PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور اختصاصی ایران با پورت 1 گیگ .

ourweb
April 20th, 2013, 11:07
با سلام خدمت دوستان عزیز شروع میکنیم فروش سرور های اختصاصی ایران را با پورت 1 گیگ از دیتاسنتر جایگاه .
شروع قیمت از 330 هزار تومان .
نصب مجازی ساز انجام میشود
محدودیت ای پی وجود ندارد.
صبا سرور به عنوان نماینده رسمی دیتاسنتر در اینجا فعالیت میکند .
برای خرید میتوانید با شماره : 06115524315 الی 09392832729
ساعات تماس در وقت اداری از ساعت 9 صبح تا 9 شب .
یا با ایدی sabaserver در تماس باشید

CPU: Intel Core 2 Quad 6600 - 4 Core - 6 MB Cache
RAM: 8 GB DDR 2 - 800 Mhz
HDD: 500 GB - SATA 2 - 7200 rpm
LAN: 2 x 1000 Mbit
BW : 100GB
IP: 1
330.000 تومان
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
CPU: Intel Xeon L 5520 - 8 Core - 8 MB Cache
RAM: 16 GB DDR 3 - 1333 Mhz
HDD: 2 x 500 GB - SATA 3 - 7200 rpm - Raid 0,1
IP: 2
530.000 تومان
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
CPU: Intel Core i 7 920 - 4 Core - 8 MB Cache
RAM: 12 GB DDR 3 - 1333 Mhz
HDD: 2 x 500 GB - SATA 3 - 7200 rpm - Raid 0,1
IP: 2
490.000 تومان
CPU: Intel Xeon E 5645 - 12 Core - 12 MB Cache
RAM: 32 GB DDR 3 - 1333 Mhz
HDD: 4 x 500 GB - SATA 3 - 7200 rpm, Raid 0,1,10,5
IP: 4
950.000 تومان
CPU: Intel Dual Core 5200 - 2 Core - 2 MB Cache
RAM: 4 GB DDR 2 - 800 Mhz
HDD: 320 GB - SATA 2
LAN: 1000 Mbit
IP: 1
230.000 تومان
CPU: Intel Xeon E 5620 - 8 Core - 12 MB Cache
RAM: 24 GB DDR 3 - 1333 Mhz
HDD: 2 x 1 TB - SATA 3 7200 - Raid 0,1
IP: 3
600.000 تومان
تومان

hostfire
April 20th, 2013, 11:19
صبا سرور به عنوان نماینده رسمی دیتاسنتر در اینجا فعالیت میکند .
نمایندگی؟
مدرک نمایندگیتون رو میدید ببینیم؟

ourweb
April 20th, 2013, 11:21
نمایندگی؟
مدرک نمایندگیتون رو میدید ببینیم؟
وب سایت شان هنوز کامل نشده وگرنه لینک صفحه ما داده میشد ولی میتونید تماس بگیرید هستند

فروش: 66974355-021 و بهشون بگید صبا سرور
و در مورد پهنای باند چقدر نیاز دارید ؟

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 11:23
چه جالب تا تاپیک دیتاسنتر جایگاه باز شد شما یک دفعه شدی نماینده؟

hostfire
April 20th, 2013, 11:27

عزیز جان خوبه شماره دادن ها
ظمنان نگاه کنید متوجه میشید که قیمتشون با دیتاسنتر یکیه! :|
چرا تیکه میندازید؟
-------------
اقا ماهانه 2 ترا بندویچ یا 1 ترا
ولی نه ماهانه هر 100 گیگ 35 تومن!

ourweb
April 20th, 2013, 11:30

دوست عزیز شماره گزاشتم میتونید تماس بگیرید . ..

ourweb
April 20th, 2013, 11:31
چرا تیکه میندازید؟
-------------
با سلام ایمیل زدم به دیتاسنتر منطزر جواب هستم

ourweb
April 20th, 2013, 11:44
چرا تیکه میندازید؟
-------------

قیمت 1 ترا میشود 350 هزار تومان
قیمت 2 ترا میشود 700 هزار تومان
قیمت پهنای باند در ایران خیلی گرون میباشد برای همین نمیشود کم کرد .

hostfire
April 20th, 2013, 11:48
قیمت 1 ترا میشود 350 هزار تومان
قیمت 2 ترا میشود 700 هزار تومان
قیمت پهنای باند در ایران خیلی گرون میباشد برای همین نمیشود کم کرد .

