PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب zpanel

alone
April 4th, 2013, 23:58
سلام دوستان. من یک سرور ویندوز 2003 دارم.
میخوام روی سرور یک لیچر برای خودم نصب کنم که بشه فایلها رو روی سرور لیچ کنم.چند تا از بچه ها گفتن که zpanel نصب کنم.
حالا من zpanel رو نصب کردم.البته نمدونم که درست نصب شده یا نه. 2 تا فایل بود zpanelx , zpanel stack ولی وقتی ایپی سرور رو میزنم وارد zadmin میشم و میخوام که لیچر رو نصب کنم یک متن عجیب غریب میاد
<?php// ini_set('display_errors', 0);@set_time_limit(0);ini_alter('memory_limit', '1024M');if (ob_get_level()) ob_end_clean();ob_implicit_flush(true);ignore_user _abort(true);clearstatcache();error_reporting(6135 );$nn = "\r\n";$fromaddr = 'RapidLeech';$dev_name = 'Development Stage';$rev_num = '43';$plusrar_v = '4.1';$PHP_SELF = $_SERVER['SCRIPT_NAME'];define('RAPIDLEECH', 'yes');define('ROOT_DIR', realpath ('./'));define('PATH_SPLITTER', ((strpos(ROOT_DIR, "\\") !== false) ? "\\" : '/'));define('HOST_DIR', 'hosts/');define('CLASS_DIR', 'classes/');define('CONFIG_DIR', 'configs/');define('BUILD', '30May2011');define('CREDITS', '<a href="http://www.rapidleech.com/" class="rl-link"><b>RapidLeech</b></a>&nbsp;<b class="rev-dev">PlugMod (eqbal) rev. ' . $rev_num . '</b> <span class="rev-dev">' . $dev_name . '</span><br><small class="small-credits">Credits to Pramode &amp; Checkmate &amp; Kloon</small><br /><p class="rapidleechhost"><a href="http://www.dverleech.com" target="_blank">Dverleech Mod 2.2.0 Updated 17 Dec 2012</a></p>');require_once(CONFIG_DIR . 'setup.php');// $options['download_dir'] should always end with a '/'if (substr($options['download_dir'], - 1) != '/') $options['download_dir'] .= '/';define('DOWNLOAD_DIR', (substr ($options['download_dir'], 0, 6) == 'ftp://' ? '' : $options['download_dir']));define('TEMPLATE_DIR', 'templates/' . $options['template_used'] . '/');define('IMAGE_DIR', TEMPLATE_DIR . 'images/');if ($options['no_cache']) { header('Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT'); header('Last-Modified: ' . gmdate ("D, d M Y H:i:s") . 'GMT'); header('Cache-Control: no-cache, must-revalidate'); header('Pragma: no-cache');}if (!defined('CRLF')) define ('CRLF', "\r\n");if (!defined('FTP_AUTOASCII')) define('FTP_AUTOASCII', -1); if (!defined('FTP_BINARY')) define('FTP_BINARY', 1);
......

کسی میتونه بگه مشکل چیه؟؟ یا برای اینکار چه کنترل پنلی خوب هست؟؟ ممنون میشم جواب بدید خیلی مهمه.
ممنون./

Mr.Bijan SQL
April 5th, 2013, 00:15
یه سوال این جا پیس میاد چرا zpanel
websitepanel نصب کنین بهتره

alone
April 5th, 2013, 00:27
والا خودمم نمیدونم چند نفر گفتن که واسه لیچر zpanel خوبه.منم اینو نصب کردم. حالا کلا به مشکل خوردم اصلا کنترل پنل نداره هیچی نداره

k1ll3revil
April 5th, 2013, 03:17
zpanelو websitepanelجفتش پنله مدیریت سرور می باشد که جفتشونم کارت رو راه می اندازه و مشکلی ندارن باید یکسری تنظیمات رو انجام بدی واسه نصبش همین
جای نگرانی نیست حل میشه
شما به نظرم زدپنلت درست نصب شده
این ایراد ها رو هم اسکریپت لیچرت گرفته
که یک سری موارد رو میخواسته شما رعایت نکردی احتمالا اموزش نحوه ی نصب لیچرت رو یک نگاه ببنداز

