PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی رسانگار رو تائید می کنه ؟

adminuser
April 3rd, 2013, 14:26
سلام
ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوال رو توی کدوم بخش باید بپرسم
من از طریق چند تا از وب مستر های سایتهای پربازدید ایرانی با یک سایتی به اسم رسانگار (http://www4.rasanegar.com) آشنا شدم
هر کدوم از این دوستان وقتی باهاشون صحبت میکردم این شکت رو به من پیشنهاد کردند و 2 تا شون هم گفتند که باهاش مذاکرده کردند و میخوان از هاست فعلیشون که یکیش x x x x وب هاست هست و اونیکی رو یادم نمیاد به این شرکت منتقل کنند.
البته میگفتند بعد از تعطیلی هسات دی ال خیلی از وب سایتها به این شرکت مراجعه کرده اند و میزبانی سایتهای خوبی رو بر عهده داره
اما باز من نمیتونم سایتم رو همینطوری به شرکتی منتقل کنم که نمیشناسم

این سایت عمر زیادی نداره ( با توجه به تاریخ ثبت دامنه حدود 1سال و 2 ماه)
توی سایتهای دیگه تعریف سرویس های سرور اختصاصی و پشتیبانیشون رو زیاد دیدم و این ور اون ور پیشنهاد کردند از رسانگار سرور بگیرید اما دلیل نمیشه برای هساتینگ هم همینطور باشه
معمولا وب مسترها هم برای اینکه فکر میکنند موضع رقابتی هست ممکنه اطلاعات درست ندن و اصلا هسات خوبی نباشه
باهاشون هم صحبت کردم خیلی اطلاعات از من میخوان و خیلی سخت گیرانه در خصوص وب سایتی که میخواهیم منتقل کنیم هستند ( مجاز هست ، حمله داشته ، حمله داره ، رتبه چیه و. میزبان فعلی کیه و...... ) انگار که هر سایتی رو همینوزری قبول نمی کنند
البته هنوز از نظر قیمت به توافق نرسیدیم و اونها هم هنوز تائید نکردند که آیا اصلا میزبانی میکنند یا نه

این رو هم بگم سایت من حدود 700 تا 1200 آنلاین داره و حدود 35 تا 40 هزار هم آی پی بازدید روزانه

لطفا دوستان نظرشون رو در خصوص این شرکت بفرمائید
آیا کیفیت هاست رسانگار خوبه ؟
آیا سایتهایی روی میشناسید که با این شرکت کار کنه ؟
پشتیبانی چطور هست ؟
و هر نکته دیگه که میتونید در این خصوص به من بگید

MehrganWeb
April 4th, 2013, 00:42
سلام جناب صالحی مورد تایید بنده و اکثر همکاران ماست
موفق باشید

Shayanzez
April 4th, 2013, 01:01
سلام بله تایید میشن

besthosti.com
April 4th, 2013, 01:03
من هم رسانگار را تایید می کنم به صورتی شرکتی هستن و زیر قول هم نمی زنند

compiler
April 5th, 2013, 00:05
سلام
ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوال رو توی کدوم بخش باید بپرسم
من از طریق