ممنون از شما خیلی گرونه متاسفانه

ourweb
April 20th, 2013, 11:51
تاپیک بروز میشود.

ourweb
April 20th, 2013, 11:52
ممنون از شما خیلی گرونه متاسفانه

بله کمی گرون هست بخاطر اینکه پهنای باند در ایران خیلی گرون میباشد .

AmirHosein
April 20th, 2013, 12:10
من با دیتاسنتر تماس گرفتم و ازشون سوال کردم گفتم آیا شما پارتنر و یا نماینده فروشی دارید به من گفتند خیر ولی باید اضافه کنم گفتند بعضی مشتری ها هستن میان با یک سرور شروع میکنن و رقم سرور هاشون به مرور بیشتر میشه خب قطعا تخفیف براشون اعمال میشه و میتونن کمتر از قیمت اصلی ما بفروشن (هیچ اشاره ای به داشتن پارتنر نداشتند.)

با سلام در مورد نمایندگی میتونید با شماره دیتاسنتر تماس بگیرد به این شماره .
وب سایت شان هنوز کامل نشده وگرنه لینک صفحه ما داده میشد ولی میتونید تماس بگیرید هستند

فروش: 66974355-021 و بهشون بگید صبا سرور
و در مورد پهنای باند چقدر نیاز دارید ؟

من تماس گرفتم متاسفانه نماینده ای معرفی نکردند :)

چرا تیکه میندازید؟
-------------
کسی تیکه ننداخت فقط حس ارضای کنجکاوی بودش :)
من چند مورد سوال داشتم از این دیتاسنتر با پاسخ برای شما قرار میدم شاید سوال بعضی از دوستان باشه :)
1- هزینه پورت اینترانت به چه قیمتی هست؟
- ماهانه ده هزار تومان هزینه پورت اینترانت هست
2- هزینه آیپی؟
- از یک عدد تا شانزده عدد حدود 4500 تومان هر ای پی از شانزده عدد تا 64 عدد 2500 تومان البته ذکر کردند که بعد از 16 آیپی آی پی ها به نام درخواست کننده میشه
3- در صورتی که کسی خودش رو نماینده جایگاه معرفی کنه ما از ایشون خرید کنیم اگر مشکلی فی ما بین اون شخص و ما اتفاق بیفته جایگاه مسئولیت داره در قبال سرویس ما؟
- خیر همون طور که گفتند جایگاه پارتنر و نماینده ای نداره و اگر از شخصی خرید کنید مسئولیت سرویس شما به عهد شخصی هست که ازش خرید کردید و جایگاه مسئولیتی قبول نمیکنه (این سوال من رو از همکارشون پرسیدند کمی طول کشید به من پاسخ بدند)
4- هزینه کولوکیشن و اجاره رک به چه صورت هست؟
هر یونیت به گفته خودشون حدود 125 هزارتومان
---
اپراتور با حوصله به سوالات من پاسخ داد که بسیار راضی کننده بود البته هنوز وب سایتشون کامل نشده اگر دوستان سوالی داشته باشن میتونن با تلفن 66974355 تماس بگیرند و سوال خودشون رو بپرسند.
موفق باشید.

ourweb
April 20th, 2013, 12:22
من با دیتاسنتر تماس گرفتم و ازشون سوال کردم گفتم آیا شما پارتنر و یا نماینده فروشی دارید به من گفتند خیر ولی باید اضافه کنم گفتند بعضی مشتری ها هستن میان با یک سرور شروع میکنن و رقم سرور هاشون به مرور بیشتر میشه خب قطعا تخفیف براشون اعمال میشه و میتونن کمتر از قیمت اصلی ما بفروشن (هیچ اشاره ای به داشتن پارتنر نداشتند.)

