PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 130+1600 بار نمايش تبليغات شما توسط زرين پال

samansystems
April 19th, 2013, 15:49
يکی از مزايای زرين پال برای کاربرانی که لوگوی تاييد زرين پال رو در سايت خودشون قرار ميدن نمايش تبليغات اونها در ايميل های ارسالی از سايت هست.
به طور متوسط اگر ماهانه 50 تا 60 هزار ايميل توسط زرين پال ارسال بشه و در هر ايميل 2 تبليغ نمايش داده بشه ماهانه حدود 100000 بار تبليغ سايت هایی که لوگو تاييد زرين پال رو در سايتشون قرار دادن نمايش داده ميشه که اگر اين مقدار رو بر تعداد 730 سايتی که در حال حاضر لوگوی تاييد زرين پال رو قرار دادن تقسيم کنيم نشون ميده که برای هر سايت در هر ماه 136 بار تبليغات اون در ايميل های ارسالی از سمت زرين پال نمايش داده ميشه.

علاوه بر اين ساير پذيرنده هایی که لوگوی تاييد رو در سايتشون قرار دادن در قسمت پذيرندگان برتر در پايين هر صفحه سايت نمايش داده ميشن که با توجه به بازديد سايت زرين پال به طور ماهانه و نمايش 4 سايت در اون قسمت، هر پذرنده به طور متوسط ماهانه 1600 بار در سايت نمايش داده ميشه.

اين موضوع باعث ميشه فروش سايت هایی که از درگاه زرين پال در کنار ساير درگاه های پرداخت (http://www.zarinpal.com) بانکی استفاده ميکنن بيشتر و بيشتر باشه چرا که اين تبليغات به صورت هدفمند انجام ميشه.

پيشنهاد ميکنم هر چه سريعتر به پذيرندگان زرين پال (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites) بپيونديد و فراموش نکنيد حتی اگر درگاه بانکی هم داريد باز هم ميتونيد فروش خودتون رو با درگاه زرين پال و در کنار درگاه بانکی افزايش بديد.

davood.m
April 19th, 2013, 16:14
زرین پال جدیدا واریز هاش رو سر وقت انجام نمیده.

samansystems
April 19th, 2013, 19:29
واريز تراکنش های خروجی سايت زرين پال برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست انجام ميشه. دليل اين موضوع هم تضمين تراکنش (http://www.zarinpal.com) ها هست که توسط زرين پال انجام ميشه.

خوشحال ميشم اگر تراکنشی در سال جاری داشتيد، شماره تراکنش رو بديد تا برای کاربران شفاف سازی در مورد اين موضوع انجام بشه و ذهن کاربران به سمت مسائل اشتباه و خلاف واقع نره.

PCcamp.Ir
April 19th, 2013, 21:55
سلام من دیروز بود فکر کنم درخواست واریز دادم اما هنوز پرداخت نشده
PCcamp.Ir

rominait
April 19th, 2013, 21:57
سلام
زرين پال روز هاي كاري ( غير تعطيل ) و به مدت 3 يا 4 روز پس از درخواست ، تسويه حساب مي كنه.

tizparvaz
April 19th, 2013, 22:23
یعنی در هفته فقط 1 بار تازه اونم اگر شانس بیاریم تعطیلی نخوره ، قبلا بهتر بود

MehrganWeb
April 19th, 2013, 23:19
سلام
ما طلائی ازتون گرفتیم 30 - 40 هزارتومان خرج محضر و پست پیشتاز و ... کردیم
ولی اشتباه کردیم هم کارمزدتون بالاست هم دیر پرداخت میکنید
davood.m
April 19th, 2013, 23:42
من تسوییه حساب دارم که بعد از هشت روز واریز شد
میتونم مدارک هم بزارم. خودم هم کاربر طلایی هستم
دیگه شورش در اومده.

samansystems
April 20th, 2013, 00:12
سلام من دیروز بود فکر کنم درخواست واریز دادم اما هنوز پرداخت نشده
PCcamp.Ir

همونطور که بالا گفتم وجه تراکنش های خروجی برای کاربران نقره ای، 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه. اگر کاربر طلائی بوديد هم قطعا واريز شده.

samansystems
April 20th, 2013, 00:13
من تسوییه حساب دارم که بعد از هشت روز واریز شد
میتونم مدارک هم بزارم. خودم هم کاربر طلایی هستم
دیگه شورش در اومده.

