PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک * فوری

NovinSite.ir
February 7th, 2010, 02:17
با سلام خدمت دوستان
من یک بک آپ از هاست ویندوز دارم که پانلش plesk 8.6 هست و الان هاست جدید پانلش 9.2.3 هست که هنگام ریستور خطا میده و میگه که باید از ابزار convertor برای تبدیل از پنل 8 به پانل 9 استفاده کنی.
من هم بلد نیستم
از دوستان اگر کسی بلد هست لطفا قدم به قدم راهنمایی کند تا مشکل بنده جحل شود.
لطفا از آوردن لینک آموزش و ... خودداری کنید
می خوام همین جا قدم به قدم راهنمایی کنید
باتشکر

LoveLife
February 7th, 2010, 02:36
بک آپ convertor رو نصب کردی ؟

Woshka
February 7th, 2010, 06:22
ripmime رو رو سرور لینوکست نصب کن و دیتابیس و فایل هاشو تجزیه کن و رو سرور جدید بیار بالا

Rapid
February 7th, 2010, 06:38
كابر آريا اينجا يه توضيح خوب و كامل داده بودند نميدونم چرا حذف شد!
اميدوارم خودشون حذف كرده باشند!
با توجه به اين كه اينجا يه فروم آموزشي هست و همه استفاده ميكنند اين كارا چندان جالب نيست!
موفق باشيد

---------- Post added at 06:38 AM ---------- Previous post was at 06:34 AM ----------

اينم بگم اينجور درخواست هم جالب نيست

لطفا از آوردن لینک آموزش و ... خودداری کنید
می خوام همین جا قدم به قدم راهنمایی کنید

persian.developer
February 7th, 2010, 07:16
كابر آريا اينجا يه توضيح خوب و كامل داده بودند نميدونم چرا حذف شد!
اميدوارم خودشون حذف كرده باشند!
بله توسط خوشان حذف شده

NovinSite.ir
February 7th, 2010, 08:40
بک آپ convertor رو نصب کردی ؟

سلام
نه نصب نکردم
میشه لینک بدید تا دانلود کنم؟
باتشکر

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

ripmime رو رو سرور لینوکست نصب کن و دیتابیس و فایل هاشو تجزیه کن و رو سرور جدید بیار بالا

سلام
میشه برای برنامه ripmime یک لینک دانلود بدید؟
خیلی ممنون

NovinSite.ir
February 7th, 2010, 11:00
کسی نیست کمک کنه

Aria
February 7th, 2010, 13:38
سلام.

بله من روش انجام کار رو توضیح داده بودم ولی بعد از سر زدن به سایت ایشون متوجه شدم که ایشون از اون دسته افرادی هستند که خیانت در امانت رو پیشه کردند و هر تیکه از سایتشون رو از یک سایت برداشتند و بدون ذکر منبع دارند استفاده می کنند.

همینطور WHMCS کرک شده استفاده کردند که همون دیشب گزارش شد به whmcs.com !

در نهایت تصمیم به حذف آموزش خودم گرفتم چرا که من شبانه روز برای کسب اطلاعاتی که دارم زحمت کشیدم و دلیلی نمیبینم که کسی که رسماً داره از زحمت دیگران سو استفاده می کنه و دستور هم میده !!!! بخواد از من هم سو استفاده کنه !

فکر کنم این حق رو دارم، درسته ؟

با تشکر.

NovinSite.ir
February 7th, 2010, 23:11
سلام.

بله من روش انجام کار رو توضیح داده بودم ولی بعد از سر زدن به سایت ایشون متوجه شدم که ایشون از اون دسته افرادی هستند که خیانت در امانت رو پیشه کردند و هر تیکه از سایتشون رو از یک سایت برداشتند و بدون ذکر منبع دارند استفاده می کنند.

همینطور whmcs کرک شده استفاده کردند که همون دیشب گزارش شد به whmcs.com !

در نهایت تصمیم به حذف آموزش خودم گرفتم چرا که من شبانه روز برای کسب اطلاعاتی که دارم زحمت کشیدم و دلیلی نمیبینم که کسی که رسماً داره از زحمت دیگران سو استفاده می کنه و دستور هم میده !!!! بخواد از من هم سو استفاده کنه !

فکر کنم این حق رو دارم، درسته ؟

با تشکر.

در دنیا همه جور آدم پیدا میشه
این هم از اون آنهاست
اگه یه کم تفکر میکرد همین حرفو به زبان نمی آورد
((از این آدم ها زیاد دیدیم در دوربرمون اما کاش این مثل اونهایی که من دیدم نباشه))