PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اوضاع عجیب هاستینگ و طراحی وب در افغانستان !!

Final Hoster
February 9th, 2010, 17:21
با عرض سلام خدمت هاستینگ های کشور همسایه!!
خوب خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم درسته که این انجمن مربوط کشور ایران عزیز است اما امیدوارم برای شرکت های هاستینگ افغانی هم جایی باشه و امیدوارم اجازه بدین که ما تو این انجمن فعالیت کنیم در اول من چون تو ایران عزیز بزرگ شدم کشور ایران و مردمش رو خیلی دوست دارم

خوب امروز میخوام کمی از اوضاع هاستینگ و طراحی وب در افغانستان براتون خبر بدم و حتماً تعجب هم میکنید
تو افغانستان کسانیکه طراح وب هستن ماه بیشتر از 1000 دلار گیرشون میاد به دلیلی که اینجا هاست خیلی گرون تا جایی که 100 ام بی هاست 45 دلار سالیانه قیمت داره !
و تا جاییکه وزارت مخابرات یک دامین ملی .af رو سالیانه 60 دلار میده
هزینه طراحی وب هم خیلی بالاتر از هاست و دامین است تا جاییکه اگه بخوای یک سایت طراحی کنی باید مبلغ 300 تا 600 دلار پرداخت کنی شاید باور نکنید اما برید تو گوگل یک سرچ بزنید
اما بلاخره شرکت فینال هاستر تصمیم گرفت تا این بهران رو در افغانستان خاتمه بته و اولین کاری که شرکت ما انجام داد قیمت ها رو شکستم که این کار شرکت ما باعث شد تا شرکت های هاستینگ در مقابل شرکت ما واکنش نشون بدند اما ما هم بعد از اینکه شرکت ها واکنش نشون دادن در مقابل ما قیمت ها رو 30 درصد دیگه هم پایین آوردیم
و حالا کم کم بازار هاستینگ افغانستان تو دست ما میاد
و در آخر میخوام بگم که اگر بخواهید میتونید تو سر شرکت ما سرمایه گذاری کنید و حتماً سود میکنید چون بازار هاستینگ افغانستان هم از طراحی وب حالا تو دست ماست
موفق باشید

Skoot
February 9th, 2010, 17:25
داداش من کلا پایه ام
پشتیبانی و .. هم هستم جزئیات رو پ.خ بزن بیتر صحبت کنیم

Sepahrad
February 9th, 2010, 17:33
بهتر :) از نظر من اوضاع خیلی خوب هست با این اوصاف .

100 mb سالیانه 40 هزار تومان خوب هست . دامنه کمی گرون هست که در کل خوب هست جای هر کسی رو نگذاشته بیاد هاستینگ بزنه .

کمی از وضع دیتاسنتر و اینترنت بگید لطفا . دیتاسنتر داره ؟! اینترنتشون گرون هست ؟! توضیح بدید ممنون میشم.

امیدوارم موفق باشید :53:

Final Hoster
February 9th, 2010, 17:39
iranhyperhost
تو افغانستان دیتاسنتر وجود نداره ، خود وزارت مخابرات هاستاش رو از دیتاسنتر های آمریکایی میگیره
اینترنت ارزونه اما سرعتش پایینه

TukaNet
February 9th, 2010, 17:45
داداش من کلا پایه ام
پشتیبانی و .. هم هستم جزئیات رو پ.خ بزن بیتر صحبت کنیم

ببخشید قصد تخریب شخصیت ندارم ...

شما نبودید همین امروز یه تاپیک زده بودید و سوالات خیلی ساده کرده بودید ؟
حالا با این اوصاف چطور قصد پشتیبانی همه جانبه و ... دارید ؟
جای سوال داشت برام ...

pardishosting
February 9th, 2010, 17:46
سلام :

شرط شما برای همکاری چیه ؟ شرایط شما چیه ؟
در ضمن 100 مگابایت سالی 40 دلار ان چنان بالا هم نیست. تو ایران هم شرکت های بزرگ همین قیمت می دند.
این که 100 گیگ فضا و یک ترابایت ترافیک به کاربر بدیم .. اما کاربر نتونه در عمل از بخشی کوچیکش استفاده کنه همچین هنر نیست. ارزون فروشی هم نیست.