فکر ميکنم لازم هست شماره تراکنش خروجی خودتون در سال جاری رو بديد ؟
احساس ميکنم اين تخريب شما در راستای تاپيک ديگه ای بود که زده بوديد و ميخواستيد فعاليتی در رابطه با درگاه پرداخت آغاز کنيد.
پيشنهاد ميکنم برای جلوگيری از اين شبهه حتما شماره تراکنش خودتون در سال جاری رو بديد ؟

samansystems
April 20th, 2013, 00:18
سلام
ما طلائی ازتون گرفتیم 30 - 40 هزارتومان خرج محضر و پست پیشتاز و ... کردیم
ولی اشتباه کردیم هم کارمزدتون بالاست هم دیر پرداخت میکنید
ضمن عرض سلام
هزينه کاربر طلائی: 12 هزار تومان محضر + 3 هزار تومان پست + 8500 هزينه زرين پال جمعا حدود 25 هزار تومان ميشه.
در مورد کارمزد هم بايد خدمتتون عرض کنم که خيلی از کاربران الان هستند که 1 ريال هم به زرين پال کارمزد نميدن.
تنها کاری که ميکنن اين هستش که خريد خودشون رو از فروشنده ها و پذيرنده (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites) های زرين پال انجام ميدن. خوشبختانه تنوع پذيرنده ها و سرويس های اونها به حدی بالاست که شما هر سرويسی رو مايل باشيد ميتونيد از خود پذيرنده ها تهيه کنيد.

ضمنا برای کاربر طلائی شدن هم شما مطمئن باشيد راضی تر خواهيد بود. علاوه بر تسويه سريعتر درگاه بانکی مستقيم (اونهم به صورت قانونی و به نام خودتون) مزيتی هستش که در حال ارائه شدن به کاربران هست. کافی هست در تيکت درخواست درگاه پرداخت خودتون درخواست فعالسازی درگاه مستقيم (http://www.zarinpal.com) رو کنيد.

rezarostami
April 20th, 2013, 00:21
سلام . زرین پال از همه نظر بسیار خوبه و جزء اولین و برترین رابط های پرداخت بوده و هست . اما به دلیل اینکه واریز وجه با تاخییر انجام میشه زیاد کاربری سمت سیستم شما نمیاد و کاربران قبل هم از کار با شما کناره گیری می کنند از جمله خود بنده چون خوشایند نیست که آدم پول خودش رو بعد از 6 7 روز دریافت کنه . بهتره اتوماسیون واریز را ویرایش کنید تا تبلیغ برای پذیرنده اینطور بهتره .

MehrganWeb
April 20th, 2013, 00:30
ضمن عرض سلام
هزينه کاربر طلائی: 12 هزار تومان محضر + 3 هزار تومان پست + 8500 هزينه زرين پال جمعا حدود 25 هزار تومان ميشه.
در مورد کارمزد هم بايد خدمتتون عرض کنم که خيلی از کاربران الان هستند که 1 ريال هم به زرين پال کارمزد نميدن.
تنها کاری که ميکنن اين هستش که خريد خودشون رو از فروشنده ها و پذيرنده (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites) های زرين پال انجام ميدن. خوشبختانه تنوع پذيرنده ها و سرويس های اونها به حدی بالاست که شما هر سرويسی رو مايل باشيد ميتونيد از خود پذيرنده ها تهيه کنيد.

ضمنا برای کاربر طلائی شدن هم شما مطمئن باشيد راضی تر خواهيد بود. علاوه بر تسويه سريعتر درگاه بانکی مستقيم (اونهم به صورت قانونی و به نام خودتون) مزيتی هستش که در حال ارائه شدن به کاربران هست. کافی هست در تيکت درخواست درگاه پرداخت خودتون درخواست فعالسازی درگاه مستقيم (http://www.zarinpal.com) رو کنيد.
حقیقتش محضر از ما 20 تومان گرفت پست هم از شهر ما شد 5600 هزینه شما هم به کنار ( موردی نداره )
در مورد سرویس های جدیدتون چیزی نمیدونم فقط پشتیبانی خوبی داشتید من همیشه تلفنی با شما صحبت میکردم و کارامو پیگیری میکردم
الانم بعد از گرفتن نماد ، در گاه بانک ملت گرفتیم که دیگه مشکلی هم نیست
تشکر از شما
شب خوش

