PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصص کانفینگ وب سرور برای سایت پربازدید بالای 900 تا آنلاین

ramin n
April 18th, 2013, 14:14
سلام!
دوستان خسته نباشید, همانطور که از عنوان مشخصه یک سایت پر بازدید دارم. که متاسفانه به تازگی مشکلی پیش اومده و رم را پر می کنه,
و سایت هنگ می کنه و واسه لحظاتی سایت down میشه لذا به خاطر همین می خواستم راهنمایی بدید واسه اینکه همچین مشکلاتی پیش یاد هر کسی راه حلی داره و به صورت تضمینی بتونه کانفینگ کنه به صورت خصوصی اطلاع بده ممنون میشم منتظر هستم بدرود!

besthosti.com
April 18th, 2013, 14:24
با سلام می تونیم برای شما انجام دهیم لطفا قبل از انجام کانفیگ برای برآورد هزینه و ... به بخش فروش تیکت ارسال نمایید . با تشکر
10 host - ناحیه کاربری (http://www.my.10host.org)

lived
April 18th, 2013, 15:22
سلام
در خدمتیم
آپادانا سرور|هاستینگ لینوکس (http://www.apadanaserver.ir/hosting)
yahoo id :vpsvps55
yahoo id : vps.selling

ourweb
April 18th, 2013, 15:23
با سلام در خدمت هستیم
ایدی یاهو sabaserver

khanihost.com
April 18th, 2013, 15:29
:67: هر 3 تاپیک اول تایید میشن

Shayanzez
April 18th, 2013, 17:45
سلام اگر پنلتون دایرکت ادمین هست پیشنهاد میکنم از nginxpanel استفاده کنید.
اگر هم سی پنل استفاده میکنید که روی سرورتون Litespeed نصب کنید عالی میشه :)

shingo
April 18th, 2013, 18:07
در خدمت هستیم

nginxweb
April 18th, 2013, 18:51
در صورت نیاز به کانفیگ حرفه ای در خمتیم

کانفیگ سرور های سی پنل و دایرکت ادمین, پلاگین nginx (http://www.nginxweb.ir)

Hooramin
April 20th, 2013, 22:38
در صورت نیاز به کانفیگ حرفه ای در خمتیم

کانفیگ سرور های سی پنل و دایرکت ادمین, پلاگین nginx (http://www.nginxweb.ir)

آقای nginxweb عیسی عزیز ما قبلاً یک بار سرورمون رو به شما دادیم برای کانفیگ برای هفت پشتمون بس بود ! من شخصاً اصلا کار شما رو قبول ندارم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیزی که در این تاپیک اعلام آمادگی کردند ، کسی هست که بتونه تضمینی کار کنه ؟؟؟ یعنی اگه نتونست تاثیری در ظرفیت سرور ما بگذاره وجه رو برگشت بزنه ؟؟
کسی هست با چنین اطمینانی کانفیگ مارو بپذیره ؟

Hooramin
April 20th, 2013, 22:44
هر دوی این هارو تست کردیم (البته فقط با دایرکت ادمین) جواب نداده !

Yashost!ng
April 20th, 2013, 22:59
سلام

اگر سی پنل هست میتونیم تضمینی براتون کانفیگ کنیم دوست عزیز
روی اپاچی هم کانفیگ انجام میشه
کافیگ هم لایه به لایه انجام میشه هر تنظیمی که انجام بشه براتون تست میکنیم تا به حداکثرترین کیفیت برسونیم
در صورت نیاز پ.خ بدید اطلاعات تماس بدم خدمتتون

موفق باشید

allbert
April 20th, 2013, 23:08
mem cache
apc cache
نصب کنید alive time رو کمتر کنید

nginx هم نصب کنید

اگر پورتتون خوب باشه با یه کانفیگ مشکل حل میشه

موفق باشید

Reza.exe
April 21st, 2013, 00:01
سلام
آدرس سایت را پ.خ کنید تا بررسی کنیم

Hooramin
April 21st, 2013, 03:01
mem cache
apc cache
نصب کنید alive time رو کمتر کنید

nginx هم نصب کنید

اگر پورتتون خوب باشه با یه کانفیگ مشکل حل میشه

موفق باشید

1) nginxp--r--o--x--y که با اپاچی هست یا nginx به تنهایی؟

2) خوب بودن پورتو از کجا باید تشخیص بدم ؟

delta
April 21st, 2013, 03:45
به اینا بگو ببین کمکت میکنن یا نه..
پردازش ابری | هاست ابری | سرور اختصاصی | سرور مجازی | طراحی و گسترش نرم افزار - رسانگار (http://www4.rasanegar.com/)
کل انجمن تایدشون میکنه و مهمتر اینکه سایتهای بزرگی رو میزبانی میکنند.خود ما هم مشتریشیم. سرور رو بدون لایت و انجینکس و.. فقط با آپاچی طوری کانفیگ کرده بود سرور سرعتش بپر بپر شده بود!!

Hooramin
April 21st, 2013, 03:58
به اینا بگو ببین کمکت میکنن یا نه..
پردازش ابری | هاست ابری | سرور اختصاصی | سرور مجازی | طراحی و گسترش نرم افزار - رسانگار (http://www4.rasanegar.com/)
کل انجمن تایدشون میکنه و مهمتر اینکه سایتهای بزرگی رو میزبانی میکنند.خود ما هم مشتریشیم. سرور رو بدون لایت و انجینکس و.. فقط با آپاچی طوری کانفیگ کرده بود سرور سرعتش بپر بپر شده بود!!

اگه لطف کنید چند تا از کاراشو برام پ.خ کنید ببینم ..چون قسمت مشتریان ما خراب بود تو سایتش

شرکت هاست دی ال چه طور ؟؟؟ تایید میکنن انجمن ؟ از نظر کانفیگ قوی هستند ؟

babelirani
April 21st, 2013, 12:22
اگه لطف کنید چند تا از کاراشو برام پ.خ کنید ببینم ..چون قسمت مشتریان ما خراب بود تو سایتش

شرکت هاست دی ال چه طور ؟؟؟ تایید میکنن انجمن ؟ از نظر کانفیگ قوی هستند ؟

با سلام

شرکت پردازش ابری | هاست ابری | سرور اختصاصی | سرور مجازی | طراحی و گسترش نرم افزار - رسانگار (http://www4.rasanegar.com/) تایید میشن واقعا" کارشون خوب هستش

البته بنده گیت فا | هاست ویندوز – هاست لینوکس – سرور مجازی – سرور اختصاصی – ثبت دامنه (http://gatefa.com/) رو هم پیشنهاد میکنم ایشون هم تایید میشن

متاسفانه با شرکت هاست دی ال کار نکردم ولی احیانا" منظورتون خود هاست دی ال اصلی هستش hostdl.com فکر نمیکنم کانفیگ سرور قبول کنن

cserver.ir
April 21st, 2013, 13:20
شرکت هاست دی ال سرور کانفیگ نمیکنه ، ولی اگر بخواین که کانفیگ بکنه سرور باید از خودشون به صورت منیج شده بگیرین ، هیچ دسترسی هم به روت بهتون نمیدن ..

موفق باشید .

j4b3r
April 21st, 2013, 14:23
سلام
در خدمتیم
ارسال تیکت - گیت فا (http://members.gatefa.com/submitticket.php)

ramin n
April 24th, 2013, 21:55
سلام!دوستان ممنون از پاسخ هاتون دوستان من کانفینگ حرفه ای می خواهم و تضمینی و تا کسی انجام نده و چند روز تست باشه و عملکرد خوبی داشته باشه ببینیم هزینه پرداخت میشه!سایت ما چت روم ایت چت هست و یک سایت جامعه مجازی خواهشا کسانی که حرفه ای هستند جواب بدهند قیمت پیشنهادی خودتون بگید و بگید از چه وب سروری می خواهید استفاده کنید ما با آپاچی و بدون جامعه مجازی 830 نفر را با سروری که الان روش هستم کانفینک گردیم متاسفانه مدیریت سرورمون نیستند و سایت ما خراب هست و اینکه نمیدونیم چرا فضای دیسکمون پر میشه قبلا اینجوری نبوده و به تازگی اسن مشکل برامون پیش اومده ممنون منتظر جواب هاتون هستم

ایمیل:ghoghnooschat@yahoo.com

سایت:ghoghnooschat.com

compiler
April 25th, 2013, 00:39
سلام!دوستان ممنون از پاسخ هاتون دوستان من کانفینگ حرفه ای می خواهم و تضمینی و تا کسی انجام نده و چند روز تست باشه و عملکرد خوبی داشته باشه ببینیم هزینه پرداخت میشه!سایت ما چت روم ایت چت هست و یک سایت جامعه مجازی خواهشا کسانی که حرفه ای هستند جواب بدهند قیمت پیشنهادی خودتون بگید و بگید از چه وب سروری می خواهید استفاده کنید ما با آپاچی و بدون جامعه مجازی 830 نفر را با سروری که الان روش هستم کانفینک گردیم متاسفانه مدیریت سرورمون نیستند و سایت ما خراب هست و اینکه نمیدونیم چرا فضای دیسکمون پر میشه قبلا اینجوری نبوده و به تازگی اسن مشکل برامون پیش اومده ممنون منتظر جواب هاتون هستم

