PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ کامل و قوی lfd

carolina
February 8th, 2010, 20:49
به نام خدا
سلام دوستان
می دون توی قسمت های قبلی انمجمن آموزشش هست ولی می خواهم یکبار برای همیشه اینجا کاملش رو بگید و از دوستانی که حرفه ای هستند تمنا دارم که این کار رو انجام بدن. چون سرور من به محض بالا اومدن یا دی داس میشه یا cornjob ها شروع به کار می کنند که ایمیل های زیادی اسپم می کنند و سرور بلوک میشه. البته فایروال lfd ارور می ده ولی باز هم کم میاره.
من modsecurity و clamAV رو هم نصب کردم اگر پلاگین بهتری دارید تا این مجموعه رو کامل کنه لطفا و خواهشا معرفی کنید.

:53::53::53::53::53:

Roka
February 8th, 2010, 21:21
مد امنیتی و آنتی ویروس ، چه ربطی به دی داس دارند ؟

شما دستور زیر رو بزن ببین کجا رو دارند میزنند ، شاید دی داس هم نباشه و سایت پر بازدید داشته باشید

tcpdump -n -s 300 -A dst port 80 | grep -o "\(GET\|POST\|[Hh]ost\).*"

IFACO.Net
February 8th, 2010, 21:42
منظورتون از (( ایمیل های زیادی اسپم می کنند و سرور بلوک میشه )) چیه ؟

carolina
February 9th, 2010, 01:42
منظورتون از (( ایمیل های زیادی اسپم می کنند و سرور بلوک میشه )) چیه ؟

ّبله منظورم اینه که از سرور سوء استفاده می کنند و با هدف بالا بردن لود سرور توسط cornjob های مخرب ایمیل های زیادی (اسپم) ارسال می کنند به جاهای مختلف. این امر یکی از کارهایی است که دیتاسنتر آن را علت کراش شدن سرور به بنده اعلام کرده است#:-S

IFACO.Net
February 9th, 2010, 11:38
ّبله منظورم اینه که از سرور سوء استفاده می کنند و با هدف بالا بردن لود سرور توسط cornjob های مخرب ایمیل های زیادی (اسپم) ارسال می کنند به جاهای مختلف. این امر یکی از کارهایی است که دیتاسنتر آن را علت کراش شدن سرور به بنده اعلام کرده است#:-s

اگر تمایل داشتید مشخصات لوگین سرورتون رو برام پ خ . کنید تا قسمت ایمیل سرورتون رو بررسی کنم و تنظیماتش رو اصلاح کنم.