PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت دانلود ویژه vip نسخه 2 (تجاری)

Persianscript
April 5th, 2013, 20:59
Deleted

DaryaHost
April 5th, 2013, 21:01
اسکریپت بسیار خوبی به نظر میاد ولی خیلی خیلی گرونه! شاید با قیمت پایینتری موفق تر باشین

Ramin
April 5th, 2013, 22:19
قیمت خیلی بالاست!

pourya74
April 6th, 2013, 00:15
اسکریپت شما خیلی خیلی مناسب هست برای این کار و از همه نظر امکانات کاملی رو میده مخصوصا قسمتی که چند روز به همه اضافه میکنه . اما لطفا یه قیمت مناسب بدید . این قیمتی هست که هر کسی من جمله من توانایی خریدش رو نداریم .

موفق باشید

reza*
April 6th, 2013, 00:36
کسی در ارزش کار شما شکی نداره اما با این قیمت زمانی مناسب میشد که اسکریپت اختصاصی داده بشه . برای اسکریپت عمومی خیییلی ! بالاست

pourya74
April 6th, 2013, 00:53
یه سوال داشتم دوست من

لینک های دانلود سایتم به این شکله : مثال :

free.domain.com/91/film.mkv

این اسکریپت شما رو یه هاست مجزا نصب میشه و سرور دانلود رو میشه توش ادد کرد ؟ من که سرور دانلودم فقط nginx روش هست و فایل هام رو از طریق ftp انتقال میدم روش و سرور دانلودم دیتا بیس نداره ، میتونم از اسکریپت شما استفاده کنم ؟

delta
April 6th, 2013, 00:59
یا ابر فرض :111: چه خبره قیمت هست داداش؟ خوب پسر خوب این همه سایت بهش نیاز دارند..ارزونش کن کیلویی فروش بره.. با این قیمت چند نفر مگر توان خریدش رو دارند؟

m-batista
April 6th, 2013, 01:04
اقا قیمت رو به ریال کن یک شبه 50تا میفروشی ولی الا نمیتونی یک شبه 5تا هم بفروشی :دی

besthosti.com
April 6th, 2013, 01:04
با سلام ممکن است قیمت را بگید ؟
من قیمت را ندیدم

tizparvaz
April 6th, 2013, 01:06
ارزون شدن قیمت باعث نال شدن اسکریپت به سرعت برق خواهد شد :)
بسیار خوش فکر عمل کردید که این قیمت رو گذاشتید

iman00
April 8th, 2013, 23:09
سلام واقعا اسکریپ عالی هست شاید ارزشش داشته باشه ولی درکل
خیلی خیلی خیلی گرون هست.حداقل قیمت رو 100 تومان یا 200 تومان میزاشتید نه 700 تومان

mohsen1600
April 8th, 2013, 23:55
سلام اسکریپت مفید و دارای امکانات خوبی هست ولی خب
من با استارتر تاپیک بیشتر موافق خب هر کسی اخطار مالشو داره:d هر چقدر میخواد میفروشه

babelirani
April 9th, 2013, 14:33
با سلام

دوست عزیز یک سوال این سیستم روی چه سیستم عاملی نصب میشه ؟

delta
April 9th, 2013, 17:53
یک سوال؟ آیا این دیگه به نرم افزار vitual free برای فروش یوزر و پسورد نیازی نداره؟ مثلا یک کاربر میاد خودش اکانت میسازه و پکیج رو خریداری میکنه همون یوزر پسورد عضویت میشه اکانتش درسته؟ قابل تمدید هم هست؟

delta
April 9th, 2013, 18:02
شرمنده یادم رفت.. آیا دو زبانه هست فارسی و انگلیسی یا فقط فارسی هست؟ و اینکه مهمترین سوال آیا امکان خرید پکیج از حساب های پی پال یا ویزا کارت و.. امکان پذیر هست؟

delta
April 9th, 2013, 20:17
اسکریپت فارسی هست

زبان انگلیسی در نسخه بعدی افزوده میشه
برای Paypal اقدامی نکردیم ولی بررسی و اضافه می کنیم حتما. مرسی

