PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در قالب وردپرس

alidini
April 6th, 2013, 19:21
سلام دوستان عزیز توی قالب وردپرس یه مشکلی داشتم اونم اینه که بالای هدر یه بخشی هست که اونجا اطلاعات امروز و آخرین آپدیت نوشته وردپرس رو میزاره مشکل من اینه که این تاریخ درست نیست و من این قالبو دیروز گذاشتم توی صفحه اصلی تاریخ دیروز 16 فروردین میاد و توی صفحه 404 تاریخ خیلی قدیمی تر و توی برگه ها تاریخ 15 فروردین میاد میخواستم ببینم کدش ایرادی داره که اینطوری شده اینم کدش

<div class="h-date">

امروز : <?php echo mps_the_jdate(100, 'j / F / Y') ?> | آخرین بروزرسانی در : <?php query_posts("showposts=1"); ?><?php while (have_posts()) : the_post(); ?> <?php the_time('l j F Y') ?> در ساعت <?php the_time('G:i'); ?><?php endwhile; ?><?php wp_reset_query() ?>
</div

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که توی ادامه مطلب پس ها ارسال نظر مشکل داره باکس متن دقیقا زیر نوشته هست و دکمه ارسال باید زیرش باه ولی دکمه ارسال با ستون سمت راست میره پایین و بعد از اون دکمه ارسال رو میزاره دکمه ارسال از وسط خارج نمیشه فقط فاصله زیادی بخاطر طولانی بودن سوتن راست از باکس نوشته میگیره

هرکسی میتونه کمکم کنه بگه ادرس رو پ.خ کنم ممنون درضم قالب ریپ شدس

SAJJADSAA
April 6th, 2013, 20:38
سلام
مشکل اول :فک کنم بار قبلی که این مشکل برای من وجود داشت از تایم سرور هاستینگ بود
مشکل دوم رو دقیق متوجه نشدم
1- طول برای کلس دیو نظر بنویسید از استایل
2-یا احتمالا باید شما باید مرجین یا پدینگ ،کلس اون دیوی که اون شی در اون قرار داره رو از قسمت استایل قالبتون کم کنین
امیدوارم مشکلتون رفع بشه

alidini
April 6th, 2013, 21:11
نمیشه زمان رو به زمان ورد پرس که روی ایران هست وصل کنیم توضیح دومتون رو درست نفهمیدم و اچ تی ام ال بلد نیستن در اون حد فقط ویرایش در حد تازه کار بلدم.

alidini
April 7th, 2013, 17:58
up

SAJJADSAA
April 7th, 2013, 19:39
سلام
ادرس سایتتونو لطف کنین اگه تونستم جل کنم براتون