من تماس گرفتم متاسفانه نماینده ای معرفی نکردند :)

کسی تیکه ننداخت فقط حس ارضای کنجکاوی بودش :)
من چند مورد سوال داشتم از این دیتاسنتر با پاسخ برای شما قرار میدم شاید سوال بعضی از دوستان باشه :)
1- هزینه پورت اینترانت به چه قیمتی هست؟
- ماهانه ده هزار تومان هزینه پورت اینترانت هست
2- هزینه آیپی؟
- از یک عدد تا شانزده عدد حدود 4500 تومان هر ای پی از شانزده عدد تا 64 عدد 2500 تومان البته ذکر کردند که بعد از 16 آیپی آی پی ها به نام درخواست کننده میشه
3- در صورتی که کسی خودش رو نماینده جایگاه معرفی کنه ما از ایشون خرید کنیم اگر مشکلی فی ما بین اون شخص و ما اتفاق بیفته جایگاه مسئولیت داره در قبال سرویس ما؟
- خیر همون طور که گفتند جایگاه پارتنر و نماینده ای نداره و اگر از شخصی خرید کنید مسئولیت سرویس شما به عهد شخصی هست که ازش خرید کردید و جایگاه مسئولیتی قبول نمیکنه (این سوال من رو از همکارشون پرسیدند کمی طول کشید به من پاسخ بدند)
4- هزینه کولوکیشن و اجاره رک به چه صورت هست؟
هر یونیت به گفته خودشون حدود 125 هزارتومان
---
اپراتور با حوصله به سوالات من پاسخ داد که بسیار راضی کننده بود البته هنوز وب سایتشون کامل نشده اگر دوستان سوالی داشته باشن میتونن با تلفن 66974355 تماس بگیرند و سوال خودشون رو بپرسند.
موفق باشید.
سلام اقای حسین خان شما صلا با دیتاسنتر حرفی نزدی برای نمایندگی برگشتی گفتی یک سرور دارم از افرانت که از یک شرکت دیگه گرفتم بعد بیام روی سرور های شما اون شرکت بیاد سرور رو ببره شما پولش رو میدید این رو گفتید کی از نمایندگی حرف زدید .

AmirHosein
April 20th, 2013, 12:30
سلام اقای حسین خان شما صلا با دیتاسنتر حرفی نزدی برای نمایندگی برگشتی گفتی یک سرور دارم از افرانت که از یک شرکت دیگه گرفتم بعد بیام روی سرور های شما اون شرکت بیاد سرور رو ببره شما پولش رو میدید این رو گفتید کی از نمایندگی حرف زدید .
من با شما حرف نزدم دوست عزیز :) با شخصی به اسم آقای پناهی صحبت کردم گفتند نماینده فروش و پارتنر ندارد ختم کلام :) اگر میگفت نماینده دارن اسم شما رو به من میگفتند :) حسین هم نه امیرحسین :)بهتره صحبت های من رو درست منتقل کنید :) تو تماس تلفنی چند بار پرسیدم نماینده فروش یا پارتنر دارید گفتند خیر :)
موفق باشید :)

ourweb
April 20th, 2013, 12:36
من با شما حرف نزدم دوست عزیز :) با شخصی به اسم آقای پناهی صحبت کردم گفتند نماینده فروش و پارتنر ندارد ختم کلام :) اگر میگفت نماینده دارن اسم شما رو به من میگفتند :) حسین هم نه امیرحسین :)بهتره صحبت های من رو درست منتقل کنید :) تو تماس تلفنی چند بار پرسیدم نماینده فروش یا پارتنر دارید گفتند خیر :)
موفق باشید :)

الان پشتیبان دیتاسنتر میاد و خودش اعلام میکند.