samansystems
April 20th, 2013, 00:33
سلام . زرین پال از همه نظر بسیار خوبه و جزء اولین و برترین رابط های پرداخت بوده و هست . اما به دلیل اینکه واریز وجه با تاخییر انجام میشه زیاد کاربری سمت سیستم شما نمیاد و کاربران قبل هم از کار با شما کناره گیری می کنند از جمله خود بنده چون خوشایند نیست که آدم پول خودش رو بعد از 6 7 روز دریافت کنه . بهتره اتوماسیون واریز را ویرایش کنید تا تبلیغ برای پذیرنده اینطور بهتره .

دوستان، عزيزان، کاربران، ارجمندان ;)
تراکنش ها برای کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشن. سال گذشته تعدادی از تراکنش ها (که اتفاقا تعدادش کم هم نبود) تو روز 5 ام کاری واريز ميشد (4 روز کاری بعد از درخواست)
با بازنگری که از ابتدای سال 1392 انجام شد تصميم بر اين شد تراکنش های کاربران نقره ای هم در زمان سريعتری واريز بشه و در حال حاضر تراکنش ها در سومين روز کاری بعد از درخواست واريز ميشن.
برای کاربران طلائی هم عموما تراکنش ها 1 ساعت تا 18 ساعت بعد از درخواست واريز ميشن.

خوشبختانه از ابتدای امسال روند زرين پال رو به رشد هست و تلاش ما اين هست سرويس های جديدی رو ارائه بديم تا کاربران در کنار درگاه های بانکی خودشون از درگاه زرين پال استفاده کنن. هدف ما جذب پذيرنده های معتبر هست و اتفاقا سرويس پيشتاز که به زودی راه اندازی ميشه مختص سايت هائی هست که درگاه بانکی دارن و تمايل دارن از درگاه زرين پال درکنار درگاه بانکی خودشون استفاده کنن. علاوه بر اين سرويس برداشتگر زرين پال هم که بزودی ازون رونمائی خواهد شد ميتونه کمک زيادی رو به فروشندگان و خصوصا فروشندگان هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی کنه.

samansystems
April 20th, 2013, 00:37
حقیقتش محضر از ما 20 تومان گرفت پست هم از شهر ما شد 5600 هزینه شما هم به کنار ( موردی نداره )
در مورد سرویس های جدیدتون چیزی نمیدونم فقط پشتیبانی خوبی داشتید من همیشه تلفنی با شما صحبت میکردم و کارامو پیگیری میکردم
الانم بعد از گرفتن نماد ، در گاه بانک ملت گرفتیم که دیگه مشکلی هم نیست
تشکر از شما
شب خوش

34100 پرداخت کرديد :دی
البته درگاه ملت که جای اشکال زيادی داره و قطعا با برسی حساب بانکيتون متوجه شديد حدود 3 تا 4 درصد تراکنش ها تسويه نميشن. اما حتی برای شما که درگاه ملت هم داريد پيشنهادات مناسبی وجود داره که ميتونيد از درگاه زرين پال در کنار درگاه ملت استفاده کنيد.

MehrganWeb
April 20th, 2013, 00:40
34100 پرداخت کرديد :دی
البته درگاه ملت که جای اشکال زيادی داره و قطعا با برسی حساب بانکيتون متوجه شديد حدود 3 تا 4 درصد تراکنش ها تسويه نميشن. اما حتی برای شما که درگاه ملت هم داريد پيشنهادات مناسبی وجود داره که ميتونيد از درگاه زرين پال در کنار درگاه ملت استفاده کنيد.

گفتم مشکل هزینه نیستم عزیزم
حالاکه فکر کنم شیفت کاریتون تموم شده باشه ( راستی تا 30 مین پیش جمعه بود :دی )
من سعی میکنم صبح با شما تماس بگیرم ببینم چی میشه
ما که بدمون نمیاد از سرعت و کیفیت
شب خوش

samansystems
April 20th, 2013, 14:51
در خدمتتون هستيم.
پيشنهاد های تشويقی مناسبی برای ساير کاربران با توجه به نيازهای موجود وجود داره.

