PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا رای دهید تا whmcs تاریخ شمسی را اضافه کند

sadegh.nikaein
April 15th, 2013, 09:26
با سلام
دوستانی که از این سیستم استفاده میکنند حتما با این مشکل برخورد کرده اند که به صورت دیفالت تاریخ شمسی ساپورت نمیشود لطفا هر تعداد که میتوانید از لینک زیر رای دهید تا این شرکت این قابلیت را به این محصول اضافه کند .
solar date | WHMCS Feature Requests (http://requests.whmcs.com/responses/solar-date)

sadegh.nikaein
April 15th, 2013, 13:23
۲ نفر از دوستان لطف کردند و رای دادند ممنون میشم بیشتر شرکت کنید و مدیر بخش هم تاپیک رو تا به نتیجه رسیدن مهم کنه

besthosti.com
April 15th, 2013, 13:26
من هم رای دادم امیدوارم که دوستان رای بدهند تا به نتیجه برسه و همان وطر که میدونید خیلی خوب میشه که تاریخ شمسی از ابتدا درون سیستم باشه و نیازی به ماژول و... نباشه

≡ ALEX ≡
April 15th, 2013, 13:29
دوست عزیز نکاتی رو که براتون Comment‌ کردم در درخواست تون ویرایش کنید تا سوء تفاهم نشه...

sadegh.nikaein
April 15th, 2013, 13:43
دوست عزیز نکاتی رو که براتون Comment‌ کردم در درخواست تون ویرایش کنید تا سوء تفاهم نشه...

ممنون از شما فقط فکر میکنم در ورژن جدید زبان اضافه شده است اما بحث تاریخ درسته شاید در سطح تم پیاده سازی شده باشه که عملا خیلی متفاوت هست که بیس ساپورت کنه
در مورد solar date هم بهتر نیست که کلی گفته بشه تا به persian در این زمان تحریم ها اشاره کنیم ؟

≡ ALEX ≡
April 15th, 2013, 13:48
ممنون از شما فقط فکر میکنم در ورژن جدید زبان اضافه شده است اما بحث تاریخ درسته شاید در سطح تم پیاده سازی شده باشه که عملا خیلی متفاوت هست که بیس ساپورت کنه
در مورد solar date هم بهتر نیست که کلی گفته بشه تا به persian در این زمان تحریم ها اشاره کنیم ؟

توضیحات لازم رو همانجا Reply‌ کردم خدمت شما... Solar Date‌ و Solar Calender مفاهیمی هستند که ربطی به درخواست شما مبنی بر تقویم فارسی ندارند... تقویم فارسی یا همان جلالی یک نوع تقویم شمسی (Solar Calender) به حساب می آید در حالی که خود Solar Calender صرفا یک مفهوم کلی است و تقویم های زیر نیز بر این اساس هستند:

Gregorian calendar
Julian calendar
Bahá'í calendar
Coptic calendar
Iranian calendar (Jalāli Calendar)

بر عکس آن تقویم هجری قمری است که بر اساس گردش ماه به دور زمین پایه گذاری شده...

به هر حال عناوین و توضیحات رو اصلاح کنید،‌ درخواست زبان فارسی را نیز توامان بدهید تا درک اشتباه از درخواست شما صورت نپذیرد و نیز در یک تیر دو نشان زده باشید...

موفق باشید

hrh
April 15th, 2013, 16:12
من هم رای دادم ممنونم

sadegh.nikaein
April 17th, 2013, 05:25
فقط ۶ نفر تمایل دارند که این افزونه اضافه شود !!!

hrh
April 18th, 2013, 10:27
یه جوری باید این رو اطلاع رسانی کنیم
تعداد کمی این پست رو دیدند

PersianDOT
April 18th, 2013, 16:56
آقای نیک آیین لطفا درخواستتون رو تصحیح کنید در whmcs .
Jalali Date درسته نه solar date