PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک شدن whm؟

3noqte
February 8th, 2010, 13:29
سلام به همه وب هاستینگ تاکی ها
من تازه کارم یک وی پی اس خریده بودم نتونستم دی ان اس هام رو درست کنم گفتم از اول طبق آموزش ها پیش برم رفتم تو VZPP (Parallels) همه چی رو ری اینستال کردم (دوباره نصب کردم) برگشتم دیدم WHM پاک شده انگار
حالا میشه خودم نصبش کنم؟ (چون برای نصب اولیه فکر کنم چهار دلاری گرفتند شاید برای نصب دوباره بگیرند) اگه میشه بفرمایید چطور میتونم نصب کنم (تو وی پی اس)
این فروم رو دیر پیدا کردم وگرنه اینطور نمیشد ;;)

3noqte
February 8th, 2010, 14:03
ممنون
لیسانس رو چطور ارائه بدم؟ همون ماهی چند دلار که به سرور بابت سی پنل میپردازم کافیه؟

Woshka
February 8th, 2010, 18:22
15 روز پوشو نده رایگانه

3noqte
February 8th, 2010, 19:44
ممنون آقا امیر
حالا برگشتم به مشکل دی ان اس . چطوری برای وی پی اس دی ان اس درست کنم؟ (سایتم رو با چه دی ان اسی ست کنم)
از DNS Zone یک دی ان اس درست کردم (سه تا یکی به نام سایت درست کردم دوتا هم خودش درست کرده بود یکی ns1.اسم سایت.com و ns2.اسم سایت.com) از Nameserver IPs هم دوتا Nameserver (ان اس یک و ان اس دو اسم سایت دات کام) درست کردم (با دوتا آی پی یکی آی پی اصلی هاست و یکی آی پی دیگر(اخه دوتا آی پی بیشتر نداده)) از Resolver Configuration هم اون دوتا آی پی رو اضافه کردم (قبلا سه تا بود Primary Resolver آی پی لوکال بود(127.0.0.1) و Secondary و Teritary آی پی هایی در رنج 208.67.255.255 بود که فکر کنم این رج آی پی داخلی باشند)
از Basic cPanel/WHM Setup هم Nameserver یک و دو رو هم اضافه کردم.
هر چی به ذهنم می آمد انجام دادم حالا مشکل کجاست؟ (یعنی باید چند روز صبر کنم چون دفعه پیش یک روز صبر کردم درست نشد.)
اگه لطف کنید کمک کنید خیلی ممنون میشم چون با ساپورتش که خارجیه هر چی بحث کردم هیچی یاد نداد گفت خودت برو درست کن.

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

15 روز پوشو نده رایگانه

اینا که اولش یه چهار دلاری هم اضافه گرفتند (برای نصب) ولی اشکال نداره عوضش قیمتش بد نیست (خود سایت سی پنل گرون تر میده این با وی پی اس ارزون تر حساب میکنه;) )