PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات اخیر با ایمیل یاهو

shazo
April 3rd, 2013, 19:23
سلام دوستان دیده شده یاهو انگار یه سری از ایمیل های خودش رو کلا از بانکش پاک می کنه.. حالا به هر دلیلی

از اونجایی که چندین تاپیک دیدم که همین مشکل رو دوستان داشتن گفتم یه اطلاع رسانی بشه تا دوستان این مشکل براشون پیش نیاد

ایمیل هایی که یه چند وقت بهشون سر نزدین حتما بزنید و یه ایمیل بزنید با همون ایمیل یا این که ایمیل ریکاوری خودتون به جیمیل تغییر بدین..

TARIMEHR
April 3rd, 2013, 19:28
ایمیل دوتا از دوستان بنده و یکی از ایمیل های تقریبا بدون مصرف بنده هم مسدود شدند
با یاهو در تماس بودم در جواب گفتن در حین ثبت نام شما موافقت کردید که یاهو میتواند هر زمانی هر تصمیمی در مورد اکانت ها بگیرد (همچین محتوایی داشت )

چک کردیم ببینیم حذف شده یا نه
اکانت حذف نشده اما دسترسی بهش هم وجود نداره

shazo
April 3rd, 2013, 19:32
ممنون حالا چه طور میشه اون پیغام رو کنسل کرد ؟

کلا یاهو اازه ریست پسورد رو نمیده..!

besthosti.com
April 3rd, 2013, 19:34
کسی شماره تماس از یاهو داره تا مشکل را برظرف کنم

shazo
April 4th, 2013, 20:25
دوستان به جایی نرسیدن ؟

من یه خبر دارم که مثل این که یه خانومی به اسم ماریا کلا داره خونه تکونی می کنه بخش مسنجر و ایمیل یاهو رو..

Yas-Host
April 4th, 2013, 22:45
بنده هم همین مشکل رو دارم الان دوتا از ایمیل هام بدلیل اینکه بهشون وارد نشدم بسته شدن و کلی پسورد داخلشون بود!
دوستان لطفا راهنمایی کنن که ما هم غیرفعال کنیم برای این ایمیلمون دیگه مشکلی پیش نیاد!

اشکان
April 4th, 2013, 22:48
یعنی همه دوستان این مشکل رو دارن؟
مدت زمان که سر نزده ایم چقدر باشه می بندن؟اگه حذف کنن بهتره حداقل دوباره ثبت می شه کرد.

HyperServer
April 4th, 2013, 22:52
جزو قوانین یاهو هست که در صورتی که اکانتی inactive باشه کلا mailbox اش حذف میشه و اکانت غیر فعال

اگر لاگین کنید مجدد برای فعال سازی یه سری مراحل انجام میشه ...اما بعد از لاگین شدن هیچ ایمیلی در Inbox یا سایر قسمت ها نیست.

تمامی سرویس های ایمیل رایگان به این صورت هستند فکی میکنم...

بنده 100% mmsn و yahoo رو میدونم که اینطوریه.

abbasss
April 4th, 2013, 23:14
سلام
متاسفانه ای دی منم غیرفعال شده....جالب اینکه روزانه بیش از 50 بار ایمیل رو چک میکردم چون کاری بود.
اگه دوستان راه حلی برای این مشکل دارند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

اشکان
April 4th, 2013, 23:18
سلام
متاسفانه ای دی منم غیرفعال شده....جالب اینکه روزانه بیش از 50 بار ایمیل رو چک میکردم چون کاری بود.
اگه دوستان راه حلی برای این مشکل دارند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر
ممکنه کسی با شما مشکل داشته ای دی تون رو دی اکتیو کرده یعنی با تعداد زیادی ای پی مختلف سعی در
لاگین به ایمیل شما می کنه تا یاهو غیرفعال کنه ایمیل رو.

shazo
April 5th, 2013, 23:50
خبری نشد..؟