AmirHosein
April 20th, 2013, 12:39
الان پشتیبان دیتاسنتر میاد و خودش اعلام میکند.
خوشحال میشم :)

viasky
April 20th, 2013, 12:43
اگر مدرکی موجود باشه ثابت کردنش خیلی آسونه
نگران باشید
فقط کافیه با دیتاسنتر هماهنگ کنید
ولی بهتون پشنهاد می کنم قابلیت ها و ماهیت سرویس دهی خودتون و با مدرک معرفی نمایید
شک نکنید صداقت جلب اعتماد میاره
معذرت میخوام اگر دخالت کردم:53:
شاد باشید

ourweb
April 20th, 2013, 12:44
اگر مدرکی موجود باشه ثابت کردنش خیلی آسونه
نگران باشید
فقط کافیه با دیتاسنتر هماهنگ کنید
ولی بهتون پشنهاد می کنم قابلیت ها و ماهیت سرویس دهی خودتون و با مدرک معرفی نمایید
شک نکنید صداقت جلب اعتماد میاره
معذرت میخوام اگر دخالت کردم:53:
شاد باشید
بله ممنون از نظر تان الان با پشتیبان حرف زدم قراره در اینجا اعلام کنند برای دوستان .ممنون

namesis R
April 20th, 2013, 13:14
بله ممنون از نظر تان الان با پشتیبان حرف زدم قراره در اینجا اعلام کنند برای دوستان .ممنون
بی صبرانه منتظر هستیم..

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 13:49

هنوز منتظر

ourweb
April 20th, 2013, 13:50
هنوز منتظر

همکار گرامی در حال تماس بودم گفتند دارن تایپ میکنند لطفا منتظر بمانید ممنون. از صبر و شکیبایی شما

cserver.ir
April 20th, 2013, 15:02
حالا چه اهمیتی داره که شما پارتر هستی یا نیستی ، وقتی قیمتت با خود دیتاسنتر کاملا یکی هست ، کسی برای من میتونه توضیح بده ما چرا باید از پارتنر بگیریم ؟

majidisaloo1
April 20th, 2013, 16:24
من هم باهاشون تماس گرفتم اما متاسفانه بعضی چیز ها خوش آیند نبود و از داشتن نماینده هم که گفتند ندارند
ما قصد کولو به تعداد بالا هستیم و هر ماه حدود 10 تا سرور اختصاصی شاید بتونیم اجاره کنیم و کولو هم طبیعتا ماهی یک دونه رو میتونیم اما پورتش رو گفتند یک گیگ است اما من سوالی که دارم این است یک گیگ سرعت دانلود باید چیزی حدود 120 مگ بر ثانیه سرعت دانلود بدهد که این ها 2-3 میگفتند برام باعث تعجب شده است و حتی میگن از پارس آنلاین بیشتر میگیرین اما من خودم به شخصه از پارس انلاین که پرتش 100 است 10 مگ رو خیلی راحت گرفتم وقتی یک دونه مجازی روش ران میکنیم
حالا بگذار ببینیم قرار شده باهامون تماس بگیرند امید واریم که مشکلی نباشد
ممنون که معرفی کردید حتی من قصد دارم یک سری به دیتا سنترشون بزنم و اوضاع رو از نزدیک ببینم مزیت دیتا سنتر های ایرانی همین است !

با تشکر
عیسی لو

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 16:27
همکار گرامی در حال تماس بودم گفتند دارن تایپ میکنند لطفا منتظر بمانید ممنون. از صبر و شکیبایی شما

با این سرعت تایپ احتمالا اگه بخوان یه گزارش از دیتاسنتر بنویسن یک سالی طول میکشه.=))
همیشه سیعی کنید با مشتری صادق باشید.

