PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ip اختصاصی

ali23
March 5th, 2009, 16:34
سلام
من تازه کار هستم
می خواستم بدونم آی پی اختصاصی به چه دردی می خوره؟
فرقش با دی ان اس اختصاصی چیه؟
ممنون میشم توضیح کامل بدین

Vahid
March 5th, 2009, 17:19
یه مثال خیلی ساده
میگند ایپی اشتراکی هست یعنی اینکه این ایپی توسط سایت های دیگه ای که مال شما هم نیست مصرف میشه و در نتیحه دی ان اس شما هم اشتراکی هست
موارد زیادی میشه نام برد که به چه دردی میخوره مثل دادن ssl به کاربر و ......
دی ان اس اصلا چیه دیگه هست اینا رو با هم قاطی نکنید

persian.developer
March 6th, 2009, 00:50
یه مثال خیلی ساده
میگند ایپی اشتراکی هست یعنی اینکه این ایپی توسط سایت های دیگه ای که مال شما هم نیست مصرف میشه و در نتیحه دی ان اس شما هم اشتراکی هست
موارد زیادی میشه نام برد که به چه دردی میخوره مثل دادن ssl به کاربر و ......
دی ان اس اصلا چیه دیگه هست اینا رو با هم قاطی نکنید

یه چیز دیگه هم هست که من زیاد در موردش جستجو نکردم ولی می گن با آی پی اختصاصی برای گوگل هم رانک بهتری می شه کسب کرد و گوگل برای سایت شما نتیجه بهتری داره!

ali23
March 6th, 2009, 09:48
من می خوام یه ریسیلر بگیرم که سرور گفته دی ان اس اختصاصی
آ پی اختصاصی بخوای باید هزینه بدی
دی ان اس اختصاصی باشه که مشخصه به اسم دامین خودمه
نقش آی پی این وسط چیه؟
خواسته اصلیمم اینه که اسمی از جایی که ریسیلر گرفتم مشخص نشه
سوالم اینه

Sajad
March 7th, 2009, 00:42
علی جون ببین وقتی ip اختصاصی بگیری برات dnsهات رو هم روی همون آی پی ست میکنن و اون آی پی رو برای تو میذارن کنار !!!!! اما اگه آی پی اختصاصی نداشته باشی dnsهات رو روی یک آی پی share شده که ممکنه چندین نفر دیگه و حتی خود شرکت داره ازش استفاده میکنه ست میکنن که اینطوری باعث میشه وقتی یک نفر بخواد ip رو چک کنه در صورتی که مدیر سرور تغییری رو ip داده باشه (یعنی تبلیغشونو یا اسم شرکتشونو) اون تبلیغ نشون داده میشه و تابلو میشه که سرور از خودت نیست! و دلایل دیگه ای که بعضی دوستان من دیدم جاهای دیگه در همین انجمن توضیح دادن که آی پی اختصاصی به چه درد میخوره...

Amir
March 7th, 2009, 02:39
پست های بی ارتباط به تاپیک پاک شد
از بحث اصلی خارج نشید.

ali23
March 7th, 2009, 18:31
پس با خرید یک آی پی اختصاصی از شرکتی که ریسیلر گرفتم و درخواست ست کردن دی ان اس ها روی اون آی پی شرکت فروشنده ناشناس میمونه؟
ست کردم این آی پی روی دی ان اس ها دسست خودم و از توی whm هست یا باید فروشنده ست کنه
ممنون

Sajad
March 7th, 2009, 20:24
پس با خرید یک آی پی اختصاصی از شرکتی که ریسیلر گرفتم و درخواست ست کردن دی ان اس ها روی اون آی پی شرکت فروشنده ناشناس میمونه؟
ست کردم این آی پی روی دی ان اس ها دسست خودم و از توی whm هست یا باید فروشنده ست کنه
ممنون

ببینید دوست من اگه دی ان اس شما الان روی اون آیپی که دادین قرار گرفته تقریبا میشه گفت دیگه نیاز به کار خاصی نیست. البته به قول دوستمون آقای خرسند اگه از دیتاسنتر بپرسن که این آی پی مال کیه که معمولا دیتاسنترها نباید اطلاعات مشتری رو در اختیار شخص دیگه قرار بدن . همین طور فکر نمیکنم برای یه خرید هاست اینقد بصرفه که یه نفر بخواد اون همه تحقیق کنه. مگر اینکه در حال کل کل با یکی از دوستاتون باشید!!!!!

Sajad
March 7th, 2009, 21:13
آقا شرمنده من این تاپیک رو با یه تاپیک دیگه قاطی کردم. دوست عزیز دی ان اس هاتون و آی پی تونو بذارید تا بررسی کنم که خیلی خیلی تابلو نباشه!!!!
البته منظورم آی پی ای که الان داره استفاده میشه هست!

ali23
March 8th, 2009, 17:07
سلام
از راهنمایی هاتون ممنون
اگر آی پی اختصاصی گرفته بشه ریسیلر روی اون آی پی ست میشه و با پینگ گرفتن از دامین اون آی پی میاد؟:innocent:

Nikan
March 8th, 2009, 18:55
بله .

Sajad
March 8th, 2009, 21:50
سلام
از راهنمایی هاتون ممنون
اگر آی پی اختصاصی گرفته بشه ریسیلر روی اون آی پی ست میشه و با پینگ گرفتن از دامین اون آی پی میاد؟:innocent:

بله. هم دامین هم dns هر کدام که پینگ بگیرن اون آی پی میاد...

sayidc0der
June 10th, 2010, 18:54
سلام
من تازه کار هستم
می خواستم بدونم آی پی اختصاصی به چه دردی می خوره؟
فرقش با دی ان اس اختصاصی چیه؟
ممنون میشم توضیح کامل بدین

یه امتیاز دیگه اگه کسی تو سرور اسپم کن برای کل سایت های سرور مشکل ایجاد میشه ولی کسانی که ای پی اختصاصی دارند با مشکل برخورد نمی کنند

Sajad
June 10th, 2010, 19:35
یه امتیاز دیگه اگه کسی تو سرور اسپم کن برای کل سایت های سرور مشکل ایجاد میشه ولی کسانی که ای پی اختصاصی دارند با مشکل برخورد نمی کنند
شفاف تر توضیح میدید ؟ منظورتون اسپم شناخته شدن آیپی هست ؟

Masoud.B
June 10th, 2010, 20:00
شفاف تر توضیح میدید ؟ منظورتون اسپم شناخته شدن آیپی هست ؟

فکر کنم منظورشون Ddos یا Flood با ایمیل اسپم باشه

sayidc0der
June 11th, 2010, 21:38
بیند وقتی سایتی هک میشه بعضی از هکر ها که با ف ا ک پیج کارت اعتباری هک می کنند نیاز به سرویس smtp دارن اونها تعداد زیادی ایمیل جعلی ارسال مکنند وقتی سرور های عظیم مثل یاهو و گوگل حجم عظیمی از نامه های الکترونیکی رو از یک ایپی دریافت کنند اون ایپی میره تو لیست اسپم حالا شما اگه از داخل webmail خودتون هم به یاهو ایمیل ارسال کنید یاهو انو اسپم به حساب میاره امیدوارم جواب گرفته باشید

sajad dp
June 26th, 2011, 19:40
ببخشید برا اینکه تاپیک جدید نزنم اینو بالا میارم...
من کل تاپیک رو خوندم فقط یک سوال برام پیش اومد اون هم اینکه بعضی میگن امنیت نداره
این حرف تا چه حدی درسته؟

Ashkankamangar.ir
July 23rd, 2011, 17:20
ربطی فکر نکنم داشته باشه
آیپی اختصاصی خیلی خوبه
امنیت رو بعید میدونم آیپی تعیین کنه بالخره آیپی روی سرور وصله دیگه