PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرويس پيشتاز زرين پال، برای سايت های رتبه 1 تا 600 ايران

samansystems
April 9th, 2013, 01:26
مفتخريم به استحضار دوستان عزيز برسونيم آمادگی ارائه سرويس پيشتاز زرين پال رو داريم. اين سرويس مناسب سايت های پرفروش اينترنت ايران هست و در مرحله اول سعی داريم گزينش نسبی بر اساس رتبه الکسا داشته باشيم. سايت هایی که واجد شرايط شناخته ميشن ميتونن با افتتاح تيکت در سايت زرين پال از شرايط پيشنهادی ويژه مطلع بشن و در صورت تمايل قرارداد همکاری بين دو شرکت بسته خواهد شد. به سايت هایی با شرايط زير رو داريم:

1. سايت مورد نظر، از نظر مالکيت حتما بايد متعلق به يک شرکت ثبت شده حقوقی باشه.
2. سايت مورد نظر بايد حتما يک يا چند درگاه بانکی فعال در کنار درگاه زرين پال رو داشته باشه.
3. سايت مورد نظر بايد در رتبه پايين تر از 600 ايران باشه (در حال حاضر اين گزينش وجود داره که در بازه های زمانی بروز ميشه.)

برای سايت های واجد شرايط آفر ويژه ای برای استفاده از درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) زرين پال (http://de.zarinpal.com) در کنار درگاه های بانکی وجود داره که برای کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه ميتونيد با افتتاح تيکت از سايت زرين پال پيگيری کنيد.

TARIMEHR
April 9th, 2013, 01:32
مفتخريم به استحضار دوستان عزيز برسونيم آمادگی ارائه سرويس پيشتاز زرين پال رو داريم. اين سرويس مناسب سايت های پرفروش اينترنت ايران هست و در مرحله اول سعی داريم گزينش نسبی بر اساس رتبه الکسا داشته باشيم. سايت هایی که واجد شرايط شناخته ميشن ميتونن با افتتاح تيکت در سايت زرين پال از شرايط پيشنهادی ويژه مطلع بشن و در صورت تمايل قرارداد همکاری بين دو شرکت بسته خواهد شد. به سايت هایی با شرايط زير رو داريم:

1. سايت مورد نظر، از نظر مالکيت حتما بايد متعلق به يک شرکت ثبت شده حقوقی باشه.
2. سايت مورد نظر بايد حتما يک يا چند درگاه بانکی فعال در کنار درگاه زرين پال رو داشته باشه.
3. سايت مورد نظر بايد در رتبه پايين تر از 600 ايران باشه (در حال حاضر اين گزينش وجود داره که در بازه های زمانی بروز ميشه.)

برای سايت های واجد شرايط آفر ويژه ای برای استفاده از درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) زرين پال (http://de.zarinpal.com) در کنار درگاه های بانکی وجود داره که برای کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه ميتونيد با افتتاح تيکت از سايت زرين پال پيگيری کنيد.

سرویس پیشتاز زرین پال چه مزایایی داره؟
کارمزد کمتر و تسویه ی زودتر ؟

samansystems
April 9th, 2013, 01:36
سرویس پیشتاز زرین پال چه مزایایی داره؟
کارمزد کمتر و تسویه ی زودتر ؟

در مورد تسويه زودتر که الان راهکار وجود داره. کاربرانی که در سطح تاييد طلائی قرار دارن تراکنش های خروجی خودشون رو در سريعترين زمان کاری دريافت ميکنن.
اين سرويس مناسب سايت هایی هست که از درگاه بانکی استفاده ميکنن و با پيشنهادات جذابی که ارائه ميشه ميتونن از درگاه زرين پال در کنار درگاه های بانکی استفاده کنن. مشابه سايت شبکه تبليغات که از درگاه زرين پال در کنار درگاه بانک سامان استفاده ميکنه.

reza*
April 10th, 2013, 21:14
در مورد تسويه زودتر که الان راهکار وجود داره. کاربرانی که در سطح تاييد طلائی قرار دارن تراکنش های خروجی خودشون رو در سريعترين زمان کاری دريافت ميکنن.
اين سرويس مناسب سايت هایی هست که از درگاه بانکی استفاده ميکنن و با پيشنهادات جذابی که ارائه ميشه ميتونن از درگاه زرين پال در کنار درگاه های بانکی استفاده کنن. مشابه سايت شبکه تبليغات که از درگاه زرين پال در کنار درگاه بانک سامان استفاده ميکنه.

شما هم که همه چیزو نصفه میگی میری
چه وضعه تاپیک زدنه آخه

DeLtAvPs
April 10th, 2013, 21:33
راست میگن
بیشتر توضیح بدید

delta
April 10th, 2013, 23:07
بهتر نبود این کار بر اساس بیشترین ترانکش ها و پرداخت ها انجام میشد تا رتبه الکسا؟ ما زیر 600 ایران بودیم.سایت رو vip کردیم ترانکشها زد بالا اما رتبه مشخصه بالاتر میره..حالا واسه شما رتبه الکسا مهمه یا آن سایتی که داره بیشترین سود رو به زرین پال میرسونه و ترانکشش بیشتر هست؟

samansystems
April 10th, 2013, 23:33
بهتر نبود این کار بر اساس بیشترین ترانکش ها و پرداخت ها انجام میشد تا رتبه الکسا؟ ما زیر 600 ایران بودیم.سایت رو vip کردیم ترانکشها زد بالا اما رتبه مشخصه بالاتر میره..حالا واسه شما رتبه الکسا مهمه یا آن سایتی که داره بیشترین سود رو به زرین پال میرسونه و ترانکشش بیشتر هست؟

معيار انتخاب 600 ايران موقتی هست. برسی های ما نشون ميده ما ميتونيم اين سرويس رو تا رتبه 4000 ايران هم ارتقا بديم.
مهمتر از رتبه الکسا دو پارامتر اولی هست که مطرح شده. چون هدف جذب سايت هایی هست که الان دارن از درگاه بانکی استفاده ميکنن و در کنار اين طرح همچنان از درگاه های بانکی خودشون استفاده ميکنن.

delta
April 10th, 2013, 23:45
معيار انتخاب 600 ايران موقتی هست. برسی های ما نشون ميده ما ميتونيم اين سرويس رو تا رتبه 4000 ايران هم ارتقا بديم.
مهمتر از رتبه الکسا دو پارامتر اولی هست که مطرح شده. چون هدف جذب سايت هایی هست که الان دارن از درگاه بانکی استفاده ميکنن و در کنار اين طرح همچنان از درگاه های بانکی خودشون استفاده ميکنن.

این کار بازم اشتباهه از نظر من. شما اگر هدفتون اینه که کسانی که درگاه بانکی دارند رو به استفاده از زرین پال تشویق کنید با این طرح هاتون باز هم به ندرت کسی میاد درگاه مستقیم واریز رو بیخیال بشه زرین پال استفاده کنه..بهتر نیست این سرویسهای تشویقی به کسانی داده بشه که درگاه های دیگر استفاده نمیکنند؟ تا با دیدن اینجور طرح های عالی بچسبند زرین پال و بیخیال درگاه های بانکی دیگر بشوند؟ خود من دارم زرین پال فقط استفاده میکنم.جدیدا تو فکر گرفتن درگاه بانکی هستم.وقتی درگاه بگیرم مطعنا بیخیال زرین پال میشم.ولی اگر ببینم طرح های خوبی داره زرین پال اعمال میکنه دیگه دنبال درگاه بانکی نمیرم...

samansystems
April 11th, 2013, 00:28
این کار بازم اشتباهه از نظر من. شما اگر هدفتون اینه که کسانی که درگاه بانکی دارند رو به استفاده از زرین پال تشویق کنید با این طرح هاتون باز هم به ندرت کسی میاد درگاه مستقیم واریز رو بیخیال بشه زرین پال استفاده کنه..بهتر نیست این سرویسهای تشویقی به کسانی داده بشه که درگاه های دیگر استفاده نمیکنند؟ تا با دیدن اینجور طرح های عالی بچسبند زرین پال و بیخیال درگاه های بانکی دیگر بشوند؟ خود من دارم زرین پال فقط استفاده میکنم.جدیدا تو فکر گرفتن درگاه بانکی هستم.وقتی درگاه بگیرم مطعنا بیخیال زرین پال میشم.ولی اگر ببینم طرح های خوبی داره زرین پال اعمال میکنه دیگه دنبال درگاه بانکی نمیرم...

ببينيد موضوع بحث الان دو چيز هست.
هدفی که در زرين پال داريم و داشتيم جذب حداکثری کاربران و دفع حداقل کابران هست.
تو يک بازه زمانی سرويس دهنده های مشابه اومدن يک کار غير قانونی و خلاف قرار داد خودشون انجام دادن و درگاهی که برای سايت ديگه ای صادر شده بود رو به سايت ديگه ای ارائه دادن. خوشبختانه بعد از ماه ها جلسه با دو شرکت تجارت الکترونيک ما موفق شديم قرار داد ارائه درگاه مستقيم رو نهائی کنيم و اين درگاه بزودی برای کاربران طلائی ارائه ميشه.

اما در کنار درگاه مستقيم سرويس های ديگه ای هم قراره ارائه بشه. سرويس هائی نظير برداشتگر، پيشتاز و چند سرويس ديگه که انشالا بزودی جزئيات اون اعلام ميشه.

يکی ازين سرويس ها سرويس پيشتاز هست. در سرويس پيشتاز امتيازات تشويقی ای در نظر گرفته شده که سعی ميکنيم کاربران حقوقی و فروشندگان قوی اينترنت ايران رو به سرويس زرين پال جذب کنيم. مشابه سايت هایی نظير ای نتورک و پارس دو که در حال حاضر در کنار درگاه بانکی خودشون از درگاه زرين پال استفاده ميکنن.
اما اينکار چه مزيتی داره ؟ فرض کنيد يک مشتری ای باشه که موجودی حسابش در زرين پال هست. ترجيح ميده خريد خودش رو از بقيه فروشنده هایی انجام بده که روی سايتشون درگاه زرين پال فعال هست. چون در اين صورت کارمزد 2.5% برای تراکنش های خروجی رو پرداخت نميکنه. بنابراين ترجيح ميده به جای اينکه از سايت ايکس سرور خودش رو تهيه کنه از سايت پارس دو (برای مثال) که درگاه زرين پال داره خريد کنه.
يا تبليغات خودش رو از سايت ای نتورک و سايت های مشابه که درگاه زرين پال دارن انجام بده.

در هر حال در حال حاضر 3 سرويس جديد زرين پال در سال جديد معرفی شدن و انشالا بزوی اين سرويس ها راه اندازی ميشن. البته سرويس های ديگه ای هم در اين سال راه اندازی ميشه که به مرور زمان معرفی و بازاريابی ميشن.