TARIMEHR
April 20th, 2013, 16:50
من از کاربرای 1.9 درصد کارمزد زرین پال هستم

وقتی درگاه بانک ملت گرفتم ، کیفیت زرین پال رو احساس کردم (پرداخت بدون مشکل)
اواخر که زرین پال داشتم طبق قول انجام میشد تراکنش ها اما تکیه به حداکثر احساس میشد (4 روز)

اگر تسویه به 2-3 روز کاهش پیدا کنه یا کاربران تایید طلایی پایان همون روز ، اینطوری میشه به زرین پال برگشت

samansystems
April 20th, 2013, 17:08
من از کاربرای 1.9 درصد کارمزد زرین پال هستم

وقتی درگاه بانک ملت گرفتم ، کیفیت زرین پال رو احساس کردم (پرداخت بدون مشکل)
اواخر که زرین پال داشتم طبق قول انجام میشد تراکنش ها اما تکیه به حداکثر احساس میشد (4 روز)

اگر تسویه به 2-3 روز کاهش پیدا کنه یا کاربران تایید طلایی پایان همون روز ، اینطوری میشه به زرین پال برگشت

در مورد قوانين که هميشه گفتيم. اما در مورد روالی که الان و از ابتدای سال 92 در حال اجرا هست بايد بگم که برای کاربران طلائی عموما 1 تا 18 ساعت بعد از درخواست و برای کاربران نقره ای 3 روز بعد از درخواست در حال اجرا هست. کاربرانی که تو سال جديد پرداخت (http://www.zarinpal.com) داشتن ميتونن اين موضوع رو تاييد کنن.

البته من توصيه ميکنم حتما کاربری خودتون رو به طلائی ارتقا بديد چون مزايایی که برای کاربران طلائی در نظر گرفته شده بسيار مناسب هست و انشالا بزودی اين سرويس ها رونمائی خواهند شد. سرويس هایی که حتی نمونه بانکی هم در ايران ندارن و برای اولين بار در ايران اجرا خواهند شد.

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 17:21
بنده هم قبلا از زرین پال و پارس پال استفاده می کردم که به خاطر تسویه در 3 الی 4 روز بعدش متاسفانه از زرین پال جدا شدم.
بعد از زرین پال و پارس پال درگاه بانک ملت رو گرفتم که تازه فهمیدم زرین پال و پارس پال چی بودن و عجب کیفیتی داشتن.
الان از میهن پال استفاده می کنم فقط به خاطر اینکه همان روز تسویه می کنه.

davood.m
April 20th, 2013, 18:50
نیازی به شماره تراکنش نیست.همه میدونن که زرین پال پرداخت ها رو سر وقت انجام نمیده.
چون تعداد کاربرانتون زیاد شده دیگه کاربران رو ادم حساب نمیکنید

samansystems
April 20th, 2013, 20:40
نیازی به شماره تراکنش نیست.همه میدونن که زرین پال پرداخت ها رو سر وقت انجام نمیده.
چون تعداد کاربرانتون زیاد شده دیگه کاربران رو ادم حساب نمیکنید

پيشنهاد ميکنم به جای صحبت از جانب همه مدارک و مستندات ارائه بديد.
چون فکر نميکنم الان همه کاربران زرين پال شما رو نماينده خودشون بدونن.
به هر حال اگر شماره تراکنشی داريد تو همين تاپيک ارائه بديد. در غير اينصورت فکر نميکنم ادامه پاسخ دادن در اين تاپيک با قوانين اين سايت سازگاری داشته باشه.

افتخار زرين پال اين هست که بيش از 3 سال داره تو اينترنت فعاليت ميکنه و حجم کاربران ناراضی اون هم زير 10 درصد هست. تو هر سيستمی کاربران ناراضی وجود داره و با توجه به حجم کاربران تاييد شده زرين پال (بيش از 8 هزار کاربر) اين مسائل هم وجود داره. البته تلاش زرين پال برای جذب حداکثری کاربران وجود داره و در سال جديد برنامه ها و ايده های جديدی رو از زرين پال خواهيم ديد.