PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست سرعت سرور باWebsite SpeedTest

IFACO.Net
February 9th, 2010, 14:32
;;)

RezaFH
February 9th, 2010, 18:25
فقط پینگ ؟
رنک اش بر اساس چه سایتهاییه ؟ (مثل اینکه ثابت هستن ! )

برای من متوسط پینگ 83 داد و رنک 20 شدم <):) :78:
webdd.ir

در کل ممنون ولی همچین جالب نبود :d

sayeh
February 9th, 2010, 18:32
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز

برای تست سرعت هر سروری کافی است که نام یکی از دامنه های هاست شده در آن سرور را در کادر مربوطه در لینک زیر وارد کنید و دکمه go رو بزنید و سپس نتیجه را به صورت پینک و رتبه و رنک سرعت سرور در لیست نتیجه مشاهده کنید :)

website speed test - hostpulse.com - web hosting directory (http://www.hostpulse.com/hosting/networktools/speedtest.asp)

موفق باشید

دوست عزيز اين سايت كه اصلا براي من باز نميشه :109:

Sepahrad
February 9th, 2010, 18:36
باسلام
--------
سایت خوبی هست :)

توی صفحه خاکستری Average Time ما رو 3ms زده :)

فکر کنم از اینجا بشه کمی از کیفیت یک شرکت صحبت کرد :) RANK ما شد 1 :d

موفق باشید :53:

Vahid
February 9th, 2010, 20:03
جدیدا سرعت سرور رو با پینگ میسنجند؟؟؟؟!!!

Arashdn
February 9th, 2010, 20:06
الان ممکنه من یه سروری خیلی قوی از امریکا بگیرم با پورت 1 گیگا پینگش بشه 400
ولی سرور 1 مگابیت بگیرم از پارس آنلاین پینگش بشه 70
پس پارس آنلاین بهتره ...

asrhosting
February 9th, 2010, 20:37
سلام برای ما هم می زنه :

پینگ : 42 و رنگ : 14
سرور خوبی داریم !!!

سایت takhoster.net ( در حال طراحی :-p)

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

eeeee
این چه طوری حساب می کنه !؟درجه یک ترین سایت دنیا 219 هم هست !!!
در حالی که هر سایتی که سرورش رو ایران باشه بالاتر 8 نیست یعنی همهگی رو 1 و 2 یا 6 هستند !
سرورخانگی من هم شد 2 !

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

eeeee !
به آقای iranhyperhost واقعا تبریک می گم چون سرورشون 40 برابر بیشتر google.com رنگ و پینگ داره !

فکر کنم هرچی بالا تر باشه بهتره ؟ شما موافق نیستید ؟

parsvps
February 9th, 2010, 20:58
سلام برای ما هم می زنه :

پینگ : 32 و رنگ : 14

irwbhost.net

Sajad
February 9th, 2010, 21:10
دوستانی که تو این تاپیک شرکت کردند و خودشون رو درگیر این سایت کردند و دم از کیفیت برتر زدند روی مبحث پینگ مطالعه ای داشته باشند. واقعا برام جالب بود و نسبتا خنده ام گرفت از این موضوع :(

RezaFH
February 9th, 2010, 21:47
اگر ملاک سرعت پینگ باشه این سایت نتایجش بهتره (چون از چند کشور نتایج پینگ رو نشون میده)

Hyperspin Website Monitoring, Web Server Monitoring Service (http://www.hyperspin.com/)

Sepahrad
February 9th, 2010, 22:36
باسلام
-----------
توضیح کامل میدم :) امیدوارم کاملا متوجه بشید .

