PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ در وردپرس

سیدرضا بازیار
April 17th, 2013, 18:32
من یه وردپرس نصب کردم و اون رو بالا آوردم.سایتم هم آماده شد
امروز متوجه شدم که نمیتونم از وردپرس فول بک آپ بگیرم و یا پوشه wp-admin رو به چیز دیگه ای تغییر بدم
من حالا باید چیکار کنم؟ (تغییرات زیادی واسه بالا بردن امنیت اون در وردپرس انجام دادم که باعث به وجود آمدن این مشکلات شد)
حالا چیکار کنم؟

Yas-Host
April 17th, 2013, 18:49
با سلام
عزیز شما هرچیزی رو که در نت دیدید واسه امنیت نمیشه امنیت که!
یعنی اصولا خیلی چیزا رو نمیشه دستکاری کرد یکیش همین wp-admin هستش ولی میشه تغییرش داد ولی دردسر زیاد داره
به نظرم شما بدید دست یه نفر که براتون امنیتشو بالا ببره!
و اینکه وردپرس امنیتش بالاس در کل بیشتر کسایی که وردپرس دارن و هک میشن سرورشون مشکل داره

موفق باشید.

سیدرضا بازیار
April 17th, 2013, 18:53
اما من میدونم که اشتباه کردم.حالا چطوری اشتباه رو جبران کنم؟
من دو تا مشکل بزرگ دارم.یکی از مشکلات من اینه که وقتی میخوام از سایتم بک آپ بگیزم ارور میده و چیزی به ایمیل من ارسال نمیشه
Better WP Security من میخوام با این نرم افزار پوشه wp-admid رو تغییر بدم.اما نمیشهمشکل وردپرس من از کجای اونه که اون قسمت رو درست کنم؟

nginxweb
April 17th, 2013, 19:07
دوست عزیز چون دستکاری های زیادی کردید هیچ کسی اینطور نمیتونه به شما کمک کنه جز خود شما که میدونید چه کردید قبلا

حل این مشکلات نیازمند بررسی دقیق کدها می باشد

:53:

سیدرضا بازیار
April 17th, 2013, 19:09
من توی تمام پوشه های وردپرس یه صفحه index.html خالی گذاشتم
مشکل از این کار من نیست؟

سیدرضا بازیار
April 17th, 2013, 19:21
کسی نیست بتونه بهم کمک کنه؟
راهی هست که بتونم از مطالب سایت بک آپ بگیرم و وردپرس رو از اول نصب کنم؟

gidgid
April 19th, 2013, 14:08
اما من میدونم که اشتباه کردم.حالا چطوری اشتباه رو جبران کنم؟
من دو تا مشکل بزرگ دارم.یکی از مشکلات من اینه که وقتی میخوام از سایتم بک آپ بگیزم ارور میده و چیزی به ایمیل من ارسال نمیشه
Better WP Security من میخوام با این نرم افزار پوشه wp-admid رو تغییر بدم.اما نمیشه

مشکل وردپرس من از کجای اونه که اون قسمت رو درست کنم؟
درود دوست عزیز
مشکل از وردپرس شما نیست بلکه افزونه Better WP Security هستش
این افزونه امکان تغییر WP-ADMIN رو به شما میده اما بعد دیگه اجازه دسترسی خودتون رو هم به ادمین نمیده!
این افزونه تمامی Table های دیتا بیس رو تغییر میده و باعث بروز یک سری اختلالات در سایت میشه
البته این پلاگین از لحاظ امنیتی تایید میشه اما کانفیگ درستش خیلی خیلی خیلی مهم هستش
بهترین راه اینه که سایتتون رو ریستور کنید به تاریخ قبل از نصب افزونه و دیگه از این افزونه استفاده نکنید
راهی که عرض کردم بهترین راه است چون من قبلا دچار چنین مشکلی شدم و راه های زیادی رو تست کردم
ریستور رو هم توسط مدیر سرور انجام بدید

شاد باشید...;)

کرمان هاست
April 20th, 2013, 14:40
بده من از دیتا بیست مجانی بک اپ بگیرم بعد من ریستورش میکنم
دیتابیست رو حرص نخور بیخودی
ایدیت رو هم پست خصوصی کن
مجانی و جهت خشنودی درنزدخداوند

کرمان هاست
April 20th, 2013, 14:49
دوست عزیز چون دستکاری های زیادی کردید هیچ کسی اینطور نمیتونه به شما کمک کنه جز خود شما که میدونید چه کردید قبلا

حل این مشکلات نیازمند بررسی دقیق کدها می باشد

:53:
موندم تو کف شما یک کانفیگر حرفه ای هستی و این همه ادعات میشه فرق کد و فایل رو نمیدی هااااااااااا
شایدم اشتباه اینجا نوشتی که من معذرت میخوام تنظیمات اعمال شده روی سرورها توی فایل ها اعمال میشه و نه توی کد ها ها ;)
که شما میگی میخوای کدها رو بررسی کنی! خسته ای:)

سیدرضا بازیار
April 20th, 2013, 20:11
بده من از دیتا بیست مجانی بک اپ بگیرم بعد من ریستورش میکنم
دیتابیست رو حرص نخور بیخودی
ایدیت رو هم پست خصوصی کن
مجانی و جهت خشنودی درنزدخداوند
4 بار به 4 نفر دسترسی دادم (در راه خدا) سایت رو هک کردن.موندم که چرا سایتی که حتی 1 پست هم توش نبود هک کردن.حالا اینجاش عجیبه که افتخار هم میکردن=))
مشکل حل شد.مشکل از مرورگر من بود:67: