PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور و تنظیم مجازی ساز vmwair

Khalijnet
April 9th, 2013, 14:29
سلام به همه دوستان

من میخوام سرور اختصاصی برای ایجاد نمایندگی vps خرید کنم لطفا استادان من رو راهنمایی کنن که برای این کار من باید از چه دیتا سنتری استفاده کنم؟
حداقل رمش چقدر باید باشه؟
هزینش مناسب باشه
و ...
لطفا هر چی که نیاز داره رو راهنماییم کنید

RayanDade
April 10th, 2013, 10:15
اکثر دیتاسنتر ها قابل استفاده هستند
رم هم بستگی داره شما چه تعداد میخواید سرور مجازی میخواید ایجاد کنید و بستگی به مصرف سرور و پورت اون هم داره
هزینش دیگه زیر 360 در نمیاد

توصیه میکنم قبل از اینکه بخواید با وی ام ویر کار کنید روی یک سیستم خونگی باهاش کار کنید و روی سیستم خودتون تجربه کسب کنید تا بخواید با کاربران تجربه کسب کنید

Khalijnet
April 10th, 2013, 19:46
ممنون از کمکتون
خوب من میتونم کار خودمو با رم 4 گیگ هم شروع کنم؟
یا رم 2 گیگ؟

sadegh.nikaein
April 10th, 2013, 19:49
معمولا سرور هایی که انقدر منابع داشته باشند برای مجازی خیلی مناسب نیستند

sniper000man
April 10th, 2013, 21:21
با سلام
برای مجازی سازی از هر دیتا سنتری می تونین استفاده کنین ور رم هم بستگی بهنیاز شما داره 8 16 24 32 64 گیگ
با تشکر

besthosti.com
April 11th, 2013, 03:49
با سلام بهتر است که حداقل با رم 8 گیگ شروع کنید .
اگر خواتسید در خدمتم
10 host - ناحیه کاربری (http://www.my.10host.org)

ezat1
April 11th, 2013, 10:44
سلام به همه دوستان

من میخوام سرور اختصاصی برای ایجاد نمایندگی vps خرید کنم لطفا استادان من رو راهنمایی کنن که برای این کار من باید از چه دیتا سنتری استفاده کنم؟
حداقل رمش چقدر باید باشه؟
هزینش مناسب باشه
و ...
لطفا هر چی که نیاز داره رو راهنماییم کنید

با سلام به نظر من این رویه کمک میکنه برای انتخاب سرور!
1- چند تا در حال حاضر یوزر دارین ؟
2- فکر میکنید طی 3 ماه چند تا داشته باشین
3- چون اکثر اونایی که vps میگیرن کانفیگ ها رو بلد نیستن شما باید انجام بدین وقت بزارین باید از اینترنت و دوستان یاد بگیرین .
4- از آسمون کبوتر رد شد سرور یکی مشکل برنامه ای هم پیدا کرده باشه که به خودش ربط داره ی ربط به خودش میشه و سر شما خراب میشه اگر تا قطع شد شما درستش نکنی !
5- سطح نیاز تون چقدر است ؟
6- از کدام کشور میخواید با چه خصوصیاتی ؟ خب از هر کشوری خواستی میتونی تهیه کنی گاه با هزینه یه دیتاسنتر که رم 8 میده میتونی از یه دیتا سنتر دیگه که 16 میده استفاده کنی با معایب و مزایایه خودش !
7- چه قدر میتونی هزینه کنی ؟ از 200 تومن شروع میشه به بالا !!
با سوالی بود در خدمتم