PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال همکار برای فروش وی پی اس و ارائه خدمات لطفا مدیران سرور و افرادی که سرور اختصاصی دارند

msmhost.net
April 14th, 2013, 02:37
با سلام جهت همکاری دنبال فردی هستم که دارای سرور اختصاصی با مشخصات خوب باشد نمی خواهم سرور اختصاصی خریداری کنم
شرایط کاری به این شکل است که فردی که دارای سرور اختصاصی هست به ما دسترسی می دهد و ما وی پی اس های خودمون را می سازیم و هر وی پی اس ساخته شده را پرداخت را بعد از دو روز انجام می دهیم و دنبال سود نیستیم درضمن پشتیبانی کاربران و نصب و کانفیگ کاربر ها هم توسط خودمان صورت می گیرد
و نام وی پی اس های ساخته شده دارای فرمتی به شکل زیر می باشد کاملا مشخص msmhost-#ip-shomarehmoshtari دوستان و همکاران عزیز که تمایل دارند با این نمونه با من فعالیت کنند لطفا با پیام با من در ارتباط باشند اگر هم پیشنهادات زیاد بود بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنیم برای تکمیل گفته های خودم به دلیل محدود بودن وقت و همچنین تعداد کاربر سرور توسط خودم شخصا خریداری نمی شود و هدف تنها ارائه بهترین خدمات به کاربران می باشد و فعالیت .درضمن فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد در صورتی که پرداخت انجام نشود به راحتی می توانید وی پی اس ساخته شده را خاموش یا پاک کنید.با سپاس پیروز و موفق باشید
مدیریت ام اس ام هاست
داودبادپیما.

www.msmhost.net