PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس whmcs

TARIMEHR
April 5th, 2013, 03:51
سلام
برای خرید لایسنس whmcs جایی میشناسید؟
فراسو در حال حاضر تنها اسکریپت ویژه که نال شده ی خودشون هست رو ارائه میده و لایسنس سایت whmcs رو ارائه نمیده

جایی برای خرید سراغ دارید؟
الما هاست هم موجودی زده 0

besthosti.com
April 5th, 2013, 03:55
اگر خواستین ما می تونیم که به صورت مستقیم خرید کنیم از سایت whmcs

TARIMEHR
April 5th, 2013, 03:57
پ.خ میدم

Parsavps.com
April 5th, 2013, 04:22
سلام سایت فراسو نمایندگی داره قیمتش خیلی مناسبه
یه سر بزنید
​شرکت فراسو سامانه پاسارگاد - شرکت فراسو سامانه پاسارگاد (http://www.faraso.org/)

EXXXIR
April 5th, 2013, 07:13
سلام
برای خرید لایسنس whmcs جایی میشناسید؟
فراسو در حال حاضر تنها اسکریپت ویژه که نال شده ی خودشون هست رو ارائه میده و لایسنس سایت whmcs رو ارائه نمیده

جایی برای خرید سراغ دارید؟
الما هاست هم موجودی زده 0

whmcs كلا سيستم نمايندگيشو حذف كرده و در حال حاضر هيچ نماينده اي امكان فروش لايسنس نداره و تنها ميتونين به افرادي مراجعه كنيد كه بتونن براتون مستقيم از سايت whmcs.com خريد انجام بدن.

majidisaloo1
April 5th, 2013, 11:35
مهندس تاری بهم اطلاع بده تا برات تهیه کنیم از سایت خودش من میخواستم اکانت وری فای کنم اما بهانه نداشتم که شما بهانه ی خوبی میشین و اکانت رو وری فای میکنم

باتشکر
عیسی لو

TARIMEHR
April 5th, 2013, 13:06
مهندس تاری بهم اطلاع بده تا برات تهیه کنیم از سایت خودش من میخواستم اکانت وری فای کنم اما بهانه نداشتم که شما بهانه ی خوبی میشین و اکانت رو وری فای میکنم

باتشکر
عیسی لو

مجید دیروز خواستم بهت بگم مستقیم بگیری اما دیدم روی busy بودی مزاحم نشدم
الان میام

tizparvaz
April 5th, 2013, 13:20
نال نیست !!

مطمئنن اگر سیستم نمایندگیش رو حذفم کرده باشه لایسنهای قبلی ک ه نماینده ها گرفته بودن به قوت خودش باقی هست و امکان داره که جدید ارائه نکنن
اما مال فراسو نال نیست میتونید دومین مارو وریفای کنید

TARIMEHR
April 5th, 2013, 13:21
نال نیست !!

مطمئنن اگر سیستم نمایندگیش رو حذفم کرده باشه لایسنهای قبلی ک ه نماینده ها گرفته بودن به قوت خودش باقی هست و امکان داره که جدید ارائه نکنن
اما مال فراسو نال نیست میتونید دومین مارو وریفای کنید

شما از لایسنس ویژه ی فراسو استفاده میکنی؟

tizparvaz
April 5th, 2013, 13:28
شما از لایسنس ویژه ی فراسو استفاده میکنی؟
بله چون قیمتش به مراتب بهتر از هر نوع لایسنس دیگه هست

hrh
April 5th, 2013, 21:07
اگر خواستید به من پیام خصوصی بدید