PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژ آنلاین با ibsng

lo0ord
April 14th, 2013, 18:44
سلام . من میخوام پرداخت آنلاین با ibsng راه بندازم. میشه رایگان این کارو کرد؟؟ یا باید ibs پولی بخریم ؟

≡ ALEX ≡
April 14th, 2013, 19:49
سلام . من میخوام پرداخت آنلاین با ibsng راه بندازم. میشه رایگان این کارو کرد؟؟ یا باید ibs پولی بخریم ؟

میتونید از سیستم هایی همچون WHMCS برای فروش و پشتیبانی خود استفاده کرده و توسط ماژول مربوطه آن ها را به IBSng خود وصل کنید تا عملیات ساخت و تمدید بصورت خودکار انجام بپذیرد.

برای برنامه نویسی و یا خرید لایسنس ماژول می توانید با بنده تماس (پ.خ) بگیرید...

Mihan-VPS
April 14th, 2013, 19:54
بهتر هست سیستم مدیریت محتوای دیگری مثل whmcs را بهش وصل کنید در غیر اینصورت کار مشکلتر خواهد شد

≡ ALEX ≡
April 14th, 2013, 21:01
بهتر هست سیستم مدیریت محتوای دیگری مثل whmcs را بهش وصل کنید در غیر اینصورت کار مشکلتر خواهد شد

بنده که هیچ گونه مشکل و محدودیتی با این سیستم نداشته ام... هر گونه که نیاز بوده برنامه نویسی کردیم برای این سیستم و انعطاف مورد نیاز ما رو دارا بوده...

nader_star
June 20th, 2013, 09:32
دوستان کسی می تونه یه نمونه از وصل شدن whmcs به ibsng نشون بده؟
از نحوه کارش منظورم هست

Fire.Boy
June 20th, 2013, 16:56
وقت بخیر
شما میتونی از سایت autoaccount.asia این ماژول رو خریداری کنید به نظر بنده بهترین حال ممکنه
بنده خودم با این سیستم کار میکنم و راضیم