس هم راهنمایی کنه از روی حدس و گمان هست

موفق باشید

goldstar
February 11th, 2010, 18:18
فکر نمیکنم روی ftp محدودیت باشه. پرسیدم و گفتند روی ftp محدودیتی نیست.
اگر دامینتون هم ir نیست میتونین انتقال بدین همونجا
ساپورت اینجا بهتره از هرجا eukhost
برای cpanel هم روی هاست اشتراکی مشکلی نیست.

alimosavi
February 11th, 2010, 18:25
ساپورتراش ماهن . با یکیشون یکم صحبت کنی اگرم محدودیتی باشه می تونه محدودیت رو برداره .
خب ولی vps و ded یه چیز دیگه هست . از لحاض cpanel هم اصلا مشکلی نداره ( من که تو چندماه اصلا نداشتم )

ولی با توجه به قیمت باید بسنجی .

مثلا من ای رو ترجیح می دم sharkspace.com

aminhacker
February 11th, 2010, 22:54
پیشاپیش ممنون از راهنمایی بر و بچس

اره محدودیت نداره فک کنم اون اپراتوره تفریحی رفته تو تیم مدیریتی و شیطونی کرده حالااااا
این دو تا رو نگفتین اگه بگین خیلی دیگه حال دادین ا

پیشاپیش از وقتی که دوستان قرار دادن ممنون

1-بین اینو جاست هاست کدوم ؟
2-اگه برای هاست شیری مشکلی با cpanel نیست برای vpn و ded هست یا نه ؟ اگه هست با vpn برم چی ؟ کلا راه دور زدن اگه بگین خیلی حال دادین ؟

LoveLife
February 11th, 2010, 23:04
1- euk اصلا قابل مقایسه با جاست هاست بابت کیفیت و پشتیبانی نیست ! ولی گران تر هم هست
2 - هیج مشکلی برای شما نداره ، با هر آی پی خواستید برید ! مدیر سرور اگه ایرانی باشه باید ...

goldstar
February 11th, 2010, 23:05
سلام
پشتیبانی این بهتره. ضمنا من خودم هاست محدود رو به نامحدود ترجیح میدم چون هاستهای نامحدود یا مثلا 1000 گیگ بر خلاف اسمشون از هاست محدود هم محدودتره!
در ضمن eukhost خطر تحریم نداره
درباره سی پنل برای هاست اشتراکی خطر خیلی کم و حتی صفر هست. بر روی سرور و وی پی اس هم اگر دامنه ir نباشه و گزارش هم ندن مشکل خاصی نباید پیش بیاد
ولی سی پنل تضمینی نداره و احتمال تحریمش هست. در صورت تحریم هم اگر دیتاسنتر خوب باشه کمکتون میکنه که فکر کنم eukhost این کار رو انجام بده.

aminhacker
February 11th, 2010, 23:41
آقا ممنون از همتون خیلی حال دادین
منم با گفته شما موافقم هاست محدود رو ترجیح می دم البته من خیلی ها رو می شناسم که ریپورت میدن ... جای شرم داره...انگلیسی ها کل دنیا رو گرفتن غیر از ایرلند بود فکر کنم که بغلشونه اونم فقط بخاطره نبوده همین دوستان گرامی در میهنشون
فقط یه سوال دیگه
دوستان توصیه می کنند vpn امارات رو بگیرم یا نه چون پرداختم از امارات هست برای اینکه cpanel گیر نده به vps و ded بگیرم یا نه ؟ میارزه یا نه ؟ البته خود eukhost عزیز گفت گیر داد plesk می دیم بت ولی اونم مشکلات داره

البته در مورد تحریم با این پرچم آتش زدنا امکانش همیشه هست شرمنده اینو گفتم جهت اطلاع بود لطفا دوستان گیر ندن به این و ادامه بدن

ممنون از همه دوستان که منو راهنما بودن :77:

goldstar
February 11th, 2010, 23:59
سلام
اگر قیمت vpn امارات مناسبه براتون که خوبه
درباره تحریم هم که هیچ تضمینی نیست. اگر دیتاسنتر گفته کمکتون میکنه زیاد مشکل نخواهید داشت.

LoveLife
February 12th, 2010, 00:03
یه وی پی ان از بچه ها قرض بگیر پرداخت پی پال رو انجام بده ! بقیه چیز ها مهم نیست ! چون باهاشون کار کردم

aminhacker
February 12th, 2010, 01:10
یه وی پی ان از بچه ها قرض بگیر پرداخت پی پال رو انجام بده ! بقیه چیز ها مهم نیست ! چون باهاشون کار کردم

سلام

1-این بچه ها که گفتین گروه خاصین یا منظورتون رفیقای خودم بود ؟=))

2-شرمنده شما مگه از کدوم دیتاسنتر می گیرین که مشکلی نبوده ؟ منظورتون شرینگ یا مجازی و اختصاصی که مشکلی نبوده ؟

LoveLife
February 12th, 2010, 01:25
تو یاهو پی ام بده
love_life_20000

aminhacker
February 12th, 2010, 01:51
ساپورتراش ماهن . با یکیشون یکم صحبت کنی اگرم محدودیتی باشه می تونه محدودیت رو برداره .
خب ولی vps و ded یه چیز دیگه هست . از لحاض cpanel هم اصلا مشکلی نداره ( من که تو چندماه اصلا نداشتم )

ولی با توجه به قیمت باید بسنجی .

مثلا من ای رو ترجیح می دم sharkspace.com

با سلام

آقا این که گفتین با cpanel مشکل نداره منظورتون تو شرینگ بوده یا مجازی یا اختصاصی ؟

ممنون

alimosavi
February 12th, 2010, 13:24
کلا مشکل نداره .. شیر . دد . و وپی
ولی خب دلت می خواد احتیاط ایرادی نداره .

aminhacker
February 13th, 2010, 01:46
آقایون خیلی ممنون از زمانی که به من اختصاص دادین

اگه کسی بن تخفیف euk داره پ.خ کنه ممنون میشم

از زحماتون دوستان باز هم ممنون:77: