PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک بازگردانی Full Backup

mghhgm
April 14th, 2013, 01:38
با سلام.خسته نباشید

قبلا از سایتم از طریق بک آپ ویزارد، یک فول بک آپ گرفته بودم.اما الان از شرکت 1mizban.com هاست گرفتم، نامرد های د ز د توی سی پنل هاستم، اجازی ری استور کردن فول بک آپ رو ندادن. بهشون تیکت زدم نوشتن برای بازگردانی فول بک آپ هزینه 3 هزار تومان واریز کنید(
مسئوليت عدم ريستور با كاربر است).
د ز د تر از این شرکت وجود نداره :-o شرکتی که برای بازگردانی فول بک آپی که خودم روی هاستم آپلود کردم و اینا فقط باید چند کلیک کنن پول بگیره، خدا بخیر کنه :(
حالا دوستان عزیز راهی نداره که من بتونم این فول بک آپ رو برگردونم؟
توی قسمت بک آپ ویزارد برای ری استور فقط امکان های زیر وجود داره:

Home Directory →
MySQL Databases →
Email Forwarders & Filters →

ممنون

shivahost
April 14th, 2013, 02:54
راه مستقیم و راحت نداره، باید اکستکرت کنید و ازش public_html را استخراج کنید و در جای خودش کپی کنید. دیتابیس ها را بسازید و از فایل ها داخل بکاپ ایمپورت کنید. ایمیل ها، ساب دامین ها و ... باید دستی بسازید.

reza*
April 14th, 2013, 13:30
با سلام.خسته نباشید

قبلا از سایتم از طریق بک آپ ویزارد، یک فول بک آپ گرفته بودم.اما الان از شرکت 1mizban.com هاست گرفتم، نامرد های د ز د توی سی پنل هاستم، اجازی ری استور کردن فول بک آپ رو ندادن. بهشون تیکت زدم نوشتن برای بازگردانی فول بک آپ هزینه 3 هزار تومان واریز کنید(
د ز د تر از این شرکت وجود نداره :-o شرکتی که برای بازگردانی فول بک آپی که خودم روی هاستم آپلود کردم و اینا فقط باید چند کلیک کنن پول بگیره، خدا بخیر کنه :(

Home Directory →
MySQL Databases →

ممنون

زیاد هم د ز د ی به حساب نمیاد ها ولی میتونید دستی انجام بدید.

MOHAMMAD MOHSEN
April 14th, 2013, 13:35
با سلام.خسته نباشید

Home Directory →
MySQL Databases →

ممنون

تنها ریسلر روت میتونه اتومات بکاپ رو ریستور و کاربر و حتی سایر ریسلرها نمی تونن. حالا اینکه برای همچین کاری که اکثرا رایگان انجام میدن درخواست هزینه می کنه به سیاست کاری خودش بر می گرده

hossein7441
April 14th, 2013, 15:03
بله طبق گفته دوستان اصلا ***ی نیست حتی وب ویلیج هم مبلغ 5 تومن فکر کنم میگیره. این جرء قوانین و سایت کاریشونه. بهتره قبل خرید قوانین رو بخونید بعد خرید انجام دهید.

در مورد ریستور بکاپ اگه مشکل داشتی پ.خ کن تا توی یاهو کمکت کنم. راه تئوریش رو کامل دوستان ذکر کردند.