PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک ملت

amirhkh
April 13th, 2013, 17:06
سلام دوستان

ما چند تا از سایت هامون درگاه بانک ملت دارند , دو سه روزی هست همشون از کار افتادند , طبق گفته ی شرکت به پرداخت ظاهرا دسترسی از سرورهای آمریکا , کانادا و آلمان مسدود شده توسط مخابرات !!! و سرور های ما هم آمریکا هستند

می خواستم ببینم دوستان کسی شرایط مشابه داره ؟

bepad
April 13th, 2013, 17:08
سلام

باید سرور ایران تهیه کنید قبلا تذکر دادند.

amirhkh
April 13th, 2013, 17:11
سلام

باید سرور ایران تهیه کنید قبلا تذکر دادند.

اگه فقط ملت اینجوری هست تعویض سرویس دهنده ی پرداخت آنلاین فکر کنم مقرون به صرفه تر باشه
چون مثلا پارسیان همزمان داره کار می کنه

besthosti.com
April 13th, 2013, 17:11
بله درگاه بر روی سرور های ایران فعال هستند

tizparvaz
April 13th, 2013, 17:23
بانک ملت رو نار بذارید به جای انتقال سرر به ایران چند وقته دیگه که تراکنشاشون کم شد خودشون درست میکنن ما که ای پیمون عض شده هیچکس جواب نمیده ای پیمونو درست کنن اونم از وضع ستلشون و کلی دردسر دیگه لابد پذیرنده دوست ندارن دیگه شمام بهشون لبیک بگید بذارید کنار درگاه ملت رو

MR.Zero1
April 13th, 2013, 17:30
بانک ملت رو نار بذارید به جای انتقال سرر به ایران چند وقته دیگه که تراکنشاشون کم شد خودشون درست میکنن ما که ای پیمون عض شده هیچکس جواب نمیده ای پیمونو درست کنن اونم از وضع ستلشون و کلی دردسر دیگه لابد پذیرنده دوست ندارن دیگه شمام بهشون لبیک بگید بذارید کنار درگاه ملت رو

هیچ کجا با شرایط که به پرداخت داره درگاه نمیده
من نه سرویس فروشم نه چیزی
درگاه ملت شخصی هست یعنی پول میرزن مستقیم میره تو حسابم

شما جایی رو پیشنهاد میکنید :) ؟

amirhkh
April 13th, 2013, 17:32

پارسیان , پاسارگاد , سرمایه هم می ده احتمالا

MR.Zero1
April 13th, 2013, 17:34
پارسیان , پاسارگاد , سرمایه هم می ده احتمالا

دوست عزیز کامل متن من رو بخون :)
با شرایطی که به پرداخت میده کجا درگاه میده !

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت
نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت
امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

amirhkh
April 13th, 2013, 17:48
دوست عزیز کامل متن من رو بخون :)
با شرایطی که به پرداخت میده کجا درگاه میده !

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت
نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت
امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

البته ما چون با حالت شخصیت حقوقی گرفتیم خیلی از شرایظ اتوماتیک اوکی شد , به هر حال ما به امید خدا به کل کوچ خواهیم کرد

ضرری هست که به حاطر کیفیت بد ملت داریم می دیم

besthosti.com
April 13th, 2013, 17:51
پارسیان و سامان به نظر من گزینه های ایده آلی هستند

MR.Zero1
April 13th, 2013, 17:53
کلا اینجا اینطوره :d
اگه خدماتت و پشتیبانیت خوب باشه باید بی دلیل 1 میلیون سفته بگیری ( بانک پاسارگاد + پارسیان )
اگه هر هفته 2 بار قطعی داشته باشی و زنگ میزنی پشتیبانی باهات جوری برخورد کنن که انگار طلب پدر محترمشون رو میخوان با شرایط مناسب درگاه میدن ( بانک ملت )

rezarostami
April 13th, 2013, 17:55
بانک ملت تا چند ماه قبل فقط خوب بود به دلیل واریز مبلغ فروش آنی که الان دیگه به خاطر طرح شاپرک اینگونه نیست .

الان یک هفته هست که مدارک قرارداد را براشون فرستادیم نه جواب تلفن میدن نه درگاه رو تحویل دادن.....

rezarostami
April 13th, 2013, 17:58
کلا اینجا اینطوره :d
اگه خدماتت و پشتیبانیت خوب باشه باید بی دلیل 1 میلیون سفته بگیری ( بانک پاسارگاد + پارسیان )
اگه هر هفته 2 بار قطعی داشته باشی و زنگ میزنی پشتیبانی باهات جوری برخورد کنن که انگار طلب پدر محترمشون رو میخوان با شرایط مناسب درگاه میدن ( بانک ملت )

بانک پارسیان درسته تو قوانین سفته یا چک میخواد ولی در عمل اینطور نیست . ما که ندادیم. ;;)

بانک های خصوصی بهترند هم از نظر برخورد با مشتری هم از نظر سرویس.

MR.Zero1
April 13th, 2013, 17:59
بانک ملت تا چند ماه قبل فقط خوب بود به دلیل واریز مبلغ فروش آنی که الان دیگه به خاطر طرح شاپرک اینگونه نیست .

الان یک هفته هست که مدارک قرارداد را براشون فرستادیم نه جواب تلفن میدن نه درگاه رو تحویل دادن.....

پشتیبانی زنگ میزنی به آقای نوری مشکل رو بگو با اصناف ترین فرد تو به پرداخت هست :) بقیه که دیگه دسته گلن
حالا این خوبه ...
یکم مرداد ماه 91 برای ما قرار داد اومد که پر میکنید و میفرستید تهران تا 5 ام هم بیشتر مهلت ندارید !
ما سوم مرداد ماه 91 قرارداد بستیم 2 نسخه فرستادیم تهران
بهمن ماه 91 نسخه دومش که مربوط به ماست با پست اومده در خونه !!! ( 6 ماه نامه تو را بودش :d )

hassan5099
April 13th, 2013, 18:00
سلام
من مدارک را فرستادم بانک ملت 7 روزه همه چیزرا برام ایمیل کردن
تا حالا یه بار هم نشده گوشی بر ندارند

yassale
April 13th, 2013, 18:01
به پرداخت رو تعطیل کتید بره بابا انقد دنبال درگاه ملت نباشین
هفته پیش تماس گرفتیم با به پرداخت خانم اسماعیل زاده میگم تراکنش های ستل نشده رو بفرستین برامون میگن که سیستممون مشکل داره نمی تونیم
ما موندیم و 2 میلیون تراکنش ستل نشده :|

MR.Zero1
April 13th, 2013, 18:04
به پرداخت رو تعطیل کتید بره بابا انقد دنبال درگاه ملت نباشین
هفته پیش تماس گرفتیم با به پرداخت خانم اسماعیل زاده میگم تراکنش های ستل نشده رو بفرستین برامون میگن که سیستممون مشکل داره نمی تونیم
ما موندیم و 2 میلیون تراکنش ستل نشده :|

یه بار این اتفاق برای من افتاد یکی بود به اسم ( آقای تبریزی )
پشت تلفن برام حلش کرد

ببین کارتو انجام میده یا نه !

yassale
April 13th, 2013, 18:09
یه بار این اتفاق برای من افتاد یکی بود به اسم ( آقای تبریزی )
پشت تلفن برام حلش کرد

ببین کارتو انجام میده یا نه !
ممنون تماس میگیرم ببینم پیداشون میکنم.
سر همین موضوع دیگه تو حساب بانک ملتمم 1000 تومن وارد نمی کنم.
این به پرداخت فکر میکنه همش سوده که این تراکنش های ستل نشده مهم نیست براشون.

【★ tv_kade ★】
April 13th, 2013, 18:38
از ما هم امریکاست درگاه وصل نمیشه ارور میده
کسی اطلاع داره درست میشه یا نه؟

Mihan-VPS
April 13th, 2013, 18:42
استفاده از درگاه ملت یه اشتباه بزرگه مشکلات زیادی دارن و اینگونه مواقع هم معمولا پاسخگو نیستند

ertebat7
April 13th, 2013, 18:43
بله سرورهای کانادا هم بر روی بانک ملت قطع شده و ما هم مجبور شدیم سایت خودمون را انتقال بدیم به سرور ایران
اینطور که پیداست درگاههای بانکی را میخوان کاری کنن که فقط روی سرورهای ایران جوابگو باشه

amirhkh
April 13th, 2013, 18:44
پشتیبانی زنگ میزنی به آقای نوری مشکل رو بگو با اصناف ترین فرد تو به پرداخت هست :) بقیه که دیگه دسته گلن

ما که سه ساله برعکسشو دیدیم :)
یادمه یک بار سر تعویض مدیرعامل و روزنامه رسمی شاکی بودن که چرا مدیرعاملتون رو عوض می کنید , روزنامه هم به روز نکردن :)))))))))

tizparvaz
April 13th, 2013, 18:45

از لحاظ فنی انتقال وجه به طور آنی جزئ پوئن های منفی بانک ملته که باعث این همه مشکل تو تراکنشا شده اگر آنی به حساب نمیومد شاید انتقدر تراکش ستل نشده وجود نداشت . بانک ملت هم الان ای نماد میخواد تمام یانکای دیگه هم فقط ای نماد داشته باشید مشکلی ندارید

p30speed
April 13th, 2013, 18:49
ماهم بعد مشکلات سرورمون انتقال دادیم رو ایران و مشکلی نداریم. در مورد ستل هم تا حالا مشکلی نداشتیم.

اون دوستمون هم که درباره طرح شاپرک گفت. درگاه اینترنتی جزوش نیست و مستقیم آنی پول تو حساب.

tizparvaz
April 13th, 2013, 18:52
بله سرورهای کانادا هم بر روی بانک ملت قطع شده و ما هم مجبور شدیم سایت خودمون را انتقال بدیم به سرور ایران
اینطور که پیداست درگاههای بانکی را میخوان کاری کنن که فقط روی سرورهای ایران جوابگو باشه
اخه شما که سایت خودت رو انتقال دادی به ایران با چه سیاست تبلیغاتی میخوای بر فرض هاست کانادا بفروشی وقتی سایت خودتون رو ایرانه !

tizparvaz
April 13th, 2013, 18:57
حالا این خوبه ...
یکم مرداد ماه 91 برای ما قرار داد اومد که پر میکنید و میفرستید تهران تا 5 ام هم بیشتر مهلت ندارید !
ما سوم مرداد ماه 91 قرارداد بستیم 2 نسخه فرستادیم تهران
بهمن ماه 91 نسخه دومش که مربوط به ماست با پست اومده در خونه !!! ( 6 ماه نامه تو را بودش :d )

1 هفتست داریم زنگ میزنیم واسه تعویض آی پی هنوزم نکردن کدم پشتیبانی منظورتونه ؟ همون که زنگ میزنی قطع میکنن دیگه ؟ یا اون تلفن گویا که بعد از 45 دیقه کسی جواب نمیده ؟ دقیقا کد.م یکی رو منظورتونه ؟

ertebat7
April 13th, 2013, 19:01
اخه شما که سایت خودت رو انتقال دادی به ایران با چه سیاست تبلیغاتی میخوای بر فرض هاست کانادا بفروشی وقتی سایت خودتون رو ایرانه !

اصلا ربطی نداره
الان اکثر شرکتهای بزرگ هاستینگ هم هاست خودشون را روی سرور ایران قرار داده اند به نظر من کار عاقلانه ای هم هست
هاست ایران مزایایی داره از جمله پینگ و سرعت لود عالی
و سرورهای کانادا هم مزایایی دیگری مثل پایداری و... داره
و اینکه سایت اصلی شما روی ایران باشه یا روی کانادا فکر نمی کنم زیاد مهم باشه ( برای مشتری که بنده عقیده دارم اصلا مهم نیست)
مهم این هست که مشتری از کیفیت چیزی که خرید میکنه راضی باشه

amirhkh
April 13th, 2013, 19:01
1 هفتست داریم زنگ میزنیم واسه تعویض آی پی هنوزم نکردن کدم پشتیبانی منظورتونه ؟ همون که زنگ میزنی قطع میکنن دیگه ؟ یا اون تلفن گویا که بعد از 45 دیقه کسی جواب نمیده ؟ دقیقا کد.م یکی رو منظورتونه ؟

زنگ بزنید با آقای دربندی صحبت کنید , مشکل آی پی رو حل میکنه سریع

ertebat7
April 13th, 2013, 19:03

سلام
دوست عزیزم یکم هم شما دارید در مورد بانک ملت کم لطفی می کنید
ما خودمون امرزو تغییر ای پی داشتیم و خیلی سریع همان نه صبح برای ما انجام دادن
طرز برخودشون هم واقعا پشت تلفن خوب هست
شما مطمئن هستید شماره را درست میگیرید؟

mehdi.gh
April 13th, 2013, 19:11
والا من هم هفته پیش درگاه رو گرفتم
ماژول مشکل داشت
بررسی کردیم مشکل رو تلفنی حل کردیم با مسولین به پرداخت

MR.Zero1
April 13th, 2013, 19:25
از لحاظ فنی انتقال وجه به طور آنی جزئ پوئن های منفی بانک ملته که باعث این همه مشکل تو تراکنشا شده اگر آنی به حساب نمیومد شاید انتقدر تراکش ستل نشده وجود نداشت . بانک ملت هم الان ای نماد میخواد تمام یانکای دیگه هم فقط ای نماد داشته باشید مشکلی ندارید

تلفن گویا به پرداخت یه نوع فحش تلقی میشه ( خجالت بکش قطع کن )

اما تا الان که هر کاری داشتیم در آن واحد انجام داده جناب آقای نوری !

tizparvaz
April 13th, 2013, 19:27
سلام
دوست عزیزم یکم هم شما دارید در مورد بانک ملت کم لطفی می کنید
ما خودمون امرزو تغییر ای پی داشتیم و خیلی سریع همان نه صبح برای ما انجام دادن
طرز برخودشون هم واقعا پشت تلفن خوب هست
شما مطمئن هستید شماره را درست میگیرید؟
والا من دقیقا همون شماره ای که موقع تحویل ترمینال زیر ایمیلشون نوشته به اسم آقای نوری زنگ زدیم جواب ندادن یه شماره تو شاپ کیپر بود که تلفن گویا داشت اونم زنگ ردیم 45 دیقه پشت خط موندیم هیچکس برنداشت ، یه شماره دیگه هم پیدا کردم زگ زدم اون چندتا بوق که میخورد بوق اشغال میزد که یعنی تلفن رو قطع میکردن
بله من خودم قبلا به محض اینکه به آقای نوری زنگ میزدم عوض میشد اما الان این ماجرارو داریم
همه چیز خوب بود تا 2 ماه پیش از 2 ماه پیش من خودم مخالف سر سخت بانک ملتم سر همه چیزش از قطعی هاش تا ستل نشدناش اینبترم که هنوز آیپی مارو عوض نکردن بازم پس فردا به آقای نوری زنگ میزنم ببینم جوا میدن یا نه نتیجش رو همینجا میگم

tizparvaz
April 13th, 2013, 19:28
زنگ بزنید با آقای دربندی صحبت کنید , مشکل آی پی رو حل میکنه سریع
شماره ایشون رو هم به من بدید به ایشونم زنگ بزنیم

MR.Zero1
April 13th, 2013, 19:29
برای تعوضی آی پی شما نامه فکس کردید ؟

tizparvaz
April 13th, 2013, 20:11
برای تعوضی آی پی شما نامه فکس کردید ؟
همیشه زنگ میزدیم حل میشد اینبار ایمیل هم میزنیم ایمیلم ارسال نمیشه

MR.Zero1
April 13th, 2013, 20:16
خوب شما چرا فکس نمیکنید
یعنی یه نامه که از فلان آیپی تغییر بدید به فلان آیپی

خیلی سریع پاسخ میدن !
من همیشه جای زنگ زدن فکس میکنم زنگ میزنم شماره پیگری میگریم تا 3 ساعت هم انجام شده

Mostafa
April 24th, 2013, 12:19
دوستان اگه کسی شماره آقای نوری یا دربندی را داره برای من بفرسته.

سپاس

keywan
April 26th, 2013, 00:13
تا جایی که یادمه اقای نوری 27312058 بود
البته الاک شک دارم /:)

PardakhtNet
April 26th, 2013, 01:02
الان بخاطر مشکلات پش امده جناب اقای نوری جواب نمیده گوشیشون

به این ایمیل بزنید
vpos1@behpardakht.com

زمانی که جوراب لو اونجا بود خیلی بهتر بود ولی الان رفتم خارج:D