PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي براي خريد سرور

navids_69
April 7th, 2013, 20:11
سلام من كارم برنامه نويسي هست خيلي از سرور و اينجور چيزا سر در نميارم يك سيستم نوشتم كه سنگين هم نيست و اين سيستم قرار هست به ٢٠٠ شركت فروخته بشه من مي خوام همه اين شركت هارو روي سروري كه دست خودم هست اداره كنم
الان يك ريسلر دارم براي سايت هاي بعضي ازمشتري ها ولي مي دونم ١٠٠٪ جواب اين سيستم رو با ٢٠٠ سايت نمي ده بازديد سايت ها هم هركدوم حدود ٥٠٠٠ تا بازديد در روز هست
خودم به فكر هستم اگر بشه سرور از ديتاسنتر هاي ايراني بگيرم چون مشكلات تحريم و... رو نداره و يك سوال ديتاسنتر هاي ايراني cpanel ندارند ؟

بنظر شما سرور با چه مشخصاتي و از چه ديتاسنتري بگيرم بهتر هست ايراني يا خارجي ؟

MR.Zero1
April 7th, 2013, 20:18
سرور های داخلی موجود در ایران Cpanel ارائه نمیدن

اما من پیشنهادم دیتا سنتر XLHost هستش البته یک بدی داره پهنا باندش محدود هست اما چون متعلق به یه شخص ایرانی هست خیلی راحت میدونید کنار بیاید ( هم قیمت ارزی - هم نوع سرور درخواستی )
دیتیا سنتر YESUPHOST کانادا هم فوق العادس سرعتش ! پشتیبانی بسیار سریعی ارائه میده

این سیستمی که شما نوشتید به پهنا باند زیادی نیاز داره ؟

navids_69
April 7th, 2013, 20:23
نه پهنا باند زیادی نمی خواد xlhost رو شنیده بودم ایرانی هست ولی خب خارجی ها اگر به خاطر تحریم سرور رو ببندی من می مونم با 200 تا سایتی که پریده به خاطر همین میگم ایران که اگر به هر دلیلی بستن میشه رفت یک بک آپ گرفت ولی این خارجی ها دسته آدم به هیچ جایی بند نیست

قیت ارز رو نوشتید که کنار میان یعنی به ریال پرداخت میشه؟ یا هزینه سرور رو کمتر به دلار حساب می کنند؟

navids_69
April 7th, 2013, 20:27
لطفا کسی پیشنهاد نده که ازشون سرور بگیرم چون من می خوام خودم بدونه واسطه خریداری کنم اونجوری پشتیبانی دسته خودم هست بهتر هست توی 10 دقیقه که تاپیک زدم 20 تا پیغام از شرکت های مختلف اومده ولی این چند سالی که کارم وب هست خیلی از نظر هاست مشکل داشتم با 10 نوع شرکت مختلف

لطفا فقط پشنهاد دیتاسنتر و چجور سروری و اینجا ارسال کنید ممنون

MR.Zero1
April 7th, 2013, 20:27
ولی دیتا سنتر های ایرانی درست حسابی سرویس نمیدن !

بله به ریال دریافت میشد قبلا ما 2 سرور داشتیم از ایشون به ریال پرداخت میکردیم فکر کنم در حال حاضر به قیمت ارز مبادله ای محاسبه میشه
اگر هم پی پال داشته باشید که خوتون پای رو میزنید

راجع به YESUPHOST واقع در کانادا یه تحقیق کنید ، سرویس های فوق العاده ای میدهند ، پشتیبانی بسیار عالی دارند :-s

navids_69
April 7th, 2013, 20:30
پس اگر اینجوری باشه xlhost خوبه دیگه مشکل دلار هم ندارم اینجوری

بعد اصلا درست هست که من مثلا 200 تا سایت رو روی یک سرور میزبانی کنم یا چندتا سرور بگیرم

besthosti.com
April 7th, 2013, 20:31
با سلام اگر برای شما سرهت لود مهم است از ایران بگیرید و دیتاسنتر های افرا نت و پارس انلاین در ایران تایید می شوند
ولی اگر برای شما کیفیت مهم است از دیتاسنتر های خراجی که در کاتادا و امریکا و اروپا است استفاده کنید

MR.Zero1
April 7th, 2013, 20:32
Cpu و hdd سرور قوی باشه چرا که نه !
اما اگه 2 سرور تهیه بشه بهتر جوابگو هست ( فشار کمتر )

navids_69
April 7th, 2013, 20:34
خب شما سرور با چه مشخصاتی رو پیشنهاد میدین؟

MR.Zero1
April 7th, 2013, 20:46
این سرور ها خوب هستند
تک سرور :
https://www.xlhost.com/order/step1.php?service=93
دو سرور :
https://www.xlhost.com/order/step1.php?service=103

فقط برای صحبت با جناب خرازی تو تیکت اعلام کنید که از ایران هستم و میخوام با خود ایشون در تماس باشم
در کل شرکت خوبی هست

besthosti.com
April 7th, 2013, 20:52
سعی کنید از جایی بگیرید که آپ تایم بالا داشته باشه اگر هم پول به مقدار کافی دارید از دیتاسنتر های بهتر سرور تهیه کنید .

navids_69
April 7th, 2013, 21:31
مشکل مالی ندارم یعنی xlhost خوب نیست؟ برای من مهمترین چیز اینه که یک روز از خواب پا نشم ببینم سرور بسته شده کسی هم جواب نمیده چون تحریم هستیم اون وقت دیگه نمیشه چوتب گو باشم چون سایت هایی که روی سرور هست سایت شخصی و ... نیست همه برای شرکت های مهم هست xlhost چون ایرانی هست می تونه این مشکل رو نداشته باشه چون داشتم این فروم رو نگاه می کردم تاپیک بسته شدن سرور به دلیل نا معلوم و نحریم و اینا کم نبود

besthosti.com
April 7th, 2013, 21:50
ایکس ال هاست خوب است اگر بتونید سرور های بدون تخفیف را بگیرید که بسیار عالی است .
به طور مثال سرور زیر :
Dual Opteron 4180 در مجموع 31 گیگا هرتز است .
16GB DDR3 ECC
2 1000GB 7.2K
10000GB Transfer
100Mbps Connection پورت پیش فرض 100 مگابایت است ولی با 20 دلار می توانید به 1 گیگ ارتقا بدهید
هزینه کلی این سرور میشه 219 دلار به نظر من این برای شما خوب است و شما می توانید بدون دغدغه میزبانی کنید