ایمیل:ghoghnooschat@yahoo.com

سایت:ghoghnooschat.com

سلام

با وب سرور nginx براتون کانفیگ میکنیم تضمینی ولی اگر شما اعتماد ندارید چطور توقع دارید دوستان اعتماد کنند؟!
بنده فقط در صورتی 1 هفته مهلت تست میدم که سرور اختصاصی رو از خودمون خریداری کنید

موفق باشید

delta
April 25th, 2013, 18:36
این همه دوستان اینجا آمادگی کردند ..عزیز همه چیز فقط کانفیگ و و ب سرور نیست..سروری هم که خریدی باید بتونه پاسخگو باشه. به یکی از دوستان بده برات کانفیگ کنند.آقا جابر هم تایید میشوند..

x170
April 25th, 2013, 19:05

موافقم با ایشون

nginxweb
April 25th, 2013, 19:18
سلام

با وب سرور nginx براتون کانفیگ میکنیم تضمینی ولی اگر شما اعتماد ندارید چطور توقع دارید دوستان اعتماد کنند؟!
بنده فقط در صورتی 1 هفته مهلت تست میدم که سرور اختصاصی رو از خودمون خریداری کنید

موفق باشید

ایشون تایید می شن

:53:

ramin n
April 25th, 2013, 21:35
سلام

موفق باشید

سلام!خسته نباشید بله چون بنده نه شما بلکه با خیلیا کار کردم و یک روز 2 روز هم نیست که سایت دارم نزدیک به 3 سال هست که دارم تو این زمینه فعالیت میکنم!چون خیلی میاند از تو همین انجمن میشینندمطالب می خونند فکر می کنند دکترا شبکه گرفتند میاند از ما هزینه میگیرند و یک وب سرور نصب می کنند و می گند سایت شما کانفینگ شده بنده با شرکت پی سی پارسی کار کردم با شرکت nginx panel هم کار کردم خوب به نوبه خودشون خوب هستند اما متاسفانه نتونستند یک کانفینگ حرفه ای به سایت ما ارائه بدهند و واقعا من حق میدهم چون کلا اسکریپت ایت چت مشکل داره و مصرف زیادی داره لذا بحث اعتماد ما اینه که ما سرورمونا میدیم دستشون لذا دیگه بحث اعتماد از طرف شما نیازی نیست اما من نمی تونم اعتماد کنم و هم پول بدم هم سایتم بشه موش آزمایشگاهی بلانسبت اون کسایی که کارشون شبکه و مدیریت شبکه هست کسایی که با آموزش اندک می خواهند کانفینگ کنند واسه همین کسیا می خواهیم تضمینی حالا اگر کسی واقعا می تونه تضمینی اونم رو سرور خودم نه رو سرور دیگه چون بنده با همین سرور 830 نفر آنلاین ساپورت کردم بدون افت سرعت منتظر هستم ممنون

ramin n
April 25th, 2013, 21:36
سلام!داداش ببینید بله همه دوستان اعلام آمادگی کردند و بیشتری از دوستان را هم میشناسم اما کسی می خواهیم که بتونه تضمینی این کارا انجام بده ممنون

ramin n
April 25th, 2013, 21:38
سلام! آقا پرهام مدیریت پی سی پارسی شما هستید!به نظرتون ngnix خالی بدون پ.ر.و.ک.س.ی جوابگو سایت ایت چت هست؟

allbert
April 25th, 2013, 21:55
درگیری بیشتر سرور شما چی هست ؟ هارد رم یا سی پی یو ؟ میخواید مصرف کدوم منبع رو کاهش بدید ؟

ramin n
April 25th, 2013, 22:12
درگیری بیشتر سرور شما چی هست ؟ هارد رم یا سی پی یو ؟ میخواید مصرف کدوم منبع رو کاهش بدید ؟

