PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جديد درگاه بانک ملت در روزهای تعطيلات - مشکلی جدی و نامحسوس

samansystems
April 5th, 2013, 01:56
طی روزهای گذشته مشکل جديدی روی درگاه به پرداخت بانک ملت بوجود اومده.
قضيه به اين صورت هستش که از ساعت 11:57 دقيقه شب تا ساعت 12 شب تراکنش ها ستل ميشن اما تسويه نميشن. برسی وضعيت صورت حساب ها در اين چند روز نشون ميده که اين مشکل حدود 1 هفته هستش که جريان داره.

با توجه به اعلام شرکت به پرداخت مبنی بر انجام 1000 تراکنش در هر دقيقه روی اين درگاه و متوسط تراکنش های 5 هزار تومانی در 3 دقيقه پايانی هر روز و ضرب اين عدد در روزهای وجود مشکل ميتونه عدد بزرگی رو حاصل بشه.

mo_mohit1
April 5th, 2013, 11:47
تایید میشه/منم دقیقا چند تراکنش در این زمان ها داشتم که ستل شدن ولی چیزی به حسابم نیومده/به پشتیبانی زنگ زدم موند چیکار کنه/گفت باید 48ساعت بگذره بعد تماس بگیرین/ قبلا ستل نمیشد بهتر بود حداقل باتماس به حساب برمیگشت الان ستل میشه به حساب نمیاد
ما که کلا ملتو بیخیال شدیم

nasa_de
April 5th, 2013, 12:57
طی روزهای گذشته مشکل جديدی روی درگاه به پرداخت بانک ملت بوجود اومده.
قضيه به اين صورت هستش که از ساعت 11:57 دقيقه شب تا ساعت 12 شب تراکنش ها ستل ميشن اما تسويه نميشن. برسی وضعيت صورت حساب ها در اين چند روز نشون ميده که اين مشکل حدود 1 هفته هستش که جريان داره.

با توجه به اعلام شرکت به پرداخت مبنی بر انجام 1000 تراکنش در هر دقيقه روی اين درگاه و متوسط تراکنش های 5 هزار تومانی در 3 دقيقه پايانی هر روز و ضرب اين عدد در روزهای وجود مشکل ميتونه عدد بزرگی رو حاصل بشه.

با سلام،
بانک در نهایت این پولهای ستل شده رو چه کار میکنه؟

melivps
April 5th, 2013, 20:39
بر میگرونه به احتمل زیاد

tizparvaz
April 5th, 2013, 20:46
بر میگرونه به احتمل زیاد
به کی ؟ به کسی که پرداخت کرده یا به صاحب درگاه ؟
اگر به کسی برردونه که پرداخت کرده کلامون پس معرکست
گذاشته بودم ملت رو اولویت سوم اما فک کنم کلا حذفش کنیم نفعش بیشتره

m3hdi
April 5th, 2013, 22:27
به کی ؟ به کسی که پرداخت کرده یا به صاحب درگاه ؟
اگر به کسی برردونه که پرداخت کرده کلامون پس معرکست
گذاشته بودم ملت رو اولویت سوم اما فک کنم کلا حذفش کنیم نفعش بیشتره

خیر بر نمیگردونه
بعد از چند ماه تراکنش دیگر قابل به ستل هم نیست
به صورت اتفاقی دیدیم که در 5 ماه پیش تراکنشی ستل نشده ، ستل دستی انجام دادیم انجام نشد ، تماس گرفتیم گفتند بله ، فردا ستل کنید که فردا ستل شد ...
یعنی اگه اطلاعی نداشته باشید عملا تراکنش ...

clickchat
April 6th, 2013, 00:08
با سلام خدمت همه دوستان

گروه آمل هاست به همه شما پیشنهاد میکند از پرداخت انلاین بانک اقتصاد نوین استفاده کنید دلایل :

دارای کنترل پنل ساده و زیبا
دارای چک تراکنش به صورت سیستمی = در محله نخست تراکنش را به حالت تایید نشده در می اورد و اگر کد برگشت به درستی داده شود به حالت موفق در می اید و اگر کد برگشت ناموفق باشید به حالت ناموفق و پول برگشت سیستمی میخورد مدت زمان حداکثر 15 دقیقه است

【★ tv_kade ★】
April 6th, 2013, 13:51
از هر 10 تراکنش ما حداقل یکیش مشکل داره پولش به حساب ما نمیاد |:
جدیدا یسری تراکنش هست ظاهرا پرداخت شده پول از حساب خریدار کم شده و به حساب ما نیومده ولی اصلا ستل هم نمیشن! از پشتیبانش پرسیدم گفت به حساب خریدار برگشت میخوره.ایا برگشت میخوره واقعا؟ کسی تجربه ای برای این نوع تراکنشها داره؟