TukaNet
February 9th, 2010, 17:53
iranhyperhost
تو افغانستان دیتاسنتر وجود نداره ، خود وزارت مخابرات هاستاش رو از دیتاسنتر های آمریکایی میگیره
اینترنت ارزونه اما سرعتش پایینه

خوب به زبون خودمون بگم متاسفانه افغانستان فعلا کشور استیبلی نیست :(
ایران هم بعد از این همه سال تازه 2 سال اخیر به فکر دیتاسنتر و ... افتاده
ولی از نظر بازار کار که نگاه کنیم بکر هست و خیلی راحت میشه کار کرد
اگر سوال و کمکی نیاز بود درخدمتم

Woshka
February 9th, 2010, 19:38
خوب شما باید خوشحال باشی که یدفعه یه عالمه پول گیرت میاد
در ضمن افقانستان کلا هزینه های it اش گرونه
با بهترین شزایط هزینه تماس با موبایلش(خط ثابت اصلا ندارن) دقیهقه ای 0.30 یورو یعنی حدود دقیقه ای 300 تومن اینا در میاد
این در حالیه که ایران 0.08 یورو هستش که یکی از کشور های گرون هم به حساب میایم

Arashdn
February 9th, 2010, 20:03
با من تماس بگیر
سعی میکنم بهت کمک کنم تا بهترین انخاب رو داشته باشی

zoghal
February 10th, 2010, 07:58
در ضمینه طراحی و برنامه نویسی تحت وب بنده در خدمتم

alimosavi
February 10th, 2010, 08:39
امنیت . طراحی . مدریت سرور و ... هستیم ..

Final Hoster
February 10th, 2010, 08:57
از همه دوستان تشکری میکنم و حتماً باهاتون تماس میگرم
و اینکه من میخوام یک سیستم وبلاگ دهی درست کنم کسی میتونی تو این قسمت به بنده کمک کنه

alimosavi
February 10th, 2010, 09:19
wordpres multi blog

nswir
February 10th, 2010, 09:24
وردپرس مولتی یوزر نه بلاگ !
در ضمن پیغام خصوصی رو چک کنید صاحب تاپیک محترم.

amiri113
February 10th, 2010, 10:23
آفتاب لاگ (http://www.aftablog.com) يکي از سايت های مجموعه سامان سيستم هستش!
ميتونيم تو زمينه اعطای نمايندگی محصولات سامان سيستم (http://www.samansystems.com) با هم همکاری داشته باشيم!

1eng.ir
February 10th, 2010, 10:26
خوشم میاد که بچه ها همه گرگن :d

گر صبر کنی سرور مفت هم بهت میدن :-p همکاری که چیزی نیست ;)

Final Hoster
February 10th, 2010, 10:43
1eng.ir
دوست عزیز من به چیز رایگان و مفت نیاز ندارم و مفت خور هم نیستم!!!!
من خودم سرور هم دارم از مشهورترین دیتاسنتر های آمریکا و آلمان مثل گیگا، پس به سرور مفت نیاز ندارم
فقط خواستم اگه کسی میخواد تو سر شرکت ما سرمایه گذاری و با ما همکاری کنه مثلاً تو قسمت طراحی وب میتونیم درخواستش رو قبول کنیم و همچنین میتونیم نماینده شون بشیم و منظورم بدست آوردن چیز مفت نبود!!!!
خودم تو یکماه اینقدر کار میکنم کو پول ده تا سرور رو هم بدست میارم پس چرا سرور مفت بخوام؟؟؟
ببخشید

1eng.ir
February 10th, 2010, 11:16
1eng.ir
دوست عزیز من به چیز رایگان و مفت نیاز ندارم و مفت خور هم نیستم!!!!
من خودم سرور هم دارم از مشهورترین دیتاسنتر های آمریکا و آلمان مثل گیگا، پس به سرور مفت نیاز ندارم
فقط خواستم اگه کسی میخواد تو سر شرکت ما سرمایه گذاری و با ما همکاری کنه مثلاً تو قسمت طراحی وب میتونیم درخواستش رو قبول کنیم و همچنین میتونیم نماینده شون بشیم و منظورم بدست آوردن چیز مفت نبود!!!!
خودم تو یکماه اینقدر کار میکنم کو پول ده تا سرور رو هم بدست میارم پس چرا سرور مفت بخوام؟؟؟
ببخشید
شرمنده دوست عزیز که اینجور صحبت کردم!
منظورم شما نبودین که سرور مفت میخواین.
با طعنه گفتم که الان افرادی میان سرور مفت آفر میدن واسه همکاری.
فقط موقع همکاری مواظب باشین که همه گرگ شدن ;)
طرف تا همین دیروز سوالای ابتدایی میپرسید الان داره بهتون پیشنهاد همکاری میکنه و و و ...

موفق باشید دوست عزیز :53:

M-Soltani.ir
February 10th, 2010, 14:03
من مشهدم , نزدیکـــه :d یه دور بریم پول پارو کنیم :d

saeidj
February 10th, 2010, 15:12
با عرض سلام خدمت هاستینگ های کشور همسایه!!
خوب خیلی خوشحالم که با این انجمن آشنا شدم درسته که این انجمن مربوط کشور ایران عزیز است اما امیدوارم برای شرکت های هاستینگ افغانی هم جایی باشه و امیدوارم اجازه بدین که ما تو این انجمن فعالیت کنیم در اول من چون تو ایران عزیز بزرگ شدم کشور ایران و مردمش رو خیلی دوست دارم

خوب امروز میخوام کمی از اوضاع هاستینگ و طراحی وب در افغانستان براتون خبر بدم و حتماً تعجب هم میکنید
تو افغانستان کسانیکه طراح وب هستن ماه بیشتر از 1000 دلار گیرشون میاد به دلیلی که اینجا هاست خیلی گرون تا جایی که 100 ام بی هاست 45 دلار سالیانه قیمت داره !
و تا جاییکه وزارت مخابرات یک دامین ملی .af رو سالیانه 60 دلار میده
هزینه طراحی وب هم خیلی بالاتر از هاست و دامین است تا جاییکه اگه بخوای یک سایت طراحی کنی باید مبلغ 300 تا 600 دلار پرداخت کنی شاید باور نکنید اما برید تو گوگل یک سرچ بزنید
اما بلاخره شرکت فینال هاستر تصمیم گرفت تا این بهران رو در افغانستان خاتمه بته و اولین کاری که شرکت ما انجام داد قیمت ها رو شکستم که این کار شرکت ما باعث شد تا شرکت های هاستینگ در مقابل شرکت ما واکنش نشون بدند اما ما هم بعد از اینکه شرکت ها واکنش نشون دادن در مقابل ما قیمت ها رو 30 درصد دیگه هم پایین آوردیم
و حالا کم کم بازار هاستینگ افغانستان تو دست ما میاد
و در آخر میخوام بگم که اگر بخواهید میتونید تو سر شرکت ما سرمایه گذاری کنید و حتماً سود میکنید چون بازار هاستینگ افغانستان هم از طراحی وب حالا تو دست ماست
موفق باشید

خیلی ازدوستان بخاطر بچه بودن یا بی تجربگی یا هر دلیل دیگر هاستینگ ایران رو خراب کردند رفت شما باعث خراب شده هاستینگ افغانستان نشو یه پیشنهاد دوستانه بود. این مسائلی که شما مطرح کردید درست اما تو افغانستان قیمت گرون نیست بلکه معقوله تو ایران قیمت ها و اوضا هاستینگ خراب شده

net_Vahid
August 18th, 2012, 07:58
پیاز داغشو زیاد کردی Final Hoster ، داخل ایران هم اگر بخوای یک سایت خوب با پشتیبانی و ... پیاده کنی باید 1.5 تا 2 میلیون تومانی پرداخت کنی ، الان درسته شرایط تومان خیلی وضعش خراب شده .
و یه موضوع دیگه اینکه درسته تو ایران قیمتها پایین تره به همان اندازه مشتری بیشتری هست ، الان بزرگترین شرکت هاستینگ افغانستان afgnic رو که نگاه کنی بیشتر از 100 تا مشتری نداره ، پس واقع بین باش . در ضمن هزینه ها رو هم بسنج . اینترنت 128 ماهیانه 50000 تومان میشه ، هزینه دفتر در پایتخت که کرایش کم کم 600 دلار هست ، سایر هزینه های کارمندان و ...
واسطه و پارتی داشتن و ... و سر و کله زدن با این مردم
از اونجایی که کسایی که هاست میگیرن اطلاعاتی در حد زیر صفر در این زمینه دارن پس به جایی اعتماد میکنن که خیلی خیلی معروف باشه ، دفتر عالی و ...
اصلا هم نوع طراحی و یا سرعت هاست و این چیزا براشون مهم نیست ، چون چیزی سر در نمیارن
در کل در ایران میشه با دادن سرویس عالی مشتری جذب کرد ولی این جا چون تعداد مشتری ها کم هست و اکثریتشون هم اطلاعات ندارن خیلی سخته
به هر حال شرکتهایی هم که هاستینگ میدن همه نمایندگی دارن و اصلا نمیصرفه که بخوان وی پی اس یا اختصاصی بگیرن و این شرکتها هم بیشتر کارهای دیگه رو انجام میدن تا هاستینگ
پیروز و مانا باشید

taghi.karimi
August 18th, 2012, 09:35
پیاز داغشو زیاد کردی Final Hoster ، داخل ایران هم اگر بخوای یک سایت خوب با پشتیبانی و ... پیاده کنی باید 1.5 تا 2 میلیون تومانی پرداخت کنی ، الان درسته شرایط تومان خیلی وضعش خراب شده .
و یه موضوع دیگه اینکه درسته تو ایران قیمتها پایین تره به همان اندازه مشتری بیشتری هست ، الان بزرگترین شرکت هاستینگ افغانستان afgnic رو که نگاه کنی بیشتر از 100 تا مشتری نداره ، پس واقع بین باش . در ضمن هزینه ها رو هم بسنج . اینترنت 128 ماهیانه 50000 تومان میشه ، هزینه دفتر در پایتخت که کرایش کم کم 600 دلار هست ، سایر هزینه های کارمندان و ...
واسطه و پارتی داشتن و ... و سر و کله زدن با این مردم
از اونجایی که کسایی که هاست میگیرن اطلاعاتی در حد زیر صفر در این زمینه دارن پس به جایی اعتماد میکنن که خیلی خیلی معروف باشه ، دفتر عالی و ...
اصلا هم نوع طراحی و یا سرعت هاست و این چیزا براشون مهم نیست ، چون چیزی سر در نمیارن
در کل در ایران میشه با دادن سرویس عالی مشتری جذب کرد ولی این جا چون تعداد مشتری ها کم هست و اکثریتشون هم اطلاعات ندارن خیلی سخته
به هر حال شرکتهایی هم که هاستینگ میدن همه نمایندگی دارن و اصلا نمیصرفه که بخوان وی پی اس یا اختصاصی بگیرن و این شرکتها هم بیشتر کارهای دیگه رو انجام میدن تا هاستینگ
پیروز و مانا باشید

درود
دوست عزیز شما روی چه حسابی تاپیک دوسال پیش را بالا آوردید ؟اصلا قیمت های دو سال پیش با الان مقایسه نمیشه!
کمی هم دقت بد نیست!

payahost
August 18th, 2012, 09:55
خیلی ازدوستان بخاطر بچه بودن یا بی تجربگی یا هر دلیل دیگر هاستینگ ایران رو خراب کردند رفت شما باعث خراب شده هاستینگ افغانستان نشو یه پیشنهاد دوستانه بود. این مسائلی که شما مطرح کردید درست اما تو افغانستان قیمت گرون نیست بلکه معقوله تو ایران قیمت ها و اوضا هاستینگ خراب شده
این حرفتو کالا قبول دارم هاست رو میده ماهی 1000 تومن بعد میگی 1000 تومن به چه درد میخوره میگه قطره قطره جمع شود نمیگه اولا گند میزنی تو بازار ثانیا تو 20 تا از این هم بفروشی میشه ماهی 20 تومن . پول سرور در نمیاره.من نمیدونم بعضی ها چرا این کارو انقدر بی ارزش کردن پشتیبانی هاستینگ واقعا کار سختیه ولی بعضی ها ...

payahost
August 18th, 2012, 09:59
شرمنده دوست عزیز که اینجور صحبت کردم!
منظورم شما نبودین که سرور مفت میخواین.
با طعنه گفتم که الان افرادی میان سرور مفت آفر میدن واسه همکاری.
فقط موقع همکاری مواظب باشین که همه گرگ شدن ;)
طرف تا همین دیروز سوالای ابتدایی میپرسید الان داره بهتون پیشنهاد همکاری میکنه و و و ...

واقعا این حرفتو قبول دارم یارو سرور فروخته به یه بنده خدایی بلد نیست iis نصب کنه روش:)):)):))

nimafire
August 18th, 2012, 10:47
به لطف ویندوز های کرکی همه شدن منیجر ویندوز
به لطفا گوگل دات کام و csf همه شدن منیجر لینوکس
نمیدونم اطلاع دارید که مدرک بین المللی وجود داره در زمنیه شبکه و لینوکس و ویندوز؟
شمایی که حتی ساده تری مدرک network + را نیز در رزومه کاری خود ندارد، منیجر نیستید.تنها ارشیوی از اموزش های گوگلی هستید.

مم امنیت شغلی در افغانستان هم مهم است.سال پیش یکی از مشتریان ما که افغان و طراح سایت بود به دلیل اینکه سایتی بر خلاف ارمان های گروه طالبان طراحی کرده بود متاسفانه کشته شد.
از نظر بستر شبکه افغانستان میتونه بسیار سریع رشد کنه چون مشکلات تحریم و ... را ندارد و همانند کشوری است پر از جاده . این کشور از راه اندازی کارخانه اتومبیل یازی به شدت استقبال میکند

netbaran
August 18th, 2012, 12:45
سلام همسایه ، اگه دوست داشتی سری هم به ما بزن، برای همکاری در خدمتم.

Ashkankamangar.ir
August 18th, 2012, 12:54
عزیزان ایشون سال 2010 درخواست دادند کم مونده بریم 2013 ها

persianwebserver
May 10th, 2013, 19:47
سلام عزیز بنده هستم آی دی بنده رو اد کنید

persianwebserver@yahoo.com

AvalinHost
May 10th, 2013, 19:48
سلام عزیز بنده هستم آی دی بنده رو اد کنید

persianwebserver@yahoo.com

این تاپیک رو از زیر خاک کشیدی بیرون!!!!