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 16:33
CPU: Intel® Core™ i7-2600 Quad-Core
RAM: 16 GB DDR3 RAM
Disk: 2 x 3 TB SATA
LAN: 1 GB
Traffic: Unlimited

ماهیانه :315000 تومان 320000 تومان هزینه اولیه
این آفر از کجا هست؟

taghi.karimi
April 20th, 2013, 16:37
من هم باهاشون تماس گرفتم اما متاسفانه بعضی چیز ها خوش آیند نبود و از داشتن نماینده هم که گفتند ندارند
ما قصد کولو به تعداد بالا هستیم و هر ماه حدود 10 تا سرور اختصاصی شاید بتونیم اجاره کنیم و کولو هم طبیعتا ماهی یک دونه رو میتونیم اما پورتش رو گفتند یک گیگ است اما من سوالی که دارم این است یک گیگ سرعت دانلود باید چیزی حدود 120 مگ بر ثانیه سرعت دانلود بدهد که این ها 2-3 میگفتند برام باعث تعجب شده است و حتی میگن از پارس آنلاین بیشتر میگیرین اما من خودم به شخصه از پارس انلاین که پرتش 100 است 10 مگ رو خیلی راحت گرفتم وقتی یک دونه مجازی روش ران میکنیم
حالا بگذار ببینیم قرار شده باهامون تماس بگیرند امید واریم که مشکلی نباشد
ممنون که معرفی کردید حتی من قصد دارم یک سری به دیتا سنترشون بزنم و اوضاع رو از نزدیک ببینم مزیت دیتا سنتر های ایرانی همین است !

با تشکر
عیسی لو

درود
اینکه میفرمائید 120مگ باید بدهد که نمیشه.تو خارجش ضریب شیر دارند برای پورت اینجا که ایرانه.
در مورد پاسخ اون مورد که میفرمائید .بنده قبلا اکثر سوالات را به طور دقیق انجام دادم.
این دی سی میگن پورت 1 میدیم اما این پورت برای اینترانت هست و به صورت پورت باز یعنی هر سروری که توانش را داره تا 1000 مگ رو بکشه از سرور که سخته چون اون لینکی که قرار به این سرور پاسخ بده این توان را نداره مگر اینکه از چندین لینک خارج سرور کشش داشته باشه که باز هم بعیده.
و میگن ما فقط 20 مگابیت از پورت را برای اینترنت قرا دادیم.یعنی در بهترین حالت 2 مگابایت دلایلش رو هم دیداس و.... بیان کردند.

majidisaloo1
April 20th, 2013, 16:51
درود
اینکه میفرمائید 120مگ باید بدهد که نمیشه.تو خارجش ضریب شیر دارند برای پورت اینجا که ایرانه.
در مورد پاسخ اون مورد که میفرمائید .بنده قبلا اکثر سوالات را به طور دقیق انجام دادم.
این دی سی میگن پورت 1 میدیم اما این پورت برای اینترانت هست و به صورت پورت باز یعنی هر سروری که توانش را داره تا 1000 مگ رو بکشه از سرور که سخته چون اون لینکی که قرار به این سرور پاسخ بده این توان را نداره مگر اینکه از چندین لینک خارج سرور کشش داشته باشه که باز هم بعیده.
و میگن ما فقط 20 مگابیت از پورت را برای اینترنت قرا دادیم.یعنی در بهترین حالت 2 مگابایت دلایلش رو هم دیداس و.... بیان کردند.

من هم منظورم پورت اختصاصی است
پورت اینترانتشون که 10 است اونطور که گفتند
میگند روی هر سرور دیگر حد اکثر میتوانیم بهتون 70 مگابیت اینترنت بدهیم که روی ای پی محدوده و بنده گفتم خوب شما این رو روی سرور اصلی محدود نید که بنده خودم با روتر و سایر ابزار مانیتورینگ خودم بین کاربرا مدیریت کنم که فعلا داریم سر این موضوع که واقعا یک چیز کوچیکی است حدال میکنیم حالا یا بنده منظور ایشون رو متوجه نمیشم و یا بلعکس

