PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد هاست اسپیس چیه ؟

sam270962
April 10th, 2013, 23:26
سلام
دنبال نمایندگی ایران بودم که با سایتی به نام هاست اسپیس
تغییرات سرویس ها | خرید هاست - فروش هاست - هاست ایران - هاست ارزان (http://www.hostspace.ir)
آشنا شدم . قیمت سرویس هاش به نسبت خوبه و تو همین فروم و گوگل هم سرچ کردم ، شکایتی ازش نشده بود .
کسی باهاشون کار کرده ؟
از نظر سرعت ، پشتیبانی و سرویس چطور هست ؟

sam270962
April 11th, 2013, 10:32
یعنی هیچ کس از اینجا سرویس نگرفته ؟؟@-)

sam270962
April 12th, 2013, 00:06
ممنون از راهنماییتون
سرویس خریدم و فعلا راضی هستم
.....

New-Man
April 12th, 2013, 00:26
ما که اولین باره اسمشو میشنویم .

sadeght
April 12th, 2013, 11:11
ما که اولین باره اسمشو میشنویم . معلومه در پیته

متاسفانه کاربر تازه وارد هستید و اطلاعی ندارید .

ایشان در انجمن فعال هستند و یوزر دارند.

hamedmj
April 12th, 2013, 11:37
یه خورده جستوجو میکردید به نتیجه میرسیدید:

http://www.webhostingtalk.ir/f17/75739/

reza*
April 12th, 2013, 17:47
متوسطه

joorabeban
April 12th, 2013, 18:38
کلا راه هایی هست که بتونید ببینید چه میزان سرویس دهی دارند ؟ سرعت لود شدن سایت هایی که ایشون میزبانی کردند چهطوره و...
نظرات خیلی نمیشه روش حساب کرد...
من دشمن ایشون میشم به خاطر 4 هزارت ومن میام میگم نه نه کیفیت نداره و بل عکس.

bamba
April 13th, 2013, 01:41
سلام
از هاست اسپیس سرویس داریم و راضی هستیم سرعت دسترسی هم خوب است

paradis
April 13th, 2013, 03:18
سلام
از قضای روزگار من با هاست اسپیس هم قبلا کار کردم

هم نمایندگی ازش داشتم
هم هاست دانلود و رپیدلیچ
و هم هاست میزبانی وب

آپ تایم و پشتیبانی خیلی خوبی دارن

قدیما هم اگه اشتباه نکنم با اسم ابیت هاست فعالیت میکردن...

smhnaji
April 20th, 2013, 21:44
سلام

من هم دارم در موردشون تحقیق می‌کنم. دقیقا تو فکر هستم که نمایندگی دایرکت‌ادمین ایران بگیرم ازشون.

باز هم کسی مطلبی داشته باشه (چه خوب چه بد)، ممنون می‌شم بدونم.

smhnaji
April 20th, 2013, 21:45
دوست عزیز در مورد امنیت سرورهاشون اطلاعی داری؟ چطورن؟ تا حالا کسی هک شده؟
البته متاسفانه یک هفته، زمان کمی هست برای تصمیم گیری!

sa_sh41
April 21st, 2013, 13:51
منم میخوام بگیرم
اگه اطلاع دارین بگین

Yas-Host
April 21st, 2013, 14:23
تایید می شوند.
از همکاران بسیار خوب ما هستند.

موفق باشید.

MehrganWeb
April 21st, 2013, 17:18
شخصیت برجسته ای دارند و تایید میشن
موفق باشید

kamyarp
December 13th, 2013, 03:19
یه مشت ***ند ، گولشونو نخوردید ... این به اون نشون که نماد الکترونیک داشتند ، از بس ازشون شکایت شده ، نماد و ازشون گرفتن !
این تعاریف هم این بچه رشتی های شارلاتان خودشون گذاشتند ... سرویس هاشون داغونه ... همینها هستند که فضای سایبری رو نا امن میکنند
سایر دوستان هم که دارن خوب کار میکنن از قبال ***یهای اینها آسیب میبینند ..

MEHDI KARAMI
December 13th, 2013, 05:12
یه مشت ***ند ، گولشونو نخوردید ... این به اون نشون که نماد الکترونیک داشتند ، از بس ازشون شکایت شده ، نماد و ازشون گرفتن !
این تعاریف هم این بچه رشتی های شارلاتان خودشون گذاشتند ... سرویس هاشون داغونه ... همینها هستند که فضای سایبری رو نا امن میکنند
سایر دوستان هم که دارن خوب کار میکنن از قبال ***یهای اینها آسیب میبینند ..
برای شما چه مشکلی به وجود امده ؟؟

glxx
December 13th, 2013, 09:05
از سرویس رایگان ایشون تست بگیرید چک کنین 1 گیگ میدهد

glxx
December 13th, 2013, 09:08
هاست رایگان ایران هاست اسپیس / هاست اسپیس (http://hostspace.us/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%B3/)

ali0000
December 13th, 2013, 09:14
تقریباً 4 ماه میشه سرور مجازی ایران ازشون داریم ، کیفیت و سرعت مطلوب و از همه مهمتر پشتیبانی خوبی دارند تجربه سرویس های ابری هم داریم ، کارشون رو بلدن و خدمات قابل قبولی ارائه میدن.

kamyarp
December 13th, 2013, 09:42
برای شما چه مشکلی به وجود امده ؟؟

سرور هاشون به شدت کند بودند ، بعضی وقتا اصالا قابل ریموت نبودند ، اینها مهم نیستند ، با توجه به نماد اعتماد اینها بایستی در صورت انصراف مشتری قبل از 7 روز کاری اگر مشتری به هر دلیلی سرویس و کنسل می کنه ، وجه را عودت بدهند که نمیدهند !
حالا این بخوره تو سرش ، هزینه ها شو کسر کنه بقیه اش رو پس بده ، که نمیده البته از طریق پلیس فتا و اینماد پیگیر کارشون هستم ...

MEHDI KARAMI
December 13th, 2013, 12:12
سرور هاشون به شدت کند بودند ، بعضی وقتا اصالا قابل ریموت نبودند ، اینها مهم نیستند ، با توجه به نماد اعتماد اینها بایستی در صورت انصراف مشتری قبل از 7 روز کاری اگر مشتری به هر دلیلی سرویس و کنسل می کنه ، وجه را عودت بدهند که نمیدهند !
حالا این بخوره تو سرش ، هزینه ها شو کسر کنه بقیه اش رو پس بده ، که نمیده البته از طریق پلیس فتا و اینماد پیگیر کارشون هستم ...
من فکر میکردم این مشکل شاید برای من فقط باشه
یه تاپیک هم زدم و به خاطر این که 100 درصد نمیدونستم که مشکل از منه یا اونا اسم و ادرس هاست اسپیس رو ننوشتم
ولی حالا فهمیدم که اینا چطور ادم هایی هستن (ممنون از اطلاع رسانی)
یه سر به تاپیک زیر بزن تا ببینی من از دست اینا چی کشیدم !

http://www.webhostingtalk.ir/f9/99475/

eskelet-sokhte
December 13th, 2013, 13:59

سلام.چرته!!!من ازشون قبلا شرویس داشتم و از تمامی شرویساشون استفاده کردم واقعا کارشون معرکست.پشتیبانی خوب و...

موفق باشید...

webna
December 13th, 2013, 14:50
سلام.چرته!!!من ازشون قبلا شرویس داشتم و از تمامی شرویساشون استفاده کردم واقعا کارشون معرکست.پشتیبانی خوب و...

موفق باشید...

شاید تو قاره شما خوب رسیدگی میکنن.

SV24.CO
December 13th, 2013, 17:46
با سلام
ما هم سرور ایران داریم ازشون ، بد نبود اما الان چند ساعته که قطع شده.

api
December 13th, 2013, 22:14
با سلام
ما هم سرور ایران داریم ازشون ، بد نبود اما الان چند ساعته که قطع شده.

درود
این قطعی از زیر ساخت بوده و الان اوکی شده

api
December 13th, 2013, 23:26
.................................................. ........

RoobinaServer
December 14th, 2013, 00:19
درود
این قطعی از زیر ساخت بوده و الان اوکی شده

با سلام

به شما گفتند زیر ساخت قطعه ؟ :) جالبه.
پ .خ شد

زیر ساخت قطعی داره اوران گوتان ، دروغگو !! شارلاتان ... سرویسای گندت ، بدرد عمت میخوره ...

در این مورد حرفشون درسته یعنی این که قطعی از سرویس ایشون نبوده از سمت مرکز داده بوده :)

یا حق

Mr.Te0
December 14th, 2013, 01:25
دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی..
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها...
یه مشتری دیگتون با مدرک براتون تاپیک زده...
http://www.webhostingtalk.ir/f9/99475/

ali0000
December 14th, 2013, 13:32
بعنوان یکی از مشتریهای هاست اسپیس (http://hostspace.us) باید اعلام کنم ، اولاً پشتیبانی و خدمات منطقی و خوبی دارند من هر بار تیکت زدم پاسخ قانع کننده دادن و پیگیر مشکلات بودن ، در جایی دیدم اشاره شده نماد رو ازشون گرفتن و ... که نماد دارای اعتبار بروی سایت موجوده ( که البته خیلی از سرورهای ما از سایتهای بدون نماد هم تهیه شده و کاملاً خدمات مطلوبی ارائه میدن ) ، در مورد قطعی سرویس نتنها ایشون ، هر خدمات دهنده ای میتونه براش مشکل پیش بیاد ، داریم حرف از اینترنت اونم تو ایران میزنیم 8-| حالا فروشندگان محترم سرورها و خدمات خارج از ایران هم بماند که مشکلات خودشون رو دارند ، بعضی از بزرگان و اساتید در این انجمن هستن که واقعاً در زمانهای خاصی باید درکشون کرد ، بطور مثال دیتاسنتر دچار مشکل شده نتنها جواب 1 نماینده بلکه جواب هیچیک از نماینده هارو نمیده حالا منه مشتری هر 2 دقیقه تیکت ، ایمیل ، زنگ این وسط فروشنده باید چه کاری انجام بده که به مشتری اثبات کنه مشکل از جای دیگس ، بازم بماند که بعضی از افراد هستن که متاسفانه بی ادبی و مواردی مشابه داشتند که تاپیکهایی در این رابطه در انجمن موجوده ...
در کل نظر من اینه بجای سرکوب و نابود کردن همدیگه بیایم دست همو بگیریم ، خودمون رو که نمیخوایم گول بزنیم طرف کلی هزینه و وقت و مجازی سازی و روح و روانشو گذاشته که سرویس بده به امید سود به امید اعتبار به امید اینکه در این بازار آشفته و بهتر بگم توأم با ریسک ، ( که با توجه به این وضع بازار همه تو ضررن ) بتونه خودشو حفظ کنه ، مشتری حق داره پول داده ، سرویس خوب میخواد ، آپتایم میخواد اما گاهی اتفاقاتی رخ میده از کنترل خارجه اینجاست که باید بحران رو مدیریت کرد.
امکان نداره فروشنده راضی باشه مشتریش از جای دیگه سرویس بگیره حتی همون مشتری ناراضی ، چون سرمایه و بقاء خدمات دهنده به دست مشتریه ، از نظر من باید احساس همکاری و همیاری در هر 2 سمت شکل بگیره و همه متعهد باشیم تا سخت ترین و بدترین اتفاقات و حوادث رو مدیریت کنیم.

farzadi
December 19th, 2013, 18:17
سلام خدمت جناب eskelet-sokhte (http://www.webhostingtalk.ir/member/61553/) و سایر دوستان هاست اسپیسی !!
والا من هم از حضرت عالی سرویس داشتم ، راضی نبودم ... رهاش کردم ... چون روزانه از اعتبار حساب کم میشد (مبلغی اعتبار باقیمانده بود) تیکت زدم پولو پس بدین ، اما پس ندادین و تیکتو به حالت بسته درآوردین !!
ولی چون مبلغ زیادی نبود ، دیگه پیگیریش نکردم . توصیه من حقیر به شما اینه که راه درستی و صداقت رو در کسبتون پیشه کنید ، کار بزن درویی دوام نداره ... من کوچیک شما هستم قصد جسارت و بی ادبی ندارم .
(یه وقت بفحش نکشی منو ...!! :59:)
اون کسانی هم که شاکین و به شما بد و بیراه میگن . شما بگو ، بیچارها مدرک چی باید بیارن !! با این حرفت ، البته نظر شخص بنده است ، شما کارهای نادرستتون را ، پشت آوردن مدرک
پنهان کرده اید ، جهت عوام فریبی ... من که از شما ضربه خوردم ... ولی شما رو بخشیدمو سپردمتون دست خداوند عزوجل ... تا باشد ما ایرانی ها به هم خدمت کنیم ، نه از هم کلاه ... :63:

پرچونگی بنده را عفو بفرمائید . صرفا در جهت پیشرفت

موفق باشید .

api
December 19th, 2013, 21:12
.................................................. .................................................. ...........

farzadi
December 20th, 2013, 01:15
دوست عزیز ... صرفا این بحث و با شما به این دلیل ادامه میدم که سایرین از حق و حقوقشون آگاه بشن ... وگرنه من وقت اضافه ، برای زیاده گویی و پرحرفی و خدایی نکرده ، اختلال در کسب و کار شما ندارم

پس سریع میریم سر اصل مطلب : همانطور که سایت شما دارای قوانین و مقرراتی است باید بدانید که جامعه تجارت الکترونیک مهین عزیزمان هم (با همه کاستی هاش) دارای قوانین خاص خودش است و قوانین
وضع شده در سایت شما ، اگر بازار هدفتان هموطنان خودتان هست ، نه بازار صهیونیستها (البته برای آنها هم نباید چنین رفتار نمود ، چون انسانیم) نبایستی خلاف قوانین کلی وضع شده در این وادی باشد .

1. قابل ذکر است (البته نسبت به خودم عرض میکنم) وقتی شما دارای نماد الکترونیکی هستید ، که باعث جلب اعتماد مشتری میگردد و ما ایرانی ها بایستی برای آن احترامی غیر قابل وصف داشته باشیم ، تا
ارج قرب این نماد ملی به بالاترین حد تعالی خود برسد ، و تجارت الکترونیک از طریق آن رشد و توسعه یابد نه اینکه با سوء استفاده از آن ، اقدام به فریب مشتریانمان نمائیم .

2. از قوانین این نماد است {که بر آن مثل قانون سایت شما بسیار برآن تاکید گردیده} ، عودت هزینه مشتری بی هیچ کم و کاست تا مدت 7 روز کاری ... تاکید میکنم : "هفت روز کاری" ، فقط در صورت عودت کالا
هزینه حمل داشته باشد بر عهده خود مشتزی است ، تاکید دارد . خوب سایت شما نمی تواند خلاف جهت یک قانون مملکتی ، قانون خاص خودش را داشته باشد و شما شامل این قانون هستید .( البته نسبت به من )

3. حداقل من که مرض و پول اضافه ندارم ، (البته خودم نمیدونم که مرض دارم یا ندارم ، دکترا میگن ... اگه لازمه اینو میتونم مدارک لازمو ارائه کنم) که شما رو با بانک اشتباه بگیرم ! سرویس شما مناسب بنده
نبوده بعد از 3،4 روز ور رفتن با اون ، آنرا کنسل کردم ولی خوب ، چیزی دستمو نگرفت !

4. البته رفتار مجموعه هایی مثل شما ، همش هم بد بگم خوب نیست گشتم یه خوبی هم بگم ... رفتارهای این چنین همیشه بدم نیست ، اگه بد نباشه آدم قدر خوب ها رو نمیدونه ! بعد از خرید سرویس از شما
و تجربه کردن رفتار شما ، پس از پرس و جوی بسیار با سایر هم صنفی های خودم ، با تیمی از برو بچه های فعال در زمینه سرورهای مجازی کار آشنا شدم ، که سرویشون فوق العاده است ، من از ذوقم بعد از
کار کردن با اونها بصورت ناشناس ، بعد دوهفته برای دیدارشون به دفترشون رفتم تا هم با هاشون آشنا بشم ، هم از سرویس خوبشون از اونها حضورا قدر دانی کرده باشم . (البته در زمینه بازپرداخت پول هم اونها رو
تست کرده بودم ، مار گزیده از ریسمون سیاه وسفید میترسه) ...
البته اینها از توان فنی بالایی برخودارند و من هر کنترل پنلی ، هر مشکل فنی که داشتم : اول از همه با برخورد بسیار عالی با بنده برخورد کردن ، که این برای من از مسائل فنی با ارزشتر است ، مساله دومی که اینها رو خارق العاده
میکنه ، اینه که بخاطر من ، و مشکلات من ، خودشونو به زحمت انداختند ، در زمانی که هنوز همدیگر و نمیشناختیم ! جالبه بدونید سابقشون در این زمینه هم کم نیست و نمییشه گفت از ناشی گریشون بوده 2 ساله
از این طریق دارن نون میخورن ، و من همیشه ممنونشونم .

تیمهایی چون شما باعث رزق و روزی بادوامتری برای اینگونه تیمهاست . اینم از خوبیتون ، بهتون میگم میتونید برام فلان کار را انجام بدین ، تلفنی بهم میگین نه وقتشو دارم نه سوادشو ، باید برم کلی مطلب بخونم ، ( خواسته بودم کنترل
پنل پلسک برام نصب بشه ) ... به ذهن نارس من رسید که شما برای اینکه لایسنسهای دایرکت ادمین رو به من بندازین ، از این کار سر باز زدید و گرنه مگه میشه کسی سرور بفروشه ، نصب پلسک رو بلد نباشه و یا نخواد
یاد بگیره برای سایر مشتریانش !! حالا بگذریم خیلی مهم نیست . گذشته ، آیندتونو بسازید .

6. شاید سایتهای زیادی باشن که در بدو افتتاح ، رها میشوند ، ولی سایتهای موفقی هستند که ممر درآمد کلی آدمند و زیرساخت اونها شمائید آقای هاست اسپیس !، و این دوستان این موضوع را درک کردند ، که موفقیت من ، و سایت
من ، موفقیت اونهاست . خودشون و آبروشونو برای 50000 یا 60000 تومان به خطر نمیندازن .

7. مانی بک (منظورم پس دادن پول) در همه هاستیگ ها و سرور فروشیهای دنیا و ایران برای جلب اعتماد مرسومه ... عرف هم ایجاب میکرد درست عمل کنید ..

8. قوانین سایتتون رو من قبل از خرید نگاهی انداخته بودم ، این قانون رو یا ندیدم ، یا شما بعدا که با باز پس خواستنهای متوالی که مواجه شدید ، قرار دادید ، سایت شماست ، سایت من که نیست . منظورم اینه که در رابطه با بازپس
دادن مبلغ با شرایط فوق ، که بنده عرض کردم خدمتتون ، قوانین سایت ملاک نیست برادر ، قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک میهن عزیزمان ، ملاک عمل است .

9. اینم یادم رفت بگم : اتفاقا چون روزانه کم میشه بایستی راحت تر قابل عودت باشه ، حالا میگی ده روز اولش بلوک میشه ، حرفی نیست (بخاطر جلوگیری از سوء استفاده) ما بقیش چی ؟ اومدیمو یکی اعتماد کرد به شما هزینه یکسالشو برآورد کرد ریخت به حساب شما .. می خواهید بگید ، ولی بعد از مدتی پشیمان شد ، می خواهید بهش بگید چشمت کور ، می خواستی قوانین سایتو می خواندی ! اون به شما اعتماد کرده ، هرکسی ولو 3000 تومان هم
سرویس خریده به شما اعتماد کرده ، اینگونه اعتمادش را از بین میبرید !

10. فردا مثل اون دوستمون ، آقای کرمی نیاید بگید ، یکی بیاد پول این یارو رو بده دست از سرمون برداره ، من از شما اصلاح می خوام نه پولمو ، دارید فضای تجاری رو نا امن میکنید !

در پایان
واقعا خیلی دلم می خواست همانطور که به هاست اسپیس اعتراض کردم ، نام این دوستان حقیقتا (محل فعلی سرور خودمو میگم) زحمت کش رو اینجا می بردم و نهایت تشکر و قدر دانی میکردم ... البته اونها نیاز به تبلیغ و بودن در اینجا ندارن ، کار خوبشون ، براشون تبلیغه

این مطالب رو صرفا جهت اعتراض عرض نکردم ، عرض کردم تا هر کس این مطلبو میخونه ، اول تجربه من به اون منتقل بشه و دوم کیفیت خدمات رسانی رو در ایران عزیزمان ارتقا بدیم سوم فضا برای فعالیت های الکترونیکی نا امن نشه
چهارم دوستانی که از قافله عقبن ، تلاششون رو بیشتر کنن . مخلص کلام :

صرفا جهت پیشرفت میهنم . همین . مخلص شما هم هستم جناب اسکلت سوخته ,api عزیز ! بدان انسان هرچه دارد حتی در پستوی خانه اش از آن خدای عاشق و معشوق است و اوست که به انسان هر آنچه را که دارد بخشیده است ( من باب امضاء متکبرانه جناب اسکلت سوخته) ... عمق بخشیدن به تفکر کار چندان سختی نیست فقط کافی است به صرف زیبا بودن جمله ، آنرا بکار نبریم ، کمی هم آنرا مزه مزه کنیم بفهمیم در محضر کی هستیم و چه می گوئیم . فکر میکنم در زندگیت به کمی مکث ، احتیاج داری ... ( نصیحتی صرفا برادرانه ، فکر کردم به آن احتیاج داری ... از من بدل نگیر ، خاک زیر پاتونم) .

eskelet-sokhte
December 20th, 2013, 01:20
سلام خدمت جناب eskelet-sokhte (http://www.webhostingtalk.ir/member/61553/) و سایر دوستان هاست اسپیسی !!

ببخشید میشه یه راهنمایی کنین چرا منو جدا گفتین!!!!من فقط تایید کردم یوزر هاست اسپسش api
اگه میشه بگین چون یه جورایی نفهمیدم چرا اسم منو جدا نوشتین در صورتی که نزدیک به 100 نفر توی این تاپیک پست زدن
موفق،پیروز و پایدار باشید
یا حق

eskelet-sokhte
December 20th, 2013, 01:22
دوست عزیز ... صرفا این بحث و با شما به این دلیل ادامه میدم که سایرین از حق و حقوقشون آگاه بشن ... وگرنه من وقت اضافه ، برای زیاده گویی و پرحرفی و خدایی نکرده ، اختلال در کسب و کار شما ندارم

پس سریع میریم سر اصل مطلب : همانطور که سایت شما دارای قوانین و مقرراتی است باید بدانید که جامعه تجارت الکترونیک مهین عزیزمان هم (با همه کاستی هاش) دارای قوانین خاص خودش است و قوانین
وضع شده در سایت شما ، اگر بازار هدفتان هموطنان خودتان هست ، نه بازار صهیونیستها (البته برای آنها هم نباید چنین رفتار نمود ، چون انسانیم) نبایستی خلاف قوانین کلی وضع شده در این وادی باشد .

1. قابل ذکر است (البته نسبت به خودم عرض میکنم) وقتی شما دارای نماد الکترونیکی هستید ، که باعث جلب اعتماد مشتری میگردد و ما ایرانی ها بایستی برای آن احترامی غیر قابل وصف داشته باشیم ، تا
ارج قرب این نماد ملی به بالاترین حد تعالی خود برسد ، و تجارت الکترونیک از طریق آن رشد و توسعه یابد نه اینکه با سوء استفاده از آن ، اقدام به فریب مشتریانمان نمائیم .

2. از قوانین این نماد است {که بر آن مثل قانون سایت شما بسیار برآن تاکید گردیده} ، عودت هزینه مشتری بی هیچ کم و کاست تا مدت 7 روز کاری ... تاکید میکنم : "هفت روز کاری" ، فقط در صورت عودت کالا
هزینه حمل داشته باشد بر عهده خود مشتزی است ، تاکید دارد . خوب سایت شما نمی تواند خلاف جهت یک قانون مملکتی ، قانون خاص خودش را داشته باشد و شما شامل این قانون هستید .( البته نسبت به من )

3. حداقل من که مرض و پول اضافه ندارم ، (البته خودم نمیدونم که مرض دارم یا ندارم ، دکترا میگن ... اگه لازمه اینو میتونم مدارک لازمو ارائه کنم) که شما رو با بانک اشتباه بگیرم ! سرویس شما مناسب بنده
نبوده بعد از 3،4 روز ور رفتن با اون ، آنرا کنسل کردم ولی خوب ، چیزی دستمو نگرفت !

4. البته رفتار مجموعه هایی مثل شما ، همش هم بد بگم خوب نیست گشتم یه خوبی هم بگم ... رفتارهای این چنین همیشه بدم نیست ، اگه بد نباشه آدم قدر خوب ها رو نمیدونه ! بعد از خرید سرویس از شما
و تجربه کردن رفتار شما ، پس از پرس و جوی بسیار با سایر هم صنفی های خودم ، با تیمی از برو بچه های فعال در زمینه سرورهای مجازی کار آشنا شدم ، که سرویشون فوق العاده است ، من از ذوقم بعد از
کار کردن با اونها بصورت ناشناس ، بعد دوهفته برای دیدارشون به دفترشون رفتم تا هم با هاشون آشنا بشم ، هم از سرویس خوبشون از اونها حضورا قدر دانی کرده باشم . (البته در زمینه بازپرداخت پول هم اونها رو
تست کرده بودم ، مار گزیده از ریسمون سیاه وسفید میترسه) ...
البته اینها از توان فنی بالایی برخودارند و من هر کنترل پنلی ، هر مشکل فنی که داشتم : اول از همه با برخورد بسیار عالی با بنده برخورد کردن ، که این برای من از مسائل فنی با ارزشتر است ، مساله دومی که اینها رو خارق العاده
میکنه ، اینه که بخاطر من ، و مشکلات من ، خودشونو به زحمت انداختند ، در زمانی که هنوز همدیگر و نمیشناختیم ! جالبه بدونید سابقشون در این زمینه هم کم نیست و نمییشه گفت از ناشی گریشون بوده 2 ساله
از این طریق دارن نون میخورن ، و من همیشه ممنونشونم .

...

اگه میشه خلاصش کنین توی 5-6 خط فک نکنم کسی حوصله خوندن داشته باشه(البته شایدم بخونن ولی خوب در هر صورت...)
ببخشید دخالت کردم
یا حق

farzadi
December 20th, 2013, 01:31
اگه میشه خلاصش کنین توی 5-6 خط فک نکنم کسی حوصله خوندن داشته باشه(البته شایدم بخونن ولی خوب در هر صورت...)
ببخشید دخالت کردم
یا حق

اشکال نداره به نفع شما و هاست اسپیس های عزیز و به ضرر کسانیکه کم حوصله هستند ;)

farzadi
December 20th, 2013, 01:36
ببخشید میشه یه راهنمایی کنین چرا منو جدا گفتین!!!!من فقط تایید کردم یوزر هاست اسپسش api
اگه میشه بگین چون یه جورایی نفهمیدم چرا اسم منو جدا نوشتین در صورتی که نزدیک به 100 نفر توی این تاپیک پست زدن
یا حق

به این دلیل که شما فرمودین 4 تا سرور واگذار میکنید به کسی که مدرک ارائه بده ، فکر کردم هاست اسپیس به شما تعلق داره ، اگه اشتباه کردم بنده را عفو
بفرمائید ...

aliakbar
December 20th, 2013, 01:43
تا حالا اسمشو نشنیده بودم !

eskelet-sokhte
December 20th, 2013, 21:25
به این دلیل که شما فرمودین 4 تا سرور واگذار میکنید به کسی که مدرک ارائه بده ، فکر کردم هاست اسپیس به شما تعلق داره ، اگه اشتباه کردم بنده را عفو
بفرمائید ...

نه.راسیتش من کار سرورمو با هاست اسپیس شروع کردم.ریسلر وی پی اسش رو گرفتم و خدارو شکر تونستم توی مدت کم مشتریان زیادی رو جمع کنم و انتقالشون بدم به سرور اختصاصی خودم
به جان خودم الان نزدیک به 700-800 نفر دارن دنبالش میگردن که من 4 تا سرورو بدم بهشون.(ولی به قول بچه های محلمون یه چیزی پروندیم فعلا توی فر باشید:d)

ershad1
January 22nd, 2014, 14:52
دوستان باهاشون کار نکنید وقتش که برسه جا خالی میکنن و پشتیبانی و قبول مسئولیت نمیکنن

من یک سرور ایران ازشون داشتم و سه روز مونده بود که سرور تمام بشه که من هزینه سرور رو مجدد پرداخت کردم

فرداش پیام دادن که با سرور ایرانی به توافق نرسیدن و تا دو روز دیگه اون سرور جمع میشه و گفتن که هر کسی طلب داره نسبت به روزش مبلغ رو عودت میدن

من هم که پول یک ماه رو پیش ریخته بودم تیکت کردم و خواستم که مبلغ رو برگردونن

الان یک هفته از اون ماجرا میگذره و با وجود نوشتن دوباره تیکت هیچ پاسخی ندادن

با تلفن هاشون هم تماس گرفتم که کلا جواب نمیدن و یکی از خط ها هم کلا مسدود شده

خلاصه خودتون قضاوت کنید این کار اسمش کلاه برداری هست یا نه ؟

جالبش اینجاست که شما وقتی تیکت میزنید تو این سایت تاریخی براش ثبت نمیشه و هر وقت که به سایت برید تاریخ اون تیکت رو برای همون روز نشون میده و میگه شما این تیکت رو امروز ثبت کردید تا اینجوری دستتون هم به هیج جا بند نباشه

به هر حال من عکس تیکت ها رو هم میذارم تا خودتون قضاوت کنید

http://axin1.persiangig.com/002/w.jpg

http://axin1.persiangig.com/002/q.jpg

خلاصه ما که ضرر کردیم گفتیم این جا بگیم تا بلکه دیگران ضرر نکنن

alivw71
January 23rd, 2014, 00:20
متاسفانه کل اطلاعات هاستم از بین رفت . برای بار دومه که ایطوری میکن . واقعا جای تاسف داره که این طور سرویس میدن به مردم. مبلغ 10 هزار تومان باید برگردون که که هر چی تیکت میزنم جواب نمیدن ولی وقتی فوش میدم تکت رو حذف میکنن !!!!

کیفیت افتضاحی که داشتن این سرورهای ابری (اورسل) شدن مدام . کلی بگم هاست رایگان میگرفتم شرف داشت به این هاستشون با این اوضاعه داغونش.

درکل واسشون فقط پول مهمه تا کیفیت.

جالب اینجاست که طرف یه 18 ساله و یک 21 ساله هستند. میثم مهمودی که مدیرشه 21 سالشه :|

Lopez
January 23rd, 2014, 01:05
میکرومیک ایران ازشون داشتم اوایل کیفیت عالی بود بعداً صفر شد!!!
جدیداً هم میل زدن 1بهمن بدلیل عدم توافق با دیتاسنتر کلیه سرور های ایران قطع میشه الانم نمیدونم پول رو برگشت دادن یا نه

reza1300
January 24th, 2014, 14:10
من قبلا با مدیر این سایت ارتباط داشتم واقعا یکی از حروم خور ترین آدمایی بود که تا حالا دیدم .
از من میشنوین طرف این سایت نرین .

mosi_sh
January 24th, 2014, 15:57
نه تلفن جواب میده تا ایمیل نه تیکت حساباشم خالی کرده من کلی پول تو حساب کاربریم داشتم سروراشم همه خاموش یه دانیال دیگه اضافه شد اگع تا فردا بک نده به همه جا شکایت میکنم نماد فتا درگاه ایمیل زدم شهراد میگه ما 1 ماهه گفتیم

mosi_sh
January 24th, 2014, 16:05
من که حلال نمیکنم اما اینا که تاییدش کردن رو چه حسابی نوشتن همکاره کارش درسته و .... منظورم
April 21st, 2013 #14 (http://www.webhostingtalk.ir/f57/76975/index2.html#post735250)
Yas-Host (http://www.webhostingtalk.ir/member/61464/)

MehrganWeb (http://www.webhostingtalk.ir/member/74260/)

ali0000 (http://www.webhostingtalk.ir/member/86244/)

بدبختی اینجاس همتونم با سابقه طولانی تو انجمن هستید من بدبختم گول این تحسین و تاییدارو خوردم جان مادرتون الکی دیگه یکی رو تایید نکنید که به حال و روز ما دچار شه الان 5 روزه همه بلاتکلیف نه جوابی نه چیزی گیر افتادیم اساسی

milad_it
January 24th, 2014, 16:09
درود ، یکی از دوستان بنده نمایندگی هاست ایران ازشون گرفته بودند بد نبود راضی بودند