PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت ایمیل از یاهو و جی میل

مانیکس
April 16th, 2013, 21:58
با سلام.
من یک سرویس ریسلر از یک شرکت ایرانی که سرورهایی در آلمان داره تهیه کردم و مشکلی که جدیدا برام پیش اومده این هست که دامنه هایی که از اول اسفند ماه روی این سرور اضافه می کنم نه در گوگل ایندکس می شوند و نه میشه به ایمیل هایی که میسازم از جی میل و یاهو به اونا ایمیل ارسال کرد. (سند میشه داشت ولی دریافت نه)

در واقع بعد یه مدت پیام زیر میاد:

This is an automatically generated Delivery Status Notification

THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

Delivery to the following recipient has been delayed:

info@allzist.ir (https://mail.google.com/mail/h/1dvcqe8hgbzw/?&v=b&cs=wh&to=info@allzist.ir)

Message will be retried for 2 more day(s)

Technical details of temporary failure:
DNS Error: DNS server returned general failure

دامنه ها هم شامل دامنه های ir و com میشه. به مدیر سرور این مشکل رو گفتم ولی میگه.

مشتری محترم،
اگر ایپی ما در BlackList برود برای تمامی اکانت ها این اتفاق می افتاد نه فقط برای 1 یا چند اکانت !

در واقع این مشکل برای 10 دامنه مختلف که جدیدا گذاشتم بوجود اومده ولی دامنه های قدیمی که وجود داشته هم ایندکس میشه و هم مشکلی در ارسال و دریافت ایمیل ندارن.

کسی می تونه راهنمایی کنه که این مشکل رو به چه صورت میشه رفع کرد؟

syncronet
April 19th, 2013, 18:33
همونطور که در پیام خطای ایمیل برگشتی مشخص هست. مشکل عدم ارسال ایمیل مشکل dns هست.

نیم سرورهای سرویس نمایندگی شما با آدرسهای

ns1.irancarpet.org
ns2.irancarpet.org

درست پیکربندی نشدند و رکوردهای نوع a هر دو نیم سرور روی خود نیم سرورها تعریف نشدند.

مانیکس
April 20th, 2013, 10:58
ممنون از پاسختون

ولی برای چند دامنه مثل خود irancarpet.org چنین مشکلی در ارسال و دریافت ایمیل مشکلی وجود نداره.

می تونید دقیقا راهنمایی کنید که باید چکار کرد؟
12610