PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری در برگزاری همایش وب

it87
April 15th, 2013, 15:39
سلام

از دوستان کسی اینجا هست که که مایل به همکاری در زمینه برگزاری یک همایش مرتبط با وب در تهران باشه؟

به نظر شما اساتیدی که برای سخنرانی دعوت میشن از اساتید دانشگاهی باشن یا کسانی که در زمینه وب فعالیت دارند؟

اگر کسی رو هم میشناسید ممنون میشیم به ما معرفی کنید.

دوستان اگر نظری توی این زمینه دارند ممنون میشیم بیان کنید.

با تشکر

besthosti.com
April 15th, 2013, 15:40
با سلام هر کمکی از دست من بر بیاد انجام می دهم

it87
April 15th, 2013, 16:01
با سلام هر کمکی از دست من بر بیاد انجام می دهم

شما ایران تشریف ندارید؟

شما از اساتید کسی رو میشناسید برای سخنرانی؟ می خوایم بهترین سخنران ها رو برای همایش دعوت کنیم

besthosti.com
April 15th, 2013, 16:03
اره اگر نیاز داشته باشین یک نفر را می شناسم

javanco
April 15th, 2013, 16:49
عنوان همایش دقیقا چیه منم میتونم معرفی کنم

it87
April 15th, 2013, 18:46
عنوان همایش دقیقا چیه منم میتونم معرفی کنم

همایش استانداردهای وب ایران که شامل موضوعاتی مثل وب موبایل هم میشه

paradiseserver
April 15th, 2013, 18:57
درود
میشه کمی بیشتر در مورد همایش توضیح بدید ؟
فقط در تهران برگذار میشود؟

با تشکر

majidisaloo1
April 15th, 2013, 19:08
اگر برگزار بشه ما هم انشا الله تمام سعی مون را خواهیم کرد تیم پشتیبانی و فروش آنلاین سرور رو با خودمون بیاریم

با تشکر
عیسی لو

it87
April 15th, 2013, 19:09
درود
میشه کمی بیشتر در مورد همایش توضیح بدید ؟
فقط در تهران برگذار میشود؟

با تشکر

با سلام

موضوع این همایش استانداردهای وب ایران که شامل وب موبایل و.... هم میشه

بله در تهران برگزار میشه

دوستان اگه با مدیران وب سایت معتبر فارسی ارتباط دارید یا فرد خاصی مد نظرتون هست لطفا بگین

≡ ALEX ≡
April 15th, 2013, 19:32
اول پاسخ سوالات زیر را بدهید بعد در مورد برگزاری همایش صحبت خواهیم کرد...

1.‌ آیا شما مسئول یک سازمان، موسسه، شرکت و یا هر نهاد حقوقی دیگر می باشید؟!
2. آیا نهاد شما مجوز برگزاری همایش را دارد ؟!
3. آیا می توانید هزینه های سنگین برگزاری یک همایش را بپردازید ؟!
4. آیا می توانید در روز معین از واحد امنیت شهریِ شهرداری مجوز برگزاری همایش را بگیرید ؟!
5. آیا آن قدر شناخته شده و معتبر هستید که توانایی دعوت از اساتید و متخصصین مربوطه را داشته باشید ؟!
6. آیا توانایی و نفوذ کافی جهت تبلیغ برای این همایش را دارید ؟!
7. چه هماهنگی و قرارداد و اهداف مشترکی با نهاد های دیگر داشته اید که منجر به ایجاد چنین همایشی شده است ؟!

تا همین جا کافیست... اگر همه موارد بالا را دارا هستید که هیچ در غیر اینصورت نهایت تلاش خود را هم بکنید نتیجه کار چیزی بیش از یک دور همی خودمانی با چند آدم خوشحال نخواهد بود... ;) البته در صورتیکه کارتان به نتیجه ای هم برسد...

موفق باشید

delta
April 15th, 2013, 19:43
دقیقا همینو میخواستم بگم..تا شاخ غول نشکند نمیتونید همایش وب راه بندازید..دوستان هنوزم آن همایش وب ایران رو که با ارشاد درگیر شده بودند رو فکر کنم یادشونه..:66:

it87
April 15th, 2013, 19:45
اول پاسخ سوالات زیر را بدهید بعد در مورد برگزاری همایش صحبت خواهیم کرد...

1.‌ آیا شما مسئول یک سازمان، موسسه، شرکت و یا هر نهاد حقوقی دیگر می باشید؟!
2. آیا نهاد شما مجوز برگزاری همایش را دارد ؟!
3. آیا می توانید هزینه های سنگین برگزاری یک همایش را بپردازید ؟!
4. آیا می توانید در روز معین از واحد امنیت شهریِ شهرداری مجوز برگزاری همایش را بگیرید ؟!
5. آیا آن قدر شناخته شده و معتبر هستید که توانایی دعوت از اساتید و متخصصین مربوطه را داشته باشید ؟!
6. آیا توانایی و نفوذ کافی جهت تبلیغ برای این همایش را دارید ؟!
7. چه هماهنگی و قرارداد و اهداف مشترکی با نهاد های دیگر داشته اید که منجر به ایجاد چنین همایشی شده است ؟!

تا همین جا کافیست... اگر همه موارد بالا را دارا هستید که هیچ در غیر اینصورت نهایت تلاش خود را هم بکنید نتیجه کار چیزی بیش از یک دور همی خودمانی با چند آدم خوشحال نخواهد بود... ;) البته در صورتیکه کارتان به نتیجه ای هم برسد...

موفق باشید

1- بله، چون اگر غیر این باشد مجوز از رسانه های دیجیتال نخواهد گرفت !!!! البته شخص حقیقی هم می تونه مجوز بگیره!
2- بله
3- هزینه ها رو ما باید بدیم که داریم میدیم حالا چه از طریق موسسه چه از طریق..... هرچند همایش هم رایگان نخواهد بود!!!!
4-منظورتون از واحد امنیت شهری شهرداری !!!! اماکن هست ؟!!!! بله طبیعتا اگه مجوز اماکن نباشه کل همایش غیر قانونی میشه !!!
5-شناخته شده که چه عرض کنم ولی خب تونستیم چند تا اساتید دانشگاه های تهران و ... رو متقاعد کنیم برای سخنرانی و حمایت رسمی
6- تبلیغ رو هم بله می تونیم انجام بدیم
7.....

حالا میشه در مورد همایش صحبت کنید؟!!!!!!!

it87
April 15th, 2013, 19:48
دقیقا همینو میخواستم بگم..تا شاخ غول نشکند نمیتونید همایش وب راه بندازید..دوستان هنوزم آن همایش وب ایران رو که با ارشاد درگیر شده بودند رو فکر کنم یادشونه..:66:

جالبه ! واقعا اینقدر مجوز گرفتن از ارشاد سخته ؟! به هر حال ما مجوز از ارشاد داریم و اگه غیر از این باشه برگزار نکردن همایش خیلی بهتره.....

it87
April 15th, 2013, 22:13
این همه دوستان گفتن کسی نظری نداشت واقعا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

majidisaloo1
April 15th, 2013, 22:21
دلیل برگزاری چنین همایشی چه چیزی است؟

it87
April 15th, 2013, 22:33
متاسفانه ما توی ایران همش دنبال دلیل میگیردیم...!
خب دلیلش بیشتر علاقه ای هست که به این کار به وجود اومده بین دوستان خودم، به نظر خودمون یه حرکت موثر توی وب ایران هست که باعث پیشرفت وب ایران میشه و خیلی ها می تونن ازش استفاده کنن........
تقریبا 1 ماه هست که دنبال کارهای مجوز و.... هستیم
الان هدف من از این تاپیک هم بیشتر این بود که شاید دوستان کمک کردن که ما بتونیم با افراد معتبر و اساتید وب لینک بشیم برای رایزنی ها و....
که متاسفانه دوستان......

amolhost1
April 15th, 2013, 23:19
ای ایمیلی است که از سوی ایران وب برای گروه آمل هاست ارسال شده است

سلام،

امیدواریم که تعطیلات را به خوبی سپری کرده باشید و سال جدید سرشار از موفقیت برای شما و فعالیت های شما در فضای مجازی باشد.

همونطور که می دانید یکی از اهداف جشنواره بهبود و توسعه فضای مجازی با مشارکت فعالان این حوزه است و یکی از بزرگترین فرصت ها در فضای مجازی کارآفرینی است.

ما در پنجمین جشنواره وب ایران توانستیم با مشارکت شما گام های مثبتی را برای تقویت فضای کارآفرینی با همکاری ذی نفعان این حوزه برداریم. از همین رو جشنواره با مشارکت بنیاد جهانی استارتاپ ویکند و حامیان تجاری و معنوی، امکان حضور حداکثر فعالان را در رویداد آموزشی-تجربی میسر ساخته اند.

استارتاپ ویکند تهران
در ۵۴ ساعت انتهای هفته در کنار دیگران ایده هایتان را به اشتراک بگذارید، تیم تشکیل دهید و راه اندازی یک کسب و کار نوپا را تجربه کنید. در این مدت مربیان خبره در کنار شما، آخرین آموزه های کارآفرینی را به همراه الگوه های موفق در اختیار شما قرار می دهند. این رویداد فرصت مناسبی برای شبکه سازی و آشنایی با جامعه سرمایه گذار و کارآفرین می باشد.

زمان: چهارشنبه - جمعه ۱۱-۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

مکان: دانشگاه صنعتی امیرکبیر

اطلاعات بیشتر در وب سایت:http://tehran.startupweekend.ir (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Ftehran.startupweekend.ir&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNGo1IZF6ncyRZD6MgXIe_NmycGqlA) ثبت نام در: http://register.startupweekend.ir (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fregister.startupweekend.ir&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNEJyRmlp_HClzUTmxYS64Wv304u4w)

استارتاپ ویکند در دیگر شهرها
چنانچه شما مایل به برگزاری این رویداد در شهرخود با هدف تقویت فضای کارآفرینی می باشید، با ما تماس بگیرید تا شما را در این مسیر همراهی کنیم.

با احترام
دبیرخانه جشنواره وب ایران

موفق باشید

≡ ALEX ≡
April 15th, 2013, 23:28
به نظر بنده هم Startup Weekend مکان مناسبتری برای این دوست عزیز هستش...

amolhost1
April 15th, 2013, 23:47
هزینه که باید بکنید بین 120000 تومان الی _ دانشجویی 99000 تومان می باشد

پیروز باشید