PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای تهیه سرور مجازی برای سایت فیلم و سریال

mig_mig
April 16th, 2013, 19:15
باسلام

بنده قصد دارم برای سایتم یه وی پی اس بگیرم و روش اسکریپت vip ساز نصب کنم و اکانت اشتراک طلایی بفروشم و میخوام هیچ مشکلی از قبیل قطعی کم شدن سرعت و.... و تا حالا با سرور مجازی کار نکردم !

قبل از هر چیزی تصمیم گرفتم از دوستان با تجربه یه راهنمایی بخوام ; برای شروع: به نظر شما سرور با چه مشخصاتی جوابگو هست ؟؟؟؟

باتشکر.

mig_mig
April 16th, 2013, 20:44
بالا......

YekServer.org
April 16th, 2013, 20:58
درود! پلن 3 مناسب شماست:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/77399/
همراه با کانفینگ سرور برای Vip ( نمونه کار فیلم گذر هست )

mig_mig
April 16th, 2013, 22:34
درود! پلن 3 مناسب شماست:
http://www.webhostingtalk.ir/f15/77399/
همراه با کانفینگ سرور برای Vip ( نمونه کار فیلم گذر هست )

همراه با کانفینگ سرور برای Vip منظورتون از کانفینگ چیه ؟؟؟ یعنی اسکریپت رو به صورت رایگان نصب میکنید ؟؟؟!!!

YekServer.org
April 16th, 2013, 22:41
همراه با کانفینگ سرور برای Vip منظورتون از کانفینگ چیه ؟؟؟ یعنی اسکریپت رو به صورت رایگان نصب میکنید ؟؟؟!!!

بله. سایت فیلم گذر رو ببینید. اون طوری. بقیه سایت ها با قیمت های نجومی ( 100 هزار تومن به بالا ) نصب و کانفینگ میکنن ولی ما با 20 هزار تومن برای شما نصب و کانفینگ میکنیم.
در صورتی هم که هاست رو هم از ما بگیرید، کانفینگ وی آی پی به صورت رایگان صورت میگیره.

hades_54
April 16th, 2013, 22:46
اگه مقدار دانلود شما زیاد هستش پیشنهاد میکنم رم 4 یا بالا تر بگیرید که به مشکل برنخورید
cpu حداقل 2 باشه
سرور خلوت باشه که از نظر هارد دچار کمبود سرعت نشید
پورت هم سعی کنید 1گیگ به بالا بگیرید

mig_mig
April 17th, 2013, 00:08
بله. سایت فیلم گذر رو ببینید. اون طوری. بقیه سایت ها با قیمت های نجومی ( 100 هزار تومن به بالا ) نصب و کانفینگ میکنن ولی ما با 20 هزار تومن برای شما نصب و کانفینگ میکنیم.
در صورتی هم که هاست رو هم از ما بگیرید، کانفینگ وی آی پی به صورت رایگان صورت میگیره.

اسکریپت رو خودتون دارید یا از خریدار میگیرید و نصب میکنید؟؟؟

YekServer.org
April 17th, 2013, 18:54
خودمون داریم.