PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با تغییر dns

hno2005
April 10th, 2013, 08:44
باسلام خسته نباشید
من یک دامنه 2-3 سال پیش در شرکت 1mizban ثبت کردم . به هر دلیل این دامنه در لیست دامنه های من در پنل کاربری نیست و 6 ماه پیش برای تمدید طی چندین تیکت مدیر این شرکت دامنه رو برای ما تمدید کرد .
الان میخواهم dns های این دامنه رو تغییر بدم که مدیر این شرکت میگه دامنه در اختیار ما نیست و نزد شرکت CLOUD GROUP LIMITED هست . دقیقا عکسهاش هم میتونم براتون بذارم که خود ایشون دامنه رو برای من تمدید کردن و من هزینه رو واریز کردم ولی الان ما رو در بد موقعیتی قرار داده چون دامنه مال یک مشتری هست .

میخواستم ببینم چه طوری میشه فهمید این دامنه کجا ثبت شده ؟ پنل کاربریش کجاست ؟ چه کار میشه کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

hno2005
April 10th, 2013, 18:35
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Yas-Host
April 10th, 2013, 19:35
با سلام
عزیز شما باید پنل دامین رو بگیری
و اینکه اون کسی که شما ازش دامین رو خردید باید پاسخگو باشه
شما whois دامینتون رو بگیرید ببنید اسم ثبت کننده اش کیه!

P30w.com
April 22nd, 2013, 17:29
با سلام،
دامنه اگر ملی باشه که میبایست شرکت ثبت کننده دامنه با دریافت شناسه ایرنیک
پس از پرداخت های مرتبط دامنه اقدام بصورت دستی/خودکار برای ثبت دامنه بر روی شناسه ای که تعریف کردید،ثبت باید بشه.( البته بعضی از همکاران دامنه های ملی را در شناسه خودشون ثبت می کنن )
اگر دامنه بین الملی باشه، که حتما اگر از شرکت های معتبر هاستینگ خریداری کنید پنل کامل دامنه خودتون رو بهتون میدن و حداقل کار
اگر از اسکریپت whmcs استفاده می کنند در قسمت ( دامنه ها » لیست کامل » انتخاب دامنه مذکور( این مورد برای دامنه ملی و بین الملی یکیست ) ) حتما جایی برای تغییر dns وجود داره.
اگر پس از طی مراحل فوق و تغییر dns به نتیجه نرسیدید حتما شرکت مربوطه دامنه ها رو در مکانی دیگر ثبت می کردند ( طبق گفته ی شما ) که باز هم از طرف شرکتی که دامنه رو خریداری کردیدن
حتما قادر به تغییر dns هستند.

موفق باشید

TOPSERVERS
April 23rd, 2013, 00:12
از این سایت میتونید whois دامنه رو ببینید
Whois Lookup & Domain Availability Search | DomainTools (http://whois.domaintools.com/)