PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با الكسا

sayeh
February 6th, 2010, 13:23
با سلام
دوستان من يك سايت رو حدود 5 ماه هست كه راه اندازي كردم و بعد از يك مدت تو الكسا رتبه بندي شدم، مشكل از چند روز پيش شروع شده عكس پايين رو نگاه كنيد، همه چيز معلومه

http://up.iranblog.com/37261/1265408475.jpg

اين بخشي كه دورش علامت گذاشتم حذف شده و من نمي تونم آمار هفته اي رو ارزيابي كنم، قضيه چيه؟

AmirHosein
February 6th, 2010, 13:36
سلام من هم اولین باره که میبینم دوستان قدیمی بیان نظر بدن :-b

M-Soltani.ir
February 6th, 2010, 13:42
رتبه شما توی این هفته کم شده!
البته الکسا تازگی ها خرابه من 12000 بازدید داشتم 100 هزار بود 2000 بازدید هم 100 هزار بود الان که 8000 تا بازدید دارم 200 هزاره!!!

sam_pontiac
February 6th, 2010, 13:55
الکسا قانون مشخص و خاصی برای این ترافیک رنکهاش نداره !
خصوصا این چند هفته ، آپدیتهایی رو تو نحوه عملکرد خودش داشته !
گر صبر کنی ، ز قوره حلوا سازی !
من دامینی رو ثبت کردم و سر 4 ماه الکسای ایرانش رسید به 400 و رنکش هم به 38هزار ، ولی حالا چند وقته همینطور بالا پائین داره ، اونم سر تغییرات خودش هست ، این الکسا ، گوگل و ... کسی سر از کاراشون در نمیاره ، خیلی مرموزن :دی ، یه سری ترفندها داره ( البته نه تقلب ، بلکه ترفند ) که الکسای سایت شما بمب بشه !یه نمونه سادش ، تو خود الکسا کاملا مشخصه :).

Arashdn
February 6th, 2010, 13:57
رنک من هر روز داره عوض میشه
یه روز 10000 تا میاد روش فردا کم میشه

afrateam
February 6th, 2010, 14:26
الکسای دوتا از سایت های من هم این مشکل رو پیدا کردن..

یه نمونه سادش ، تو خود الکسا کاملا مشخصهمن متوجه نشدم
میشه یه کوجولو توضیح بدین ؟
نصب تولبار و اینا نیست احیانا ؟؟

GOD
February 6th, 2010, 15:49
همه اساتید فرمودند الکسا این چند وقت یکم مشکل داره

اینم که 7 روز رو نشون نمیده علتش اگه اشتباه نکنم اینه که سایتتون از 100.000 اول در اومده

اگه خواستید رتبتون رو تضمینی توی الکسا پایین میارم بدون تقلب

afrateam
February 6th, 2010, 15:58
بازدید هم بالا میره ؟
هزینه ش چقدره ؟

GOD
February 6th, 2010, 16:18
بازدید هم بالا میره ؟
هزینه ش چقدره ؟

نه بازدید بالا نمیره فقط رتبه الکسا بهبود پیدا میکنه

اگه خواستید پ.خ بدید تا ا تاپیک این دوستمون از موضوعش خارج نشه

sayeh
February 6th, 2010, 16:54
همه اساتید فرمودند الکسا این چند وقت یکم مشکل داره

اینم که 7 روز رو نشون نمیده علتش اگه اشتباه نکنم اینه که سایتتون از 100.000 اول در اومده

سلام
نه ربطي به اينكه از 100000 اول در اومده نداره، اگر دقت كنيد. رتبه ماهيانه من الان رو 69228 هست. زماني كه رتبه من خيلي پايينتر از اين حرفها بود ، اين قسمت آمار هفتگي وجود داشت، آمار سايت من هر روز داره بهتر ميشه و در طول 2 ماه گذشته هر روز رتبه سايت ارتقا پيدا كرده تا الان به رتبه 1194 ايران رسيده. مشكل از خود سايت الكسا هست ولي خوب تعجبم چون بعضي از سايتها اين مشكل رو ندارن

Woshka
February 6th, 2010, 17:08
یک سوال اساسی از شما عزیزان دارم
چرا چسبیدید به الکسا؟؟؟؟؟
الکسا براتون چه غلطی میکنه :))
من روزانه بین 50 تا 60 targeted visitor دارم روی یکی ازسایت هام ولی الکسا میره پایین میرا بالا میره پایین میره بالا :))
از الکسا بکشید بیرون

mohebali
February 6th, 2010, 17:12
خب آخه الکسا معیار خیلی ها برای اینتخاب یک سایت برای اهداف مختلف از جمله فعالیت و تبلیغات هست

sam_pontiac
February 6th, 2010, 17:31
الکسا هیچی نداره ، رو هیچ اصولی هم کار نمیکنه الا تولبارش !!!!!!!!
متاسفانه ، معیار خیلیها تو ایران شده الکسا که این اشتباه بدیه !
فقط کافیه خودتون و 2 نفر دیگه تولبار استفاده کنید و تو سایتتون گشت بزنید باهاش کافیه

Woshka
February 6th, 2010, 18:25
خب آخه الکسا معیار خیلی ها برای اینتخاب یک سایت برای اهداف مختلف از جمله فعالیت و تبلیغات هست

تو مطالعاتم بخشی از معیار به صورت خیلی جزئی رو الکساست که همیشه هم ذکر شده معیار کلی نیست
باید دید سایت در چه زمینه ایه
میزان رقبا
میزان پیج رنک
میزان بک لینک های مشالبه با همئون سایت
و و و و و و و و و و و و و و و و و و و .......................................

mohebali
February 6th, 2010, 18:35
من هم در بررسی یک سایت فقط الکسا رو در نظر نمیگیرم ولی خب گفتم خیلی ها فقط الکسا معیارشونه