ببینید ما در اینجا وقتی میگیم پینگ یعنی یک پکت میفرسیم به یک مکانی مثلا سرورمون حالا ممکنه این مسیر طولانی باشه یعنی اینقدر مشکلات شبکه یا مسیر های طولانی برای برقرار اینترنت انتخاب شده که Ping Time میره بالا و تا حدودی میشه گفت سرعت پایین میاد ! اشتباه نکنید ! سرعت و زمان ربطی به هم ندارند :) اما در این مسیر ممکن هست به دلایلی که فعلا نمیتونم بگم چون تجربی قشنگ ثابت میشه سرعت پایین میاد , در هاستینگ های زده میشه که سرعت دسترسی به سایت بالا باشه : این به این معنا هست که زمان پایین بیاد یعنی من میزنم سایت مثلا example.com توی مثلا 5 ثانیه Load کنه , خوب این مستلزم این هست که هم سرعت بالا باشه و مهمتر از اون مسیر و کانال های ارتباطی نزدیک تر و بهینه تر باشند :) پس بهتر بگیم که Ping تا حدودی سرعت و زمان دسترسی به سرور رو نشون میده که خود این یعنی بهینه بودن و ارتباطات سالم و قوی و پرسرعت اینترنت .

تا حدی که تونستم از اصطلاعات رو کنار زدم و با منطق توضیح دادم .

Sajad
February 9th, 2010, 22:45
اینجا توضیح کامل اینکه پینگ چی هست رو زده: http://www.webhostingtalk.ir/f118/ping-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-7792/

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

باسلام
-----------
توضیح کامل میدم :) امیدوارم کاملا متوجه بشید .

ببینید ما در اینجا وقتی میگیم پینگ یعنی یک پکت میفرسیم به یک مکانی مثلا سرورمون حالا ممکنه این مسیر طولانی باشه یعنی اینقدر مشکلات شبکه یا مسیر های طولانی برای برقرار اینترنت انتخاب شده که Ping Time میره بالا و تا حدودی میشه گفت سرعت پایین میاد ! اشتباه نکنید ! سرعت و زمان ربطی به هم ندارند :) اما در این مسیر ممکن هست به دلایلی که فعلا نمیتونم بگم چون تجربی قشنگ ثابت میشه سرعت پایین میاد , در هاستینگ های زده میشه که سرعت دسترسی به سایت بالا باشه : این به این معنا هست که زمان پایین بیاد یعنی من میزنم سایت مثلا example.com توی مثلا 5 ثانیه Load کنه , خوب این مستلزم این هست که هم سرعت بالا باشه و مهمتر از اون مسیر و کانال های ارتباطی نزدیک تر و بهینه تر باشند :) پس بهتر بگیم که Ping تا حدودی سرعت و زمان دسترسی به سرور رو نشون میده که خود این یعنی بهینه بودن و ارتباطات سالم و قوی و پرسرعت اینترنت .

تا حدی که تونستم از اصطلاعات رو کنار زدم و با منطق توضیح دادم .

خوب منطق خوبی هست اما نه برای بررسی مشترکین ایرانی!
اگه از این نظر میخواهید بررسی بشه باید داخل ایران سرورتون رو پینگ کنید.
دلیل اینکه شما رو مثلا 5ms داده اینه که ممکنه فاصله دیتای دیتاسنتر شما و اون سایتی که داره پینگ رو چک میکنه خیلی کم هست و شاید یک یا دو مسیر طی میکنه به سرور شما میرسه.
الان آیپی خودم (سیستم شخصی خودم) رو میدم پینگ کنید و آیپی سرور آمریکا (واقع در دیتاسنتر با سرعت 100مگ) رو هم پینگ کنید. مسلما آیپی من پینگی که به شما خواهد داد نهایتا 100 هست در حالی که سرور آمریکا اصولا زیر 250 نمیاد.
بنابراین بررسی از این سایت ملاک خوبی برای برتر بودن نیست.

Sepahrad
February 10th, 2010, 14:50
اینجا توضیح کامل اینکه پینگ چی هست رو زده: http://www.webhostingtalk.ir/f118/ping-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-7792/

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

خوب منطق خوبی هست اما نه برای بررسی مشترکین ایرانی!
اگه از این نظر میخواهید بررسی بشه باید داخل ایران سرورتون رو پینگ کنید.
دلیل اینکه شما رو مثلا 5ms داده اینه که ممکنه فاصله دیتای دیتاسنتر شما و اون سایتی که داره پینگ رو چک میکنه خیلی کم هست و شاید یک یا دو مسیر طی میکنه به سرور شما میرسه.
الان آیپی خودم (سیستم شخصی خودم) رو میدم پینگ کنید و آیپی سرور آمریکا (واقع در دیتاسنتر با سرعت 100مگ) رو هم پینگ کنید. مسلما آیپی من پینگی که به شما خواهد داد نهایتا 100 هست در حالی که سرور آمریکا اصولا زیر 250 نمیاد.
بنابراین بررسی از این سایت ملاک خوبی برای برتر بودن نیست.

