PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید پلن نمایندگی ریسلر کلاب

irit
April 11th, 2013, 08:51
با سلام دوستان بنده قصد دارم پلن 99 دلاری ریسلر کلاب رو تهیه کنم (فقط هم باید همین باشد یعنی لطف کنن دوستان پیشنهاد ندند که مثلا بیاید از ما بخرید ما بهتون نمایندگی میدیم.. کارمون طوری هست که حتما باید پلن رسمی نمایندگی ریسلر باشد) دوستان ولی الان اگر بخوایم خریداری کنیم قیمتی حدود 380 هزارتومان برایمان در می آید ... آیا روشی هست که مثلا ما یا حالا دلارش رو ارزان تهیه کنیم یا مثلا ارزان تر در کل تهیه بتونیم بکنیم ؟

باتشکر

jazebeh
April 11th, 2013, 08:58
شما دو راه دارید یا از طریق وب مانی پرداختتون رو انجام بدید یا اینکه دلار تهیه کنید و از طریق پی پال یا کارت اعتباری پرداخت کنید که در هر دو صورت و با توجه به نرخ تقریبی هر دلار 3500 تومان تقریبا چنین امکانی وجود ندارد.

موفق باشید

irit
April 11th, 2013, 09:19
شما دو راه دارید یا از طریق وب مانی پرداختتون رو انجام بدید یا اینکه دلار تهیه کنید و از طریق پی پال یا کارت اعتباری پرداخت کنید که در هر دو صورت و با توجه به نرخ تقریبی هر دلار 3500 تومان تقریبا چنین امکانی وجود ندارد.

موفق باشید

با سلام اوکی اما خب الان کی دلار رو 3500 میده !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jazebeh
April 11th, 2013, 11:14
با سلام اوکی اما خب الان کی دلار رو 3500 میده !!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عرض کردم که نرخ تقریبی. بلاخره 100 - 150 تومان بالا و یا پایین !! :) باشه.
البته افرادی که دلار پی پال مر فروشند نرخ حدودی 3700 تومان می دهند.

persian_webmaster
April 12th, 2013, 02:31
دوست عزیز من یه کارت اعتباری 100 دلاری دارم که به علت اینکه به پولش نیاز دارم میتونم به قیمت روز و بدون کارمزد براتون خرید کنم فقظ اگه میخواید سریع تماس بگیرید چون من به ‍پولش نیاز دارم