PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد یک همکاری به این روش

sadeght
April 4th, 2013, 13:23
با سلام

دوستان می خواستم ببینم از دوستان کسی هست که سرور داشته باشه و بخواد به صورت شریکی البته به صورت شریکی فنی و فروش کار کنه و سرور را بدهد و طرف

بفروشه و پشتیبانی این ها کار کند : فروش هم شامل هاست ، سرور مجازی و موارد دیگر هست و بر اساس تکنیک های فروش کار کند.

اگر از دوستان کسی بود اعلام کند تا صحبت های کامل تر و همچنین رزومه در اختیارش قرار بگیرد.

با تشکر

besthosti.com
April 4th, 2013, 13:28
پشتیبانی مالی از شما است ؟

sadeght
April 4th, 2013, 13:30
پشتیبانی مالی از شما است ؟

خیر توضیح دادم بحث فروش و پشتیبانی با بنده هست

kingserver
April 4th, 2013, 13:43
با سلام

دوستان می خواستم ببینم از دوستان کسی هست که سرور داشته باشه و بخواد به صورت شریکی البته به صورت شریکی فنی و فروش کار کنه و سرور را بدهد و طرف

بفروشه و پشتیبانی این ها کار کند : فروش هم شامل هاست ، سرور مجازی و موارد دیگر هست و بر اساس تکنیک های فروش کار کند.

اگر از دوستان کسی بود اعلام کند تا صحبت های کامل تر و همچنین رزومه در اختیارش قرار بگیرد.

با تشکر

سلام

میتونتم با شما همکاری داشته باشیم

به صورت اینکه هر تعداد سرویس خواستین در اختیارتون قرار میگیره با قیمت همکاری پشتیبانی از ما هست و یک دسترسی به سرور هاتون داده میشود که بتونین از طریق کنسول روشن خاموش و مدیریت کنید کاربرانتون رو

ایدی من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com

sadeght
April 4th, 2013, 13:51
سلام

میتونتم با شما همکاری داشته باشیم

به صورت اینکه هر تعداد سرویس خواستین در اختیارتون قرار میگیره با قیمت همکاری پشتیبانی از ما هست و یک دسترسی به سرور هاتون داده میشود که بتونین از طریق کنسول روشن خاموش و مدیریت کنید کاربرانتون رو

ایدی من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com

منظور بنده به این صورت نبود بحث فروش و پشتیبانی با بنده هست و بحث سرور و این موارد از شخص هست.

sadeght
April 4th, 2013, 14:12
دوستان اگر بودند اعلام نمایند.

sadeght
April 4th, 2013, 17:28
دوستان همچنان منتظر پیشنهاداتشون هستیم...

bargh4ever
April 5th, 2013, 10:32
با سلام و تبریک سال نو

اگر ایده داری تو بحث فروش من حاظرم در اختیارت بزارم.

با احترام
ارزان هاست

majidisaloo1
April 5th, 2013, 11:33
دقیقا متوجه منظورتون نشدم متاسفانه لطفا با من در تماس باشید

با تشکر
عیسی لو

sadeght
April 5th, 2013, 11:35
با سلام و تبریک سال نو

اگر ایده داری تو بحث فروش من حاظرم در اختیارت بزارم.

با احترام
ارزان هاست

چی رو در اختیارم بزارید با من در تماس باشید

sadeght
April 10th, 2013, 15:22
از دوستان کسی نیست پس ؟

sadegh.nikaein
April 10th, 2013, 19:14
میتوانیم همکاری کنیم فقط فروش با شما فروش هم باید در مواردی باشه که ما اعلام میکنیم پشتیانی هم با خود ما خواستید شرایط خودتان را ارسال کنید