سلام!ببینید داداش ما قبلا با این سرور نزدیک به 830 نفر آنلاین در محدوده زمانی خاصی میرسید یک سایت دیگه داشتم به خاطر اینکه هزینه سرور سنگین بود برام و واقعا صرف نمیکرد که هم بخوام هزینه وی پی اس بدهیم و هم هزینه وی دی اس همچین هزینه ای را بدهیم اومدیم یک سایت جامعه مجازی یا میروبلاگ را آوردیم رو سرور چت روم بعد آمار سایت به خاطر مشکلات اومد پایین تا قبل از عید بعد آمار دوباره داشت به حالت قبلیش میرسید که سرعت پیام ها و لود سرور بالا میرفت اومدیم از یک اسکریپت که دوستان برنامه نویسی کرده بودند گذاشتیم و به خاطر همین که اون شخص رفت تو سرور دیگه از اون به بعد سایت رم پر میکرد اما لود پایین بود اما سایت یهو دان میشد والا بنده نمیدونم خیلی وقته نرفتم تو سرور الن سایت آپ هست اما خوب کلا می خواهم پیشرفت سایت بالاتر ببرم واسه همین یک کسی می خواهم که به صورت تضمینی مشکل من نه کلا مشکل کسایی هست که چت روم دارند حل کنه و می تونه مشتریای زیادی از طرف چت روم داشته باشه همکارم گفتند از رم هست اما مدیریت سرور گفتند از هارد دیسک هست ممنون!

allbert
April 25th, 2013, 22:29
اگر سایت شما سایت چت صرف هست و با دیتابیس کاری نداره مشکل شما همون درخواست های اپاچی هست که رم رو اشغال میکنه
در غیر این صورت درگیری I/O سرور شما بالاست که حتما باید از مد های کش استفاده کنید .
پلاگین انجین ایکس درخواست های بیخودی اپاچی رو ***** میکنه . اخرین سایت چتی که من کانفیگ کردم مصرف رم رو از3-4 گیگ به کمتر از 800 مگ کاهش داد . تعداد انلاین تا 500 میرسید . پلاگینش خوب کار میکنه . اگر کمی sql رو تو رم لود کنید هم خوب هست و درخواست ها زود تر جواب داده میشه .

ramin n
April 25th, 2013, 22:34
کدام چت روم کانفینگ کردید ممنون میشم خصوصی بفرستید چک کنم ممنون

khanihost.com
April 25th, 2013, 23:07
سلام

بهترین راه این هست که وب سرور لایت اسپید نصب کنید که سالانه حدود 120.130 تومان هست که از نظر امنیت و سرعت تامین میشین :67:

abolfazl201358
April 26th, 2013, 00:27
سلام

بهترین راه این هست که وب سرور لایت اسپید نصب کنید که سالانه حدود 120.130 تومان هست که از نظر امنیت و سرعت تامین میشین :67:

میشه این قیمیتی که دادی بگی کجا میدن ما هم تهیه کنیم !

این لینک هم که چیزی در این مورد ننوشته قیمیتی هم تو این رنج نداده !!!

LiteSpeed Technologies - Shopping Cart (http://store.litespeedtech.com/store/cart.php)

nginxweb
April 26th, 2013, 00:31
برای چت روم ها بهترین حالت استفاده از وب سرور nginx می باشد چون سزعت response در اینطور سرورها مخصوصا روی دیتابیس mysql بسیار بالا باید باشه و جدا از سرعت بالای هارد نیازمند وب سرور قدرتمند می باشد

:53:

compiler
April 26th, 2013, 04:53
سلام!خسته نباشید بله چون بنده نه شما بلکه با خیلیا کار کردم و یک روز 2 روز هم نیست که سایت دارم نزدیک به 3 سال هست که دارم تو این زمینه فعالیت میکنم!چون خیلی میاند از تو همین انجمن میشینندمطالب می خونند فکر می کنند دکترا شبکه گرفتند میاند از ما هزینه میگیرند و یک وب سرور نصب می کنند و می گند سایت شما کانفینگ شده بنده با شرکت پی سی پارسی کار کردم با شرکت nginx panel هم کار کردم خوب به نوبه خودشون خوب هستند اما متاسفانه نتونستند یک کانفینگ حرفه ای به سایت ما ارائه بدهند و واقعا من حق میدهم چون کلا اسکریپت ایت چت مشکل داره و مصرف زیادی داره لذا بحث اعتماد ما اینه که ما سرورمونا میدیم دستشون لذا دیگه بحث اعتماد از طرف شما نیازی نیست اما من نمی تونم اعتماد کنم و هم پول بدم هم سایتم بشه موش آزمایشگاهی بلانسبت اون کسایی که کارشون شبکه و مدیریت شبکه هست کسایی که با آموزش اندک می خواهند کانفینگ کنند واسه همین کسیا می خواهیم تضمینی حالا اگر کسی واقعا می تونه تضمینی اونم رو سرور خودم نه رو سرور دیگه چون بنده با همین سرور 830 نفر آنلاین ساپورت کردم بدون افت سرعت منتظر هستم ممنون

همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند نمیشه داخل یک ظرف 1 لیتری به زور 2 لیتر آب جا داد . اگر در این مدت هیچ کس نتونسته کاری که مایل بودید رو کامل انجام بده شاید واقعا مشکل از منابع و سخت افزاره که در بهترین حالت ممکن نیز توان تحمل این تعداد کاربر رو به صورت آنلاین نداره . توقع معجزه نمیتوان داشت!!!

موفق باشید

ramin n
April 26th, 2013, 09:53
همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند نمیشه داخل یک ظرف 1 لیتری به زور 2 لیتر آب جا داد . اگر در این مدت هیچ کس نتونسته کاری که مایل بودید رو کامل انجام بده شاید واقعا مشکل از منابع و سخت افزاره که در بهترین حالت ممکن نیز توان تحمل این تعداد کاربر رو به صورت آنلاین نداره . توقع معجزه نمیتوان داشت!!!

موفق باشید
=====================
سلام!والا چی بگم منظور درست متوجه نشدید من میگم با همین سرور با کانفینگ آپاچی 830 تا آنلاین داشتم الان شما میگید نمیشه یک ظرف یک لیتری 2 لیتر اب ریخت سرور امتحانشا پس داده کانفینگش مشکل داره

MehrganWeb
April 26th, 2013, 11:44
=====================
سلام!والا چی بگم منظور درست متوجه نشدید من میگم با همین سرور با کانفینگ آپاچی 830 تا آنلاین داشتم الان شما میگید نمیشه یک ظرف یک لیتری 2 لیتر اب ریخت سرور امتحانشا پس داده کانفینگش مشکل داره

سلام
مقدار منابع سرورتونو ذکر کنید
رم ؟
پردازند ؟
هارد ؟
پورت ؟
اگه هم خواستید کانفیگ کنید پیشنهاد ما!
1- رسانگار
2- Compiler
3- Nginxweb
4- Allbert
5- Mehrganweb
موفق باشید

alborzkaran
September 1st, 2013, 15:54
خب بنده 4 صفحه رو خوندم الان نشرم رو نسبت به برخی سوالات می دم
دوستی که گفتی nginx بدون ****** مگه کارایی داره ... بله انجین ایکس حتما نباید بطور ****** کارک نه و خودش بدون نیاز با آپاچی و بقیه به خوبی با mod-fpi کار می کنه و bug هم نداره چند ماه هم سرور روشن باشه باگ از سمت nginx پیش نمیاد. و حتی مصارف بیخودی رم و ...
که البته قدرت بیشترش تو زمینه استاتیک ها مانند تصاویر میباشد. فرض کنید سایت گالری تصاویر...

در مورد دوستمون که پیشنهاد داد از memcache استفاده بشه باید بگم بهتره از RPC تحت php استفاده بشه چون memcache کاربردش برای ارتباط بین چند نرم افزار روی پورت خاص هست و سرعت rpc بالاتره ....

شما برادر که برای سایتت دنبال سرور هستی باید بگم کد سایت رو هم باید بهینه کلی
در هر صورت سرور 8 هسته ای رم 32 با هارد sd توصیه میشه که تو ovh یک آفر هست و زیر 200 تومن در ماه میفته برات که مشخصات خوبی داره و اگر nginx هم نصب کنی و از rpc هم استفاده کنی خیلی سریع چت شما کار خواهد کرد.

کانفیگ خاصی هم نمی خواد بی خودی دنبال چیزی نگرد یک سری مقادیر worker process رو بر مبنای تعداد thread های cpu بزار و مقادیر کش رو کم کن و buffer رو کم بزار چون سایتت چت هست و در رکوئیست ها فکر نکنم لازم باشه مثلا 4k بافر کنه.
در کل فکر نکن که کسی که می خواد کانفیگ کنه برات چی کار می خواد کنه
ضمنا DNS رو هم چک کن که خوب نصب شده باشه.