PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت به زبان انگلیسی

besthosti.com
April 4th, 2013, 18:25
با سلام به کلیه دوستان گرامی من قصد دارم تا یک سایت به زبان انگلیسی راه اندازی کنم حال سوال من اینجا است که سایت با چه موضوعی راه اندازی کنم تا کار زودتر بگیره یعنی چه سایت هایی در بورس هستند ؟
سایت هایی که خودم مد نظر دارم :
-سایت تبلیغات کلیکی
-سایت مشاده انلاین فیلم (این یکی احتمالش کم است چون نیاز به سرور داره و...)
-سایت دانلود نرم افزار و یا اموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت و در کنارش انجمن سئو .
دوستان اگر موضوعات دیگری مد نظر دارند خوشحال میشم که اعلام کنند

besthosti.com
April 5th, 2013, 01:14
دوستان یه نظر گوچیک هم کافی است

clickchat
April 5th, 2013, 01:26
اگر به زبان انگلیسی است سایت انجمن گفتمان مانند فیـــــــــــس بوک عالیست چون از کشورهایی چون هند ، استرالیا ، آمریکا ، انگلیس ، ترکیه و... کاربران در 5 روز اول جذب خواهید کرد که باور نکردی است و اگر شما یک حساب در پی پال باز کنید برای شما درامدزایی هم خواهد شد

موفق باشید

besthosti.com
April 5th, 2013, 01:28
اگر به زبان انگلیسی است سایت انجمن گفتمان مانند فیـــــــــــس بوک عالیست چون از کشورهایی چون هند ، استرالیا ، آمریکا ، انگلیس ، ترکیه و... کاربران در 5 روز اول جذب خواهید کرد که باور نکردی است و اگر شما یک حساب در پی پال باز کنید برای شما درامدزایی هم خواهد شد

موفق باشید
در این انجمن می بایست راجع به چه چیزهایی بحث بشه
ممکن است بیشتر توضیح بدهید ؟
clickchat
April 5th, 2013, 01:29
در ادامه باید عرض کنم که اگر قابلیت هایی چون ارسال کارت پستال زیبا به زبان انگلیسی ، ایجاد فونتیک انگلیسی لاتین ، گالری عکس به صورت فول اجاکس ، ایجاد محیط کاربردی برای ارسال پیام و دریافت پیام ، ایجاد بخش مخصوص موزیک و تقسیم بندی اونها

این نظر من بوده است

امیدوارم موفق باشید

rominait
April 5th, 2013, 01:30
در حقيقت يك نوع جامعه مجازي + امكانات بيشتر مثلا بخش هاي تخصصي ( انجمن هاي تخصصي ) و عمومي ، دوست يابي و ...

besthosti.com
April 5th, 2013, 01:31
در ادامه باید عرض کنم که اگر قابلیت هایی چون ارسال کارت پستال زیبا به زبان انگلیسی ، ایجاد فونتیک انگلیسی لاتین ، گالری عکس به صورت فول اجاکس ، ایجاد محیط کاربردی برای ارسال پیام و دریافت پیام ، ایجاد بخش مخصوص موزیک و تقسیم بندی اونها

این نظر من بوده است

امیدوارم موفق باشید
تشکز فکرتون خیلی عالی است
همچنین می بایست اسکریپت اختصاصی طراحی بشه و من دنبالش هستم تا بتونیم راه اندازی کنیم
ایا شما سایت مشابه ای را دیدی یا می شناسید ؟

clickchat
April 5th, 2013, 01:32
خارجیا و به خصوص آمریکایی علاقه بسیار زیادی به ارسال پیام و گذاشتن پیام دارن

اگر قابلیت کارت پستال با قالب های عاشقانه به زبان انگلیسی و ایجاد بخش امضاء دیجیتال قرار بدین بسیار عالیت

این رو بگم حدود 90 درصد آمریکاها دارای دوست جنس مخالف هستن و به خاطر همین از 90 کارت پستال شما باید 70 کارت پستال عاشقانه بزارین و به خصوص در روز ولینتاین

clickchat
April 5th, 2013, 01:37
در ادامه باید عرض کنم شما می توانید مثل فــــــــیس بوک عمل کنید در چند ماه اول رایگان بود ولی بعد قابلیت پرداخت انلاین پی پال قرارا چون خارجیا به این مکان معتاد شدند و کلیه کارهای خود را با این مکان انجام میدادن مانند ارسال پیام دوستی ، ارسال پیام عاشقانه ، ارسال پیام قرار بین دو دوست ، ارسال پیام همکاری و همطور که گفتم علاقه بسزایی به ارسال پیام دارند و به دلیل ساده بودن محیط فــــــــیس بوک انها تمامی کارهای خود رو به انجا بردن این رو هم باید عرض کنم ای دی اصلی اونها اندازه جونشون برایشون ارزش داره حاضرن جونشون رو بدن ای دی رو ندن به خاطر اینکه ای دی فــــیس بوک رو از دست ندن مجبور به پرداخت بها شدن و درامد زایی فــــــــیس بوک و کسترش در تمام جهان

clickchat
April 5th, 2013, 01:40
قابلیت دیگه نقشه یابیست که نیاز شدید به 3 علم داره ، نرم افزار ، الکترونیک ، فناوری اطلاعات

امیدوارم نظراتم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد

besthosti.com
April 5th, 2013, 01:43
تشکر از شما که در این بحث شرکت کردید
ممکن است بقیه دوستان هم بیایند و نظر خود درباره این که این چنین سایتی راه اندازی کنیم بگویند