حالا قراره بهم یک سرور ایمیل کنند تست کنم خبرش رو حتما میدهم

RoobinaServer
April 20th, 2013, 17:36
من هم باهاشون تماس گرفتم اما متاسفانه بعضی چیز ها خوش آیند نبود و از داشتن نماینده هم که گفتند ندارندما قصد کولو به تعداد بالا هستیم و هر ماه حدود 10 تا سرور اختصاصی شاید بتونیم اجاره کنیم و کولو هم طبیعتا ماهی یک دونه رو میتونیم اما پورتش رو گفتند یک گیگ است اما من سوالی که دارم این است یک گیگ سرعت دانلود باید چیزی حدود 120 مگ بر ثانیه سرعت دانلود بدهد که این ها 2-3 میگفتند برام باعث تعجب شده است و حتی میگن از پارس آنلاین بیشتر میگیرین اما من خودم به شخصه از پارس انلاین که پرتش 100 است 10 مگ رو خیلی راحت گرفتم وقتی یک دونه مجازی روش ران میکنیمحالا بگذار ببینیم قرار شده باهامون تماس بگیرند امید واریم که مشکلی نباشدممنون که معرفی کردید حتی من قصد دارم یک سری به دیتا سنترشون بزنم و اوضاع رو از نزدیک ببینم مزیت دیتا سنتر های ایرانی همین است !با تشکرعیسی لو
سلام
از صبح بنده جایگاه بودم
در مورد پارتنتر - هیچ نماینده ای ندارند.

یا حق

majidisaloo1
April 20th, 2013, 18:33
سلاماز صبح بنده جایگاه بودمدر مورد پارتنتر - هیچ نماینده ای ندارند.یا حق

من یک سرویس برای تست گرفتم و تست کردم خوبه بد نیست فقط خیلی چیز ها رو محدودیت داریم روش و نمیشه انجام داد

RoobinaServer
April 20th, 2013, 19:08
من یک سرویس برای تست گرفتم و تست کردم خوبه بد نیست فقط خیلی چیز ها رو محدودیت داریم روش و نمیشه انجام داد

چه محدودیتی؟

ourweb
April 20th, 2013, 19:49
من با اقای شیبانی حرف زدم که ایشون اوکی رو دادن که ما اومدیم و اینجا نوشتیم هنوز خیلی هاشون نمیدونه اما اگه میخواهید بدونید وقتی تماس گرفتید بگید با اقای شیبانی کار دارید و بگید بهش صبا سرور نماینده هست یا نه ممنون.

namesis R
April 20th, 2013, 21:04
به نظر بنده هم قیمت های مناسبی میدند سرور هاشون رو ، برای خریدار موضوع نماینده بودن یا نبودن زیاد مهم نیست ، چون اگر مشکلی خیلی جدی هم پیش بیاد میتونند برن دیتاسنتر ،
مهم فقط پشتیبانی و کیفیت سرویس دهی هست

AmirHosein
April 23rd, 2013, 10:37
سلام
داشتم انجمن هارو چک میکردم این تاپیک رو دیدم اول باید چند تا نکته رو بگم
1- قوانین بخش فروش رو رعایت نکردید

2- هر کاربر در هفت روز فقط اجازه ايجاد يک تاپيک در بخش فروش را دارد. اين قانون شامل تمام شرکت هاي ذیربط هم مي شود .
طبق عکس زیر باید دو تا تاپیک آخرتون حذف بشه:
12686
2- دو روز از آخرین ریپلای به این تاپیک گذشته و هنوز نماینده محترم جایگاه دارن تایپ میکنن :)) به هر حال ما موفقیت و پیشرفت دیگران رو دوست داریم اما به هر حال اگر به حرف باشه منم میتونم ادعا کنم 5% سهام فیس بوک رو خریدم ولی دوست ندارم مدرکش رو نشون بدم! امیدوارم بتونید یه روز پارتر این دیتاسنتر بشید و مدرک قابل قبول هم ارائه کنید :) اگر من پستی داخل تاپیک ارسال کردم صرفا به خاطر رفع سوتفاهم ها بوده همین :)
تاپیک 24 ساعت بعد حذف میشه :)