PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلماهاست - تخفیف 15% سرورهای اختصاصی انگلیس - Redstation

AlmaHost
April 6th, 2013, 02:35
باسلام

آلماهاست به عنوان تنها پارتنر و همکار دیتاسنتر (http://www.redstation.com/almahost.html)Redstation (http://www.redstation.com/almahost.html) انگلستان در ایران (http://www.redstation.com/almahost.html) برای سه ماه آفر ویژه ایی قرار داده است.

از امروز به مدت یک هفته هر کدام از سرورهای دیتاسنتر که سفارش داده شود با 10% تخفیف ارائه میشود برای مدت سه ماه.

اگر هر سه ماه را به صورت یک جا پرداخت کنند این تخفیف به 15 درصد میرسد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و چگونگی سفارش سرور خود از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

https://secure.almahost.co.uk/submitticket.php?step=2&deptid=5

موفق باشید

ehsandalir
April 11th, 2013, 15:32
متاسفانه redstation داره کیفیت پورتش رو از دست میده و این واقعا تاسف انگیزه ...

آخرین سروری که ازشون گرفتیم دقیقا 50% کیفیت پورتش ضعیفتر از سرورهایی هست که چندین ماه پیش و قبل از آفرهای تخفیف تحویل گرفته بودیم

AlmaHost
April 11th, 2013, 15:53
متاسفانه redstation داره کیفیت پورتش رو از دست میده و این واقعا تاسف انگیزه ...

آخرین سروری که ازشون گرفتیم دقیقا 50% کیفیت پورتش ضعیفتر از سرورهایی هست که چندین ماه پیش و قبل از آفرهای تخفیف تحویل گرفته بودیم

باسلام!
دیتاسنتر از نظر ارائه پورت مشکلی ندارد. ولی هر چند ماه سیاست های فروش را عوض میکنند. پورتهایی که شما در آفرهای قبلی میگیرفتید ماهانه 30 الی 40 ترابایت روی پورت 1گیگ میتوانیستید استفاده کنید ولی در حال حاضر به صورت نامحدود بر روی پورت 1 گیگابیت که 200 مگابیت گارانتی شده است. بخواهید سرعت پورت را افزایش دهید و به صورت نامحدود استفاده کنید میتوانید! ولی متاسفانه باید هزینه کنید که از 99درصد کاربران اینجا این هزینه بر نمی آید!
موفق باشید

AlmaHost
April 11th, 2013, 15:55
پست اول نیز ویرایش شد.

ehsandalir
April 11th, 2013, 16:31
خب این یعنی از این دیتاسنتر هم دیگه باید کوچ کرد .

mohammad8711
April 12th, 2013, 00:22
باسلام!
دیتاسنتر از نظر ارائه پورت مشکلی ندارد. ولی هر چند ماه سیاست های فروش را عوض میکنند. پورتهایی که شما در آفرهای قبلی میگیرفتید ماهانه 30 الی 40 ترابایت روی پورت 1گیگ میتوانیستید استفاده کنید ولی در حال حاضر به صورت نامحدود بر روی پورت 1 گیگابیت که 200 مگابیت گارانتی شده است. بخواهید سرعت پورت را افزایش دهید و به صورت نامحدود استفاده کنید میتوانید! ولی متاسفانه باید هزینه کنید که از 99درصد کاربران اینجا این هزینه بر نمی آید!
موفق باشید
امکانش هست سرعت پورت افزایش داده بشه و بجاش پهنای باند محدود بشه؟
سروری مثل d7-530 اگر برای مجازی سازی استفاده بشه پورتش اصلا جوابگو نیست ، چون عملا سرعت آپلود روی 200 مگابیت لیمیت شده (آخرین باری که تست کردم اینجوری بود)

AlmaHost
April 12th, 2013, 00:49
خب این یعنی از این دیتاسنتر هم دیگه باید کوچ کرد .

