PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خرید ریسلر پیامک

tak-star
April 19th, 2013, 18:46
سلام دوستان
میخواستم بپرسم اگه بخوام ریسلر پیامک بخرم باید چه کارایی انجام بدم تا ورشکست نشم؟
کلا باید چه کارایی انجام بدم؟
اصلا میارزه؟ اول میخواستم ریسلر هاست بگیرم اما دیدم هم خیلی زیاد شده هم رسیدگی بهش واقعا مشکل هست.دیدم اس ام اس بهتر و به صرفه تره.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

eAsia
April 25th, 2013, 13:55
سلام دوستان
میخواستم بپرسم اگه بخوام ریسلر پیامک بخرم باید چه کارایی انجام بدم تا ورشکست نشم؟
اصلا میارزه؟ اول میخواستم ریسلر هاست بگیرم اما دیدم هم خیلی زیاد شده هم رسیدگی بهش واقعا مشکل هست.دیدم اس ام اس بهتر و به صرفه تره.

سلام دوست عزيز
اگر هنوز مايل هستيد بفرماييد تا در اين زمينه با هم همكاري داشته باشيم
و هر كمكي از دستم بر بياد در خدمتتون هستم
موفق و پيروز باشيد

tak-star
April 25th, 2013, 14:28
تشکر دوست عزیز ولی تهیه شد و تا ساعاتی دیگر پنل درست میشه !!!!!!!!!!!
باتشکر از پیگیریتون

bargh4ever
April 26th, 2013, 10:22
اولین سایت خرید و فورش پنل اس ام اس راه اندازی شد در ادرس

اولین انجمن تخصصی خرید و فروش پنل اس ام اس(پ&# (http://findsmspanel.ir)

لطفا در سایت ثبت نام بفرمایید و تبلیغات خودر را شروع کنید

jenatmilad
May 4th, 2013, 21:35
سلام دوستان

در هر شرایط باید مشتری داشته باشید.حالال میخواهید دیتاسنتر راه بندازید یا سرور اراسال پیام مهم نیست.مهم اینه که بتونید کسب در آمد کنید

abbasss
May 4th, 2013, 21:46
سلام دوستان

سلام
در مرحله اول دیدتون رو تغییر بدید....چرا ورشکست؟
جمله معرفی هست میگه به چیزی که میخواید فکر کنید نه به چیزی که نمیخواهید اما متاسفانه برعکس عمل کردید.
اگر در ذهن خودتون موفق هستید شک نکنید موفق خواهید شد در غیر این صورت پیشنهاد میکنم اصلا به فکر ریسلر گرفتن نباشید.
موفق باشید

Azarin Web
May 4th, 2013, 23:53
فرقی نداره چه کاری.... ولی هرکاری رو یا جدی شروع کنید یا اصلا شروع نکنید، شما همین اول کار از ورشکستگی حرف میزنید ;)

tak-star
May 5th, 2013, 16:31
ورشکستگی رو مثال زدم.
منظورم این بود که چجوری باید کار رو شروع کنم.
تو بازاریابی و این چیزا کمک میخواستم.مثلا برم تو یه مدرسه چجوری بهشون یه پنل بفروشم یا مثلا به یه شرکت...
اینا مد نظرم هست.
باتشکر از شما

jenatmilad
May 5th, 2013, 18:13
ورشکستگی رو مثال زدم.
منظورم این بود که چجوری باید کار رو شروع کنم.
تو بازاریابی و این چیزا کمک میخواستم.مثلا برم تو یه مدرسه چجوری بهشون یه پنل بفروشم یا مثلا به یه شرکت...
اینا مد نظرم هست.
باتشکر از شما

سلام.خیلی عامیانه میشه گفت مخ زدن.چون شما بسته به کارت باید پرس و جو کنید.به طور مثال به صورت شوخی با مدیر شرکت یا جایی بگید شما با این شرکت بزرگتون سایت ندارید؟ بیاید من براتون با این قیمت با این امکانات راه میندازم.این یه مثال بود.میتونی کمک هم بگیری.;)