PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کنم با ستل بانک ملت

novintak2
April 6th, 2013, 11:42
با سلام ...

بانک ملت یک سیستم داره به اسم ستل که پدر شرکت مارو در آورده

مشتری خرید می کنه پول تو حساب نمی یاد بعد باید بگردیم ببینیم بین پرداخت ها کدومش اومده کدمش نیومده اینا همه کنار بعد که ستل می زنیم از 5 تا ستل 2 نمی یاد تو حساب راهی هست از شر این ستل راحت بشیم

از سوی دیگه وقت نمی کنم بیوفتم دنبال درگاه جدید .....................................

هاست 97
April 6th, 2013, 12:08
ماژول فراسو ستل نشده ها را نشان میده و مشکلی با ستل نداره

samansystems
April 6th, 2013, 12:17
مشکلی که جديدا بانک ملت پيدا کرده اينه که طی چند روز گذشته برای تراکنش هایی که از 11:57 شب تا 12 ميخورن با وجود اينکه ستل ميشن ولی تسويه نميشن. اين ديگه آخرين شاهکار شرکت به پرداخت هستش.

Talahost.Com
April 6th, 2013, 13:12
مشکلی که جديدا بانک ملت پيدا کرده اينه که طی چند روز گذشته برای تراکنش هایی که از 11:57 شب تا 12 ميخورن با وجود اينکه ستل ميشن ولی تسويه نميشن. اين ديگه آخرين شاهکار شرکت به پرداخت هستش.
سلام
به این مورد توجه نکرده بودم.
کی تسویه می شه؟
ویرایش : دیشب ساعت حدود 1 پرداخت ملت داشتیم بعد از 30 ثانیه ستل و تسویه شده

mo_mohit1
April 6th, 2013, 14:08
اره/منم این مشکلو داشتم ستل شده و شماره مرجع هم داره ولی هیچ چیز بحساب نیموده/48 ساعت گذشته تا عصر نیومد گفتن تماس بگیرید

yassale
April 6th, 2013, 14:09
بهترین راه استفاده از درگاه بانک های دیگه است
متاسفانه چند ساله مشتریانه به پرداخت دارن بهشون متذکر میشن برای حل این مشکل اما انگار نه انگار

ertebat7
April 6th, 2013, 19:36
مشکل ستل شدن قبلا وجود داشت ولی نه به این شدت
الان از هر پنج تراکنش دو تراکنش باید دستی ستل بشه یا اینکه برگشت میخوره به حساب خریدار

TARIMEHR
April 6th, 2013, 19:46
یا میگه امکان اتصال وجود ندارد دوباره تلاش کنید وقتی دوباره تلاش میکنیم به درگاه وصل میشه
یا اینکه بدون دردسر وصل میشه و پرداخت میشه اما فاکتورش همونطور پرداخت نشده باقی میمونه
یکی دیگه از عجایبش هم اینه که پرداخت میشه ، فاکتور پرداخت شده میشه اما پول به حساب نمیاد

ertebat7
April 6th, 2013, 19:55
یا میگه امکان اتصال وجود ندارد دوباره تلاش کنید وقتی دوباره تلاش میکنیم به درگاه وصل میشه
یا اینکه بدون دردسر وصل میشه و پرداخت میشه اما فاکتورش همونطور پرداخت نشده باقی میمونه
یکی دیگه از عجایبش هم اینه که پرداخت میشه ، فاکتور پرداخت شده میشه اما پول به حساب نمیاد

این دقیقا مشکل ما هست
ما ماژول فراسو هم استفاده میکنیم ولی این مشکل را داریم

novintak2
April 7th, 2013, 00:16
من زنگ زدم خانم اسماعیل زاده گفتم فکر کنم 500 بلکم بیشتر طلب من بابت ستل های بانک ملت باشه لیست پرداخت های ستلمو بدید گفت سیستم خرابه درضمن قبل از عیدم زنگ زدم گفت سیستم خرابه

حالا شماره ریاست به پرداخت رو گرفتم که ببینم چی می گه اگه اونم بپیچونه برای پس فردا میرم شکایت می کنم از بانک ملت

ماکه داریم از مشتری های بد حسابمون شکایت می کنیم دادگاه بازی می کنیم اینم روش :70:

samansystems
April 7th, 2013, 11:10
حالا شماره ریاست به پرداخت رو گرفتم که ببینم چی می گه اگه اونم بپیچونه برای پس فردا میرم شکایت می کنم از بانک ملت

رئيس به پرداخت آقای گشتاسبی هستند. فکر هم نکنم بتونيد باهاشون صحبت کنيد اصلا.
شما رو ارجاع خواهند داد به همون مجموعه درگاه پرداخت اينترنتی و کلا هم کاری نخواهند کرد.

..2013..
April 7th, 2013, 11:15
مضخرفترین درگاه ملت هستش. من رو فروشم اینقدر سود نمیکنم که باید تماس پشت تماس بگیرم برای ستل کردن!!! یه جوری هم جواب میدن به آدم انگار طلبکارن!! واقعا حال آدم رو به هم میزنن این به پرداخت x-(x-(

hasun
April 7th, 2013, 12:53
یکی از دلایلی که فروشگاه اینترنتیمو دارم تعطیل میکنم همین مشکل ستل و اعصاب خوردکنی وضعیت بانک ملته :(
6 ماه هم واسه Enemad درجا زدیم (:|

samansystems
April 7th, 2013, 12:58
یکی از دلایلی که فروشگاه اینترنتیمو دارم تعطیل میکنم همین مشکل ستل و اعصاب خوردکنی وضعیت بانک ملته :(
6 ماه هم واسه Enemad درجا زدیم (:|

از درگاه های ديگه استفاده کنيد مشکلتون حل ميشه.

samansystems
April 7th, 2013, 12:59
مضخرفترین درگاه ملت هستش. من رو فروشم اینقدر سود نمیکنم که باید تماس پشت تماس بگیرم برای ستل کردن!!! یه جوری هم جواب میدن به آدم انگار طلبکارن!! واقعا حال آدم رو به هم میزنن این به پرداخت x-(x-(

در ظاهر هيچ کارمزدی نميگيرن اما با يک برسی ساده ميشه متوجه شد حدود 3 درصد از تراکنش ها تسويه نميشن. يعنی اگر يک درگاه 3 درصد کارمزد بگيره و درست تسويه کنه بازم از ملت جلوتر هستش. چون حداقل نياز به برسی دونه به دونه نداره.