PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان ایجاد subdomain در کنترل پنل دامنه وجود داره؟

nima_63
April 15th, 2013, 18:28
سلام دوستان.
من یک سوالی داشتم ما اگر فرضا یک دامنه domain.ir خریداری کنیم آیا در کنترل پنل دامنه میتونیم مثلا سه تا ساب دامین از این دامنه با نامهای
x.domain.ir
y.domain.ir
z.domain.ir
تعریف کنیم و برای سه سایت مختلف که در سرورهای متفاوتی قرار دارند استفاده کنیم؟
اصلا همچین کاری امکان پذیر هست؟
ممنونم.

yassale
April 15th, 2013, 18:54
اول باید به اون دومین رو تو یه هاست ست کنی.
بعد توی هاست ساب دومین ها رو ایجاد کتید. اگر هم خاستی هر ساب دومین روی هر سرور باشه یه ریکورد خروجی بزن به سمت اون ای پی سرور

javadezati
April 15th, 2013, 21:11
سلام
ساب دامین که میشه
اما روی ساب دامین سایت بالا آوردن رو هم من نمیدونم
کسی بلده واضح بگه تا ما هم یاذ بگیریم
یا حق

hamedmj
April 15th, 2013, 21:24
سلام
ساب دامین که میشه
اما روی ساب دامین سایت بالا آوردن رو هم من نمیدونم
کسی بلده واضح بگه تا ما هم یاذ بگیریم
یا حق

خوب عزیز کاری داره ؟ تو روت میرید تو پوشه ساب دامین، اسکریپت رو اونجا آپلود میکنید و نصب میکنید!/:)

javadezati
April 15th, 2013, 22:14
خوب عزیز کاری داره ؟ تو روت میرید تو پوشه ساب دامین، اسکریپت رو اونجا آپلود میکنید و نصب میکنید!/:)

مرسی عزیز

nima_63
April 15th, 2013, 23:24

دوست عزیز سوال را درست متوجه نشدید. اینی که شما میگید را بلدیم و روی یک هاست هست که هر ساب دامین میشه یک پوشه. ولی سوال برای چند هاست هست.

اول باید به اون دومین رو تو یه هاست ست کنی.
بعد توی هاست ساب دومین ها رو ایجاد کتید. اگر هم خاستی هر ساب دومین روی هر سرور باشه یه ریکورد خروجی بزن به سمت اون ای پی سرور

ممنون. پس حتما باید در یک هاست ست کنیم و بعد از ساب دامینهاش مثلا در چندتا هاست دیگه استفاده کنیم.
و از طریق پنل دامین امکان پذیر نیست.

بهرحال ممنون از شرکت در بحث

kingxerxes
April 20th, 2013, 15:29
بله همانطور که دوستان گفتن راحت میشه

sarveazad
September 14th, 2013, 08:33
سلام .من یه ساب دومین توی هاستم ایجاد کردم حالا اید برای این ساب دومین هم یه قالب نصب کنم؟نمی شه برای دوتا ساب دومین یه قالب رو استفاده کنیم.ممنون از توضیحاتی که می خواید بدید!!