تونستی انگلیسی زبان و پی پال رو اضافه کنی ارزش خرید داره و خودم شخصا میخرم که هیچ بقیه سایتها هم میخرندنش.چون الان مشابه این اسکریپت با امکانات کمتر پیدا میشه اما با قابلیت پی پال و دو زبانه بودن نیست.سایتهای دانلود مشتریهای خارحی هم دارند که متاسفانه نمیتونن خدمات بدند.. خود من سایتمون مشتری خارجی داره نمیتونم اکانت بهش بدم و آنلاین بخرند..

hossein7441
April 9th, 2013, 20:35
این سیستم مستقل همه کار ها و انجام میده. درگاه های پرداختی درش تعریف شده و یوزر میاد عضو میشه و بعد از عضویت پکیج ماهانه به همراه پهنای باند مورد نیاز رو میخره. بر فرض دو ماهه + 50 گیگابایت. همین سیستمی که در خرید adsl هست...

به درگاه وصل میشه و حساب کاربر شارژ میشه. با همون یوزر و پسورد قادر به دانلود هست
همچنین دانلود منیجر هم پشتیبانی میکنه...

کار خیلی خوبی کردید که ارزونش کردید اما بازم گرونه! (شاید واسه ما)
منظورتون از سیستم ای دی اس ال همون ibsng هست؟ به اون وصل میشه؟

babelirani
April 9th, 2013, 20:36
با سلام

ایا اسکریپت رو خودتون باید نصب کنید روی سرور یا اینکه خود مام بعد از خرید میتونیم نصب کنیم ؟

babelirani
April 9th, 2013, 21:04
نه منظور سیستم اکانتینگ و نوع ساخت یوزر شبیه اون هست. یوزر علاوه بر انتخاب ماه میتونه ترافیک دلخواه خودش رو انتخاب کنه

===

در مورد نصب , ...
برای بار اول نصب انجام میگیره .
به شما پنلی از طرف ما در اختیار شما قرار میگیره که شما میتونید در صورت نیاز مشخصات لایسنس رو عوض کنید (مثل ادرس دامنه)
لایسنس روی دامنه قفل هست و تنها روی یک وب سایت کار میکنه

دوست عزیز اینجوری که اصلا" نمیشه الان ما برای سایت فیلم معمولا" در بهترین حالت ماهی 1 دامین عوض میشه

شما چطور قفلش میکنید + اینکه بالا گفتید مشخصات لیسانس رو عوض کنن پس چطورری روی دامنه قفله ؟

Ramin
April 9th, 2013, 21:14
یک سوال برای بنده ایجاد شده است:

- برای دانلود کاربر باید به Home همین اسکریپت مراجعه کند؟ منظور این هستش که مثلا سایت های دانلود فیلم برای هر فیلم یک پست ارسال می شود و لینک فیلم در ادامه مطلب وجود دارد. حال اگر بازدید کننده سایت بر روی لینک دانلود کلیک کند یک پنجره باز می شود و درخواست یوزر/پسوورد می شود؟ یعنی نیازی به مراجعه به صفحه اصلی اسکریپت شما نیست؟ تنها برای شارژ/تمدید/مشخثات پروفایل و ... نیاز ست کاربر به صفحه Home اسکریپت مراجعه کند؟

Ramin
April 10th, 2013, 00:13
برای دانلود هر فایل به صورت پیشفرض روی این صفحه میاد.
اگر از قبل لاگین شده باشه این صفحه نمیاد. و فایل به صورت direct و مستقیم دانلود میشه . اگر کاربر مهمان باشه/وارد نشده باشه این صفحه رو میبینه و به دلخواه انتخاب میکنه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/12372-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-vip-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-2-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c-download-png

این مورد در اسکریپت ایراد بزرگی محسوب می شود !

- یک سایت که در حال حاضر چند هزار پست دارد و در هر پست لینک فایل مربوطه ( فبلم ، موزیک و ... ) قرار دارد برای پست های قبلی امکان استفاده از قابلیت vip ندارد

- برای سایت هایی مانند دانلود فبلم ، موزیک ، و مانند آن امکان استفاده از این اسکریپت وجود ندارد زیرا در هر پست لینک مستقیم قرار می گیرید و امکان هدایت کاربر به یک صفحه دیگر وجود ندارد. زیرا در این صورت حتی اگر نیاز به لاگین نباشد این مدل لینک های دانلود خیلی برای کاربران سایت جالب نیست

__coma__
April 10th, 2013, 11:04
این اسکریپت رو خود شما نوشتید ؟

Ramin
April 10th, 2013, 14:06
من جوابتون رو با یک سوال میدم.

همین وب سایت ها با هزاران پست وقتی سرور هاشون فی/لt-er میشه. چیکار میکنند؟ یکی یکی ویرایش میکنن؟

یک replace در دیتابیس انجام میدن. که در اسکریپت ما هم صادق هست این امر...
برای مثال: dl2.site.com/movie/file.mkv تبدیل میشه به download.site.com/download.php?server=2&file=movie/file.mkv

سوالی بود در خدمتم

درست فرمودید یک ماژول وجود دارد که در دیتابیس تمام آدرس ها را ویرایش می کند.اما دو نکته مهم :

- آیا ساختار download.site.com/download.php?server=2&file=movie/file.mkv برای تمام لینکها یکسان است؟ به طور مثال اگر لینک های پست های سایت به صورت زیر است:

dl2.site.com/movie/file1.mkv
dl2.site.com/movie/file2.mkv
dl2.site.com/movie/file3.mkv

می باشد در حال حاضر در صورت استفاده تمام لینم های بالا به صورت مثال تبدیل :

download.site.com/download.php?server=2&file=movie/file1.mkv
download.site.com/download.php?server=2&file=movie/file2.mkv
download.site.com/download.php?server=2&file=movie/file3.mkv

می شود؟ یعنی نیاز نیست صورت تکی لینک ها برای تمام فایل های موجود به صورت دستی ایجاد شود؟

و نکته دیگر :

- در صورتی که تمام لینک ها اسکرییپت در پست های سایت قرار داده شود آیا در صورت کلیک کردن بازدید کننده بر روی لینک ها صفحه اسکریپت برای دانلود باز می شود؟حتی اگر زمان انتظار برای کاربران VIP برابر صفر باشد؟

p30nama
April 11th, 2013, 14:17
سلام
این امکان وجود داره که فایل های مجود در فولدر خاصی نیاز به اکانت دارند؟
ممنون

p30nama
April 11th, 2013, 20:42
اره خوبه ولی قیمت خیلی بالاست!!!

scorp
April 13th, 2013, 18:18
الان قیمت ها معقول شد. چون من نظیر همین سیستم رو دادم آقای رضا نجیمی برام نوشت و در حدود همین قیمت Best شما هزینه دریافت کرد.

babelirani
May 27th, 2013, 20:12
با سلام

ببخشید تاپیک میارم بالا

ولی کسی Persianscript (http://www.webhostingtalk.ir/member/936/) رو میشناسه ؟

behzad83
June 11th, 2013, 13:30
دوستان عزیز، کسی این اسکریپت رو نصب کرده که نظرشُ بگه ؟

sinamsh
June 19th, 2013, 16:37
دوستم رو سایتش نصب کرده البته نمیدونم کدوم نسخه رو گرفته !

behzad83
June 22nd, 2013, 15:07
خوب نصب کردنش که صرفا مساله نیس. نظرشون چی باشه مهمه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

ali_fattahi
June 27th, 2013, 11:46
قیمت کاملا معقول هست . 390 تومن برای یک اسکریپت پولی نیست اصلا . نسبت به زحمتی که کشیده شده خیلی قیمت خوبه