مگر حمله شده است که میفرمایید باید کوچ کرد؟! تعداد سفارشات دریافتی از مشتریان ما هر هفته بیشتر میشود و این نشانه خوبی "حداقل" برای ما میباشد! :)

AlmaHost
April 12th, 2013, 00:50
امکانش هست سرعت پورت افزایش داده بشه و بجاش پهنای باند محدود بشه؟
سروری مثل d7-530 اگر برای مجازی سازی استفاده بشه پورتش اصلا جوابگو نیست ، چون عملا سرعت آپلود روی 200 مگابیت لیمیت شده (آخرین باری که تست کردم اینجوری بود)

سرعت آپلود لیمیت نشده است 200مگابیت شما گارانتی شده است.
امکان افزایش وجود دارد هر 100مگابیت نامحدود 100پوند.
خیر به صورت محدود فعلا دیتاسنتر دیگر ارائه نمیدهد.

sarvit
April 12th, 2013, 00:52
با سلام لطفا هزینه ای پی را دقیق بگید

AlmaHost
April 12th, 2013, 01:21
با سلام لطفا هزینه ای پی را دقیق بگید
9Usable IP Addresses (RIPE /29 + /29) + £7.20 per month
17Usable IP Addresses (RIPE /29 + /28) + £14.40 per month
33Usable IP Addresses (RIPE /29 + /27) + £28.80 per month
65Usable IP Addresses (RIPE /29 + /26) + £57.60 per month
129Usable IP Addresses (RIPE /29 + /25) + £115.20 per month

update@japan.com
April 12th, 2013, 07:11
سلام.
این جریانش چیه ؟ تو سایتتون دیدمش !

offer server 1 pay + 2 month free

D5-690: R410 2 - D5-690: R410 2 x 4C 2.40Ghz | 48GB RAM | 4 x 2 TB SAS | 30TB (+ £344.00 per month)
IP : 65 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /26) (+ £64.00 per month, + £29.00 setup fee)
£437 .00

1,204,665T به صورت یک بار

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین ......:x

ehsandalir
April 12th, 2013, 11:02
باسلام!
موفق باشید

دوست عزیز و همکار گرامی

من خارج از آفر سرور جدید رو خریداری کردم با همون قیمت سرورهای قبلی
فقط با این تفاوت که پورتش بی کیفیت و ضعیفه و حتی 50% کیفیتش پایین تر از سرورهای قبلی که از همین دیتاسنتر گرفتیم
به نظر شما این سیاست درستیه که بدون کم کردن قیمت فقط کیفیت رو پایین آوردن ؟!

mohammad8711
April 12th, 2013, 12:46
سرعت آپلود لیمیت نشده است 200مگابیت شما گارانتی شده است.
امکان افزایش وجود دارد هر 100مگابیت نامحدود 100پوند.
خیر به صورت محدود فعلا دیتاسنتر دیگر ارائه نمیدهد.
والا من هر کاری کردم نتونستم حتی 1 مگابیت بیشتر از 200 مگابیت آپلود کنم ، شما خودتون به سرورهای خارج از دیتاسنتر آپلود کنید منظور من رو متوجه میشید
به هر حال امیدوارم این دیتاسنتر سیاست پهنای باندش رو تغییر بده و پورت با کیفیت با پهنای باند محدود ارائه بده

AlmaHost
April 12th, 2013, 14:59
دوست عزیز و همکار گرامی

من خارج از آفر سرور جدید رو خریداری کردم با همون قیمت سرورهای قبلی
فقط با این تفاوت که پورتش بی کیفیت و ضعیفه و حتی 50% کیفیتش پایین تر از سرورهای قبلی که از همین دیتاسنتر گرفتیم
به نظر شما این سیاست درستیه که بدون کم کردن قیمت فقط کیفیت رو پایین آوردن ؟!

کاربر گرامی!
این سیاست از حدود 6 ماه پیش وضع شده است. کیفیت چیزی پایین نیامده است فقط بجای محدود بودن پهنای باند شما امکان استفاده از پهنای باند نامحدود را دارید! توقع ندارید که بر روی سرورهای 100پوندی پهنای باند نامحدود با پورت حداقل 700مگابیتی دریافت کنید که؟

والا من هر کاری کردم نتونستم حتی 1 مگابیت بیشتر از 200 مگابیت آپلود کنم ، شما خودتون به سرورهای خارج از دیتاسنتر آپلود کنید منظور من رو متوجه میشید
به هر حال امیدوارم این دیتاسنتر سیاست پهنای باندش رو تغییر بده و پورت با کیفیت با پهنای باند محدود ارائه بده

به خیلی از موارد بستگی دارد. ما سرورهای داریم که به 350 الی 400مگابیت (هم خروجی و هم ورودی) رسیده اند.
موفق باشید

AlmaHost
April 12th, 2013, 15:05
سلام.
این جریانش چیه ؟ تو سایتتون دیدمش !

offer server 1 pay + 2 month free

D5-690: R410 2 - D5-690: R410 2 x 4C 2.40Ghz | 48GB RAM | 4 x 2 TB SAS | 30TB (+ £344.00 per month)
IP : 65 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /26) (+ £64.00 per month, + £29.00 setup fee)
£437 .00

1,204,665T به صورت یک بار

ممنون میشم اگه کامل توضیح بدین ......:x
لیست درون سایت به روز نمیباشد. اگر سروری مورد نظرتون میباشد از طریق تیکت اعلام کنید.

ehsandalir
April 14th, 2013, 18:57
کاربر گرامی!
این سیاست از حدود 6 ماه پیش وضع شده است. کیفیت چیزی پایین نیامده است فقط بجای محدود بودن پهنای باند شما امکان استفاده از پهنای باند نامحدود را دارید! توقع ندارید که بر روی سرورهای 100پوندی پهنای باند نامحدود با پورت حداقل 700مگابیتی دریافت کنید که؟

به خیلی از موارد بستگی دارد. ما سرورهای داریم که به 350 الی 400مگابیت (هم خروجی و هم ورودی) رسیده اند.
موفق باشید

دوست من مثل اینکه منظور من رو درست متوجه نشدید !

بنده دارم سرور خریداری شده حدود 1.5 ماه پیش رو با سرورهای خریداری شده در 4 ماه پیش مقایسه می کنم

هر 2 سرور پهنای باند نامحدود دارند (که این صرفا وقت یک شعار تبلیغاتی می باشد )

سرورهای قبلی در بهترین شرایط به 300 تا 400 مگابیت هم میرسید اما سرعت پورت سرور جدید در بهترین شرایط بیشتر از 180 تا 220 مگابیت نمی شود .

همه سرورها یکسانه و پورت تضمینی 200 داره .

بنده هم مثل شما طرفدار این دیتاسنتر هستم و به همین دلیل هم 4 تا سرور اختصاصی فقط برای کارهای شخصی از این دیتاسنتر دارم اما این مشکلات اخیر و سیاست های جدید واقعا درست نیست .

AlmaHost
April 14th, 2013, 20:09
دوست من مثل اینکه منظور من رو درست متوجه نشدید !

بنده دارم سرور خریداری شده حدود 1.5 ماه پیش رو با سرورهای خریداری شده در 4 ماه پیش مقایسه می کنم

هر 2 سرور پهنای باند نامحدود دارند (که این صرفا وقت یک شعار تبلیغاتی می باشد )

سرورهای قبلی در بهترین شرایط به 300 تا 400 مگابیت هم میرسید اما سرعت پورت سرور جدید در بهترین شرایط بیشتر از 180 تا 220 مگابیت نمی شود .

همه سرورها یکسانه و پورت تضمینی 200 داره .

بنده هم مثل شما طرفدار این دیتاسنتر هستم و به همین دلیل هم 4 تا سرور اختصاصی فقط برای کارهای شخصی از این دیتاسنتر دارم اما این مشکلات اخیر و سیاست های جدید واقعا درست نیست .

کاربر محترم! شما ظاهرا منظور ما رو متوجه نمیشوید!
دقت کنید نوشتیم " این سیاست از حدود 6ماه قبل" وضع شده است. از شش ماه قبل تا حدود 3ماه قبل پهنای باندها به دو دسته پرمیوم و بالک تقسیم میشدند. که احتمال زیاد شما پهنای باند بالک رو انتخاب کردید!
در حال حاضر هم پهنای باند گارانتی شده تا 150مگابیت بیشتر از مقدار گارانتی شده میرود. و اگر شما نیاز بیشتر دارید با پرداخت هزینه مقدار را افزایش میدهید.

ما طرفدار این دیتاسنتر نیستیم دوست عزیز! ما نماینده رسمی و قانونی این دیتاسنتر در ایران هستیم. و اگر شما فقط 4 سرور اختصاصی دارید ما بیش از 140سرور اختصاصی از این دیتاسنتر داریم و با سیاستهای جدید هم مشکلی نداریم!

موفق باشید