alone
April 5th, 2013, 03:29
نه چون هر فایلی رو که میزارم همینجوری کد میاد.وقتی هم که آموزش نصبش رو دیدم.مال اون بعد از نصب کنترل پنل داشت ولی مال من نداره تازه موقع نصب ایمیل و ایدی هم نخواست. فقط پسورد بهش دادم. اگه میخواین بگید لینک رو پخ کنم ببینید که چی میگم.
ممنون./

alone
April 5th, 2013, 15:41
دوستان کسی نیست مشکل منو حل کنه؟؟؟ یا دسترسی بدم برام درستش کنه؟؟ خیلی مهمه برام

k1ll3revil
April 5th, 2013, 19:41
الان ایدیت رو نگاه کردم یاهوت رو دیدم اشنایی که:))
بیا شب صحبت میکنیم:70:

alone
April 5th, 2013, 21:52
الان ایدیت رو نگاه کردم یاهوت رو دیدم اشنایی که:))
بیا شب صحبت میکنیم:70:
حدس زدم که اشنا باشی:))
من تو یاهو هستم تونستی بیا این مشکل منو حل کن=p~

amirlord
April 5th, 2013, 22:04
سلام
short tag در php.ini رو فعال کنید مشکل حل میشه .
موفق باشید .

amirlord
April 5th, 2013, 22:12
تگ رو کامل ندیدم شاید مشکل از این نباشه . به هر حال این کدی که میاد سورس برنامه هست و نشون میده که کد اجرا نشده و فقط نمایش داده میشه . مشکل از وب سرور هم میتونه باشه .

alone
April 5th, 2013, 22:14
یه سوال وقتی که من zpanle رو نصب میکنم. و از طریق ایپی میخوام وراد بشم. myip/zadmin باید وارد کنترل پنلی چیزی بشم؟ یا نه فقط متن هست؟؟من آموزشش رو دانلود کردم طرف کنترل پنل داشت بعد از نصب ولی من ندارم!!!!

alone
April 5th, 2013, 22:36
من اینو نصبش کردم. الان چجوری باید وارد ایل منیجر بشم؟؟ وارد کنترل پنل شدم. چجوری وارد روت بشم برای آپلود فایل؟؟؟

alone
April 6th, 2013, 13:19
دوستان من zpanel رو پاک کردم. به جاش wamp رو نصب کردم. ولی هر چی میزنم wamp بالا نمیاد.zpanel پاک کردم ولی نمیدنم چرا ایپی سرور رو میزنم amp بالا نمیاد؟
کسی میتونه بگه باید چیکار کنم؟؟
ممنون./

alone
April 6th, 2013, 22:31
کسی نیست به من بگه چیکار کنم؟؟؟ هر جی ایپی سرور رو میزنم wamp بالا نمیاد. حتی localhost هم که داخل خود سرور میزنم بالا نمیاد. باید چیکر کنم؟؟

alone
April 7th, 2013, 12:03
بچه ها یکی بگه که اپاچی zpanel رو چجوری غیر فعال کنم؟؟ هر چی میزنم wamp بالا نمیاد.؟؟

teha_co@yahoo.com
April 10th, 2013, 21:03
منم دارم زپنل رو روی ویندوز میارم مشکله شما رو ندارم ولی مشکلاته دیگه ای دارم
من اسکریپت جوملا رو ران کردم مشکل نداشت
شما اول باید stack رو نصب کنید بعد خوده زپنل اینکار رو کردید
من 10.0.2 رو نصب کردم و الان جون جواب بهم نداده میخام برم وب سایت پنل رو تست کنم
اگه بتونم کمک میکنم
پخ

farsitools
May 5th, 2013, 18:28
اگر فقط براي استفاده شخصي و ليچر هست نيازي به پنل نيست كه با مشكلات رم و ... مواجه بشيد يك ومپ سرور نصب كنيد و نيازي به mysql هم نداره و از سرعتش لذت ببريد
WampServer, la plate-forme de développement Web sous Windows - Apache, MySQL, PHP (http://www.wampserver.com)