PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک آپلود سنتر حرفه ای

miladshayan
April 6th, 2013, 09:29
به نظرتون به صرفه هست که یه سرور مجازی لینوکس از یکی از شرکت های هاستینگ بخرم و بعدش باهاش یه آپلودسنتر غیر رایگان راه اندازی کنم؟ میخوام یه چیز تک و مطمئنی باشه تا امنیت فایلای کاربرا هم تامین بشه
مثل این میمونه که 1000متر زمین بخری و بعدش تو ابعاد یه متر، دو متر و یا اندازه دلخواه بفروشی.

این کار بمیتونه موفق باشه؟ به نظرتون صرفه اقتصادی داره یا فقط ضرره؟

ourweb
April 6th, 2013, 09:33
به نظرتون به صرفه هست که یه سرور مجازی لینوکس از یکی از شرکت های هاستینگ بخرم و بعدش باهاش یه آپلودسنتر غیر رایگان راه اندازی کنم؟ میخوام یه چیز تک و مطمئنی باشه تا امنیت فایلای کاربرا هم تامین بشه
مثل این میمونه که 1000متر زمین بخری و بعدش تو ابعاد یه متر، دو متر و یا اندازه دلخواه بفروشی.

سلام دوست عزیز کار خیلی خوبی هست ولی ایا شما رقیب هات رو دیدی؟
مثل اپلودتک و بقیه ایا از نظر خودت تو میتونی مثل اون ها فروش کنی و پول در بیاری فکر نمیکنم چون اپلود سنتر با یک سرور مجازی کارش تمام نمیشه شما باید خیلی خرج کنید اون هم تازه بگیره یا نگیره و این همه زمان صرف وب سایت میکنید پس به فکر یک کار جدید باشید ببخشید نخواستم حالتون رو بگیرم ولی خب اگه از همین اول بگیم بهتره :d

miladshayan
April 6th, 2013, 10:17
آخه سایتایی که آپلود رایگان دارن اصلا مطمئن نیستن، حتما تا حالا استفاده کردین و دیدین

دو ماه بعدش می بینی عکسا تو سایت یا وبلاگتون بالا نمیاد

من میخوام فضای مطمئن واسه وبلاگ نویسا با هزینه خیلی کم و مطمئن تامین کنم.

سایت اینجوری وجود داره؟؟

reza*
April 12th, 2013, 19:37

اگر با جدّیت و سرمایه ی مناسب شروع کنید مطمئنا به سود دهی میرسه . اما اگر بخواین فقط یه اسکریپت نصب کنید روی هاست اشتراکی یا وی پی اس جز ضرر چیزه دیگه ای نداره .

hades_54
April 12th, 2013, 22:40
دوستان اسکریپتی که قابلیت بالایی داشته باشه برای این کار به صورت رایگان موجوده؟؟؟
میشه معرفی کنید؟

compiler
April 13th, 2013, 01:39
آپلود تک از mihalism استفاده میکنه

آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فايل , آپلود دائمي (http://www.uploadtak.com)

خیلی سایت ها هم از kleeja

اگر چیز خاص یا بهتری میخوای باید بدی برات بنویسن که نتیجش معمولا میشه هک شدن پی در پی سایتت . دنبال اسکریپت ایرانی نگردید

MR.Zero1
April 13th, 2013, 09:07
دوستان اسکریپتی که قابلیت بالایی داشته باشه برای این کار به صورت رایگان موجوده؟؟؟
میشه معرفی کنید؟

یکی از بهترین اسکریپت های آپلود سنتر که تا به حال دیدم (FlexShare)
قابلیت تعریف کردن یوسر های Premium هم داره
میتونی براش درگاه پرداخت هم بنویسی یا کسی که کارشه درگاه پرداخت بنویسه که کاربر پس از پرداخت اکانت Premium دریافت کنه
امکان تعریف پهنا باند و نهایت سرعت دانلود برای کاربران ویژه و معمولی رو داره
پنل میدیریتی قوی داره

اسکریپت + آموزش نصب (انگلیسی) + سورس
12438

این هم لینک ویروس اسکن این اسکریپت که با خیال راحت دانلود کنید :)
FlexShare-VirusScanner (https://www.virustotal.com/en/file/c1322f28420809186d081bdfb5e30fc0898f93f42f6fe11dc1 b2da2fe3623c7a/analysis/1365827402/)