PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سرور از لحاظ کانفیگ بالا.

hpadnan
April 3rd, 2013, 16:58
با سلام
بشدت در VPS زیر اتک بودم و برای رفع قعطی ها در حال خرید سرور و انتقال ان به کلو کیشن هستم.
با مسئول شبکه ام صحبت کردم کانفیگ زیر را پیشنهاد داده است
RAM:62 DDR3 ECC
CPU xenon
HDD enterpriise

که سرور dell مدل power edge r720 را پیشنهاد داده اند.

PowerEdge R720 rack server details | Dell (http://www.dell.com/us/business/p/poweredge-r720/pd)

حال اگر سرور دیگر و مدل بهتری را دوستان عزیز مد نظر داند مطرح کنند.

اضافه گردید :
میخواهم علاوه بر جلوگیری از حملات سال بعد یک سرور بزرگ در جنوب کشور با این کانفیگ داشته باشم تا هاستینگم را برای فروش قرار دهم.

k1ll3revil
April 5th, 2013, 16:33
:39:
ادم یهو از روی یه دونه وی پی اس نمیره به سرور با این قدرت
کارت چی بوده الان میخوای چکار کنی؟

danitfk
April 5th, 2013, 18:38
سرورای poweredge اونم سری r700 کجا میخواید نگه دارید؟
اندازه اسب برق میخواد :d

reza*
April 5th, 2013, 19:10
با سلام
بشدت در VPS زیر اتک بودم و برای رفع قعطی ها در حال خرید سرور و انتقال ان به کلو کیشن هستم.
CPU xenon
HDD enterpriise

PowerEdge R720 rack server details | Dell (http://www.dell.com/us/business/p/poweredge-r720/pd)

مگه رم و سی پیو هر چقدر بیشتر باشه جلوی ddos مقاوم تر میشه ؟ :-?

uper
April 5th, 2013, 21:41
دوست من صرفا تهیه سروی با مشخصات سخت افزاری بالاتر نمیتونه تظمینی بر عدم Down شدن شما و ناکارامدی حملات DD0S باشه. ;)
محل سرورتون کجا هست /. و سایتی که دارید چی هست. پهنای باندتون رو بگید لطفا.

موفق باشید.

ekrami
April 6th, 2013, 16:48
با سلام
CPU xenon
HDD enterpriise

سلام
این سرور فوق العاده قدرتمنده
اگه کارتون گیم و این جور چیزاس اصلا بیخیال اینجور سرورا بشین
همون سرور مجازی با یه خورده تنظمیات امنیتی و چندتا آنتی دیداس و ... ردیف میشه

اصلا پیشنهاد نمیکنم اینکارو بکنین ، هم از نظر هزینه هم دانش فنی و ....

HyperServer
April 6th, 2013, 16:54
با سلام
CPU xenon
HDD enterpriise

هیر این سخت افزار حداقل حدود 4000 تا 6000 پوند هزینه داره !!! البته بستگی به هارد و پردارنده هم داره...شاید کمتر در بیاد

InterServer.ir
April 7th, 2013, 07:46
منم کسی بودم که از وی پس اس برای سرور هام استفاده میکردم ولی به علت ضعف وی پی ای جلو ddos و ... سرور اختصاصی گرفتم با پورت 1 که ddos مشکلش حل شد
رم و سی پی یو زیاد اثر نداره رو این چیزا سرورم زیر 700 مگ ddos همون قدر رم و سی پی یو مصرف می کرد که الانم می کنه مشکل رو باید با فایروال حل کرد با سرور مناسب
اگه راهنمایی خواستی در مورد اینکه جلوشو چطور بگیری یاهو کمکت می کنم allvllin_IB@yahoo.com
البته اگه لینوکس بودی:دی

hpadnan
April 7th, 2013, 12:06
میخواهم علاوه بر جلوگیری از حملات سال بعد یک سرور بزرگ در جنوب کشور با این کانفیگ داشته باشم تا هاستینگم را برای فروش قرار دهم.

delta
April 7th, 2013, 15:30
مایکروسافت یادمه سرور اکس پی شو که برای آپدیت به کار میرفت چند سال پیش نتونست زیردید اس تحمل کنه و اینقدر دی داس کردند و قطعی داشت که آخر مایکروسافت تعطیلش کرد!! شما که دیگه هیچ هر سروری بگیرید همینه..( داس نامردی ترین حمله ایست که واقعا 100 درصد راهی برای جلوگیریش نیست)

InterServer.ir
April 7th, 2013, 19:44
مایکروسافت یادمه سرور اکس پی شو که برای آپدیت به کار میرفت چند سال پیش نتونست زیردید اس تحمل کنه و اینقدر دی داس کردند و قطعی داشت که آخر مایکروسافت تعطیلش کرد!! شما که دیگه هیچ هر سروری بگیرید همینه..( داس نامردی ترین حمله ایست که واقعا 100 درصد راهی برای جلوگیریش نیست)

با حرف شما از این به بعد باید هر وقت که ddos شدیم سرور و بیخیال شیم ! درسته ddos خطرناک ترین حملات به سروره ولی نباید نا امید شد!
اینطوریم نیست که نشه جلوش رو گرفت درسته سخته ولی میشه جلوشو گرفت تا حد زیادی! با پر-وکسی و ... جلوش گرفته میشه باید کانفیگ نرم افزاری خوبی داشته باشی و دیتا سنتری که وقتی ddos شدی سرورو نبنده! پورت سرور هم باید 1 گیگ باشه تا بتونه جلو ddos راحت کم نیاره 500 مگ ddos رو فقط با نوشتن 9 حرف در تنظیمات فایروال به طور کامل دفع کردم البته دیتا سنتر این راه رو بهم نشون داد اگه نوع حمله مشخص بشه راحت میشه تا حد زیادی جلوش رو گرفت البته به سرور هم مربوطه وی پی اس open vz اگه ضد ddos باشه یعنی زیر ddos بسته نشه بهترین انتخابه برای کسانی که وی پی اس دارند چون کنسول قدرتمندی داره! بهتر از kvm سرور اختصاصی که پدر آدم رو در میاره وقتی ddos میشه !

Rz04
April 9th, 2013, 01:36
با سلام
CPU xenon
HDD enterpriise

اضافه گردید :

یه فایروال cisco ببمد به سرور به جای اینکه تغییر colo بدید

danitfk
April 12th, 2013, 11:48
شما زمانی که سرور مجازی داشتید سیستم عامل ویندوز استفاده میکردید یا لینوکس؟
فایروال به خوبی کانفیگ شده بود؟
با فایروال حداقل میشه از 70% حمله ها جلوگیری و مقابله کرد.

guerillamethod
June 26th, 2013, 06:33
شما بهتره به جای این همه هزینه به فکر شبکه و راه اندازی Failover باشید که سرور با ۲۵۶ گیگ رم و سروری با ۱ گیگ رم هردو واکنش یکسانی به حملات تکذیب گسترده سرویس نشان خواهند داد

nikit
June 27th, 2013, 14:30
شما بهتره به جای این همه هزینه به فکر شبکه و راه اندازی Failover باشید که سرور با ۲۵۶ گیگ رم و سروری با ۱ گیگ رم هردو واکنش یکسانی به حملات تکذیب گسترده سرویس نشان خواهند داد

عزیز به جای اینکه این تاپیک های پوسیده ی کپک زده رو بالا بیاری، دو تا مطلب بزار استفاده کنیم :-|

hamid.jafary
June 28th, 2013, 04:26
... 500 مگ ddos رو فقط با نوشتن 9 حرف در تنظیمات فایروال به طور کامل دفع کردم ...
میشه بنویسید؟