PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست vds با هارد یک ترا بایت

serkis
April 16th, 2013, 19:22
با سلام
سروری از یکی از دوستان همین انجمن گرفته و سه ماهه دارم تمدید می کنم ولی از سرعتش اصلا راضی نیستم و با این که رم 4 داره سرعت سرور بسیار پایین هست
از دوستانی که میتونن vds با هارد یک ترا بدن لطفا آفرهاشون رو با مشخصات کامل سرور و دیتاسنتر بفرماین تا بررسی بشه سیستم عامل ویندوز و برای آپلود فایل توی سایت های شیرینگ میخام ، درضمن قیمت هم برام مهمه و نمیخام زیاد بالا باشه .

serkis
April 19th, 2013, 11:44
نبود....

sarwhost
April 19th, 2013, 11:53
با سلام با ای دی یاهوی من در تماس باشید
s.sarvit

mehrshad.ho
April 19th, 2013, 11:57
یک ip خالی از آلمان در حال حاضر موجود است

سرور نیمه اختصاصی (http://nikserver.com/vds.html)

shingo
April 19th, 2013, 12:02
با سلام از دیتاسنتر رداستیشن انگلیس میتونیم افر بدیم

cpu: Xeon 4 core 3000mhz reserved
ram:2gb ddr3 ecc
hard:1tb with raidcontroller
port:10gbit

ماهانه 120 هزار تومان

تضمین حداقل دانلود اپلود 15 مگابایت (متوسط 25 مگابایت )+ گارانتی بازگشت کامل هزینه در صورت عدم رضابت تا 48 ساعت بدون سوال

:53:

Mihan-Server.
April 19th, 2013, 12:52
با سلام ، در خدمتیم از آمریکا .
Ram : 4 GB DDR3
سی پی یو : 3 گیگاهرتز - 3 هسته Intel
هارد : 500 گیگ
پهنا باند نامحدود
پورت اینترنت : 1 گیگ
80 تومان .
پنل تحت وب برای ری استارت ، خاموش ، روشن ، کردن ، موجود است .
پشتیبانی 24 ساعته داخل یاهو و تیکت
پینگ بین 190 تا 290
ارائه سرور جهت تست قبل از پرداخت
-----
همین سرور با 1 ترابایت هارد : 120 تومان
با آیدی یاهو در ارتباط باشید : MihanServer

MagicVps.Com
April 19th, 2013, 13:01
با سلام
سروری از یکی از دوستان همین انجمن گرفته و سه ماهه دارم تمدید می کنم ولی از سرعتش اصلا راضی نیستم و با این که رم 4 داره سرعت سرور بسیار پایین هست
از دوستانی که میتونن vds با هارد یک ترا بدن لطفا آفرهاشون رو با مشخصات کامل سرور و دیتاسنتر بفرماین تا بررسی بشه سیستم عامل ویندوز و برای آپلود فایل توی سایت های شیرینگ میخام ، درضمن قیمت هم برام مهمه و نمیخام زیاد بالا باشه .

اگر وخواهی نه وقتت گرفته بشه نه اینکه اذیت بشی و نه اینکه پشمون بشین دوباره از خریدتون 1 عدد هارد 1 ترا بایت اختصاصی بگیرید از هرجا میخواهید بگیرید که اون هارد فقط دست خودتون باشه نه اینکه از اینها باشه که هادر 2 یا 3 ترا بایته و 1 ترا بایتش بدن به شما

وگرنه هر مدل سرور بگیرید و هرجا برید همین اش و همین کاسه

موفق باشید

dr.host
April 19th, 2013, 13:02
درخواست vds با هارد یک ترا بایت

Mihan-Server.
April 19th, 2013, 13:10
با سلام ، در خدمتیم از آمریکا .
Ram : 4 GB DDR3
سی پی یو : 3 گیگاهرتز - 3 هسته Intel
هارد : 500 گیگ
پهنا باند نامحدود
پورت اینترنت : 1 گیگ
80 تومان .
پنل تحت وب برای ری استارت ، خاموش ، روشن ، کردن ، موجود است .
پشتیبانی 24 ساعته داخل یاهو و تیکت
پینگ بین 190 تا 290
ارائه سرور جهت تست قبل از پرداخت
-----
همین سرور با 1 ترابایت هارد : 120 تومان
با آیدی یاهو در ارتباط باشید : MihanServer

رم و هارد بصورت اختصاصی می باشد و از دیتاسنتر خریداری میشود و فقط برای سیستم شما استفاده خواهد شد .

iranian-portal
April 19th, 2013, 13:16
درود
با هارد اختصاصی از هلند که پینگ مناسبی داره
و پورت یک گیگابیت کاملا اختصاصی و نامحدود
رم 4 و هارد 1گیگ رو ماهانه 150 هزار تومان تقدیم می کنم
ثبت نام کنید - Titanium Server | تیتانیوم سرور (http://titaniumserver.net/client/register.php)

tizparvaz
April 19th, 2013, 14:09
با سلام لطفا داخل سایت ما به بخش فروش مشخصات کامل سرور درخواستی رو ارسال کنید تا قیمت براتون بفرستیم

compiler
April 19th, 2013, 14:27
1 ترابایت هارد اختصاصی
پورت گیگ از هلند
ماهیانه 250 هزار تومان

novinvps.com
April 19th, 2013, 17:04
اگر وخواهی نه وقتت گرفته بشه نه اینکه اذیت بشی و نه اینکه پشمون بشین دوباره از خریدتون 1 عدد هارد 1 ترا بایت اختصاصی بگیرید از هرجا میخواهید بگیرید که اون هارد فقط دست خودتون باشه نه اینکه از اینها باشه که هادر 2 یا 3 ترا بایته و 1 ترا بایتش بدن به شما

وگرنه هر مدل سرور بگیرید و هرجا برید همین اش و همین کاسه

موفق باشید
تایید میشه .

با سلام
با توجه به توصیه هایی که همکار ما در بالا فرمودند و تایید میشه
میتونیم سرویس بدیم از هلند بر روی بستر raid 10 که دیگه نگران حذف اطلاعات ناشی از خرابی هارد هم نباشید
300 تومان.

Dr.Oxygen
April 19th, 2013, 17:07
با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا به بخش فروش تیکت بزنید پیشنهاد خوبی براتون داریم.
میزبانی روی ابر سرور های ما را تجربه کنید.
شرکت بین المللی نوین پردازش آی تی - اعضا (http://sup.novinserver.us/)

mariean
April 19th, 2013, 17:18
با سلام

با سلام
اگر قیمت مد نظرتون را میدایدن خوب بود، با این حال
هارد 1 ترا
پهنای باند 2 ترا
رم 3 اختصاصی

ماهانه 100،000 هزار تومان
پرت هم 1 گیگ بدون لیمیت روی وی پی اس شما

با تشکر
حسینی

Mihan-VPS
April 19th, 2013, 18:11
با سلام
سلام دوست عزیز
با مشخصات زیر و هارد و منابع کاملا اختصاصی امکان سرویس دهی به شما وجود دارد

CPU : Intel® Core™ i7-3770
RAM : 4 Gig DDR3
Hard : 1000 GB
Port : 1Gbps
Bandwidth : Unlimited
Datacenter: Germany - Hetzner
Uptime: 99.9%
180,000 ماهانه

با تشکر موفق باشید

serkis
April 19th, 2013, 18:36
با سلام
اگر قیمت مد نظرتون را میدایدن خوب بود، با این حال
هارد 1 ترا
پهنای باند 2 ترا
رم 3 اختصاصی

ماهانه 100،000 هزار تومان
پرت هم 1 گیگ بدون لیمیت روی وی پی اس شما

با تشکر
حسینی

این سروری که می فرمایید هتزنر آلمان هست ؟ بهترین قیمت مدنظرم هم 100 تومن هست و نهایتا 120 تومن

mariean
April 19th, 2013, 23:03
با سلام

بله هتزنر هست

با 120 سی پی یو و پرت کلا فری میشه بدون لیمیت 8 ترید و 1000مگابیت پرت
و همان مشخصات چیز دیگری بخواهید مشخصات ارسال کنید تا راهنمای کنم

با تشکر
حسینی

farazsms
April 19th, 2013, 23:31
با سلام
سلام
با ما در تماس باشید
tiny_mr1@yahoo.com

www.denaserver.com
April 20th, 2013, 01:23
سلام
وی پی اس رم 1 با هارد 1 ترابایت ماهیانه 89 هزار تومان

اگر هم تا حدود 220 تومان می توانید هزینه کنید می توانم سرور اختصاصی با کیفیت به شما بدهم
از طریق یاهو آی دی موجود در امضا با من در تماس باشید

mariean
April 20th, 2013, 02:16
با سلام
مجدد
در صورتی که هزینه زیاد هست و کارای وی دی اس هم کم میتوانید منابع را کاهش دهید و قیمت را کاهش دهید تا مبلغ 500 گیگ و رم 2536 59 هزار تومان و ...

با تشکر حسینی

serkis
April 20th, 2013, 09:02
یک ترابایت فایل حاضر آماده دارم که بعضی لینک هاش دیگه توی نت نیست و یا کلی الافی داره ترجیح میدم هارد و رم همون که اول درخواست داده بودم باشه ، توی پیشنهادات دوستان چند تا آفر مناسب هست در حال بررسی هستم

serkis
April 20th, 2013, 18:41
با تشکر از همه دوستان از یکی از اعضای همین سایت خریداری شد.