باسلام
-------------
عذر میخوام دیشب نتونستم بحث را ادامه بدم :) دقیقا سجاد جان میخواستم یه توضیحاتی مثل توضیحات شما بدم .

خوب باید بررسی بشه اون سایت دیتاسنترش کجاست و آیا نزدیک به دیتاسنتر من و کسایی که رتبه اول نشون میدند یا نه :)

بنده کاری به ایرانی بودن یا غیره ندارم بحث کلی و علمیش رو میگم بزارید این مشکل بعضی فکر میکنند سرعت در پینگ دخالت نداره رو رفع کنیم :) 100 درصد سرعت در پینگ تاثیر داره و ردخور نداره در صورتی که از جاهای مختلف پینگ بشه و Average گرفته بشه :)

پس دوستانی که میگفتند سرعت دخالت نداره باید عرض کنم چرا 100% داره من خیلی روش فکر و تحقیق کردم :)

Sajad
February 10th, 2010, 14:57
باسلام
-------------
عذر میخوام دیشب نتونستم بحث را ادامه بدم :) دقیقا سجاد جان میخواستم یه توضیحاتی مثل توضیحات شما بدم .

خوب باید بررسی بشه اون سایت دیتاسنترش کجاست و آیا نزدیک به دیتاسنتر من و کسایی که رتبه اول نشون میدند یا نه :)

بنده کاری به ایرانی بودن یا غیره ندارم بحث کلی و علمیش رو میگم بزارید این مشکل بعضی فکر میکنند سرعت در پینگ دخالت نداره رو رفع کنیم :) 100 درصد سرعت در پینگ تاثیر داره و ردخور نداره در صورتی که از جاهای مختلف پینگ بشه و average گرفته بشه :)

پس دوستانی که میگفتند سرعت دخالت نداره باید عرض کنم چرا 100% داره من خیلی روش فکر و تحقیق کردم :)

ربط داره اما نه اینکه اگه سرعت 10mb باشه و یکی دیگه هم 100mb باشه قرار باشه تفاوت چشمگیری داشته. در حد خیلی مختصر تفاوت داره...

Sepahrad
February 10th, 2010, 16:17
ربط داره اما نه اینکه اگه سرعت 10mb باشه و یکی دیگه هم 100mb باشه قرار باشه تفاوت چشمگیری داشته. در حد خیلی مختصر تفاوت داره...

چرا موقع عادی رو مبینید ؟! یک مشتری باهوش میاد اوج رو هم در نظر میگیره ممکنه روی سرور ترافیک باشه :)

AmirHosein
February 10th, 2010, 19:53
Ping xlhost.com [209.190.26.42] with 32 bytes of data:

Request Time Out.
Request Time Out.
Request Time Out.
Request Time Out.
Request Time Out.
Request Time Out.

Ping statistics for 209.190.26.42:
Packets: Sent = 6,Received = 0, Lost = 6 (100% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms
:114:

afshin68
September 26th, 2010, 01:30
واقعا خنده داره :)) اخه سرعت کانکشن سرور چه ربطی به پینگ داره :68: من پورت 1 گیگ دارم پینگم 300 تا 400 میلی ثانیه هست یعنی سرورم خوب نیست!!!
پینگ سرعت ارتباط با مثلا یک سرور رو نشون میده یعنی وقتی شما یک درخواست دانلود میدید چقدر طول می کشه که درخواست شما به سرور برسه و دانلود شروع بشه و این اصلا به سرعت کانکشن مربوط نیست. هر چقدر کسی به سرور نزدیکتر باشه پینگ بگیره پینگش کمتر میشه
من سرورم تو امریکا هست و فوق العاده قویه ... با این حال 400ms پینگ دارم.
:53:

rn4j1m1
September 26th, 2010, 02:21
دوستان تاپیک مال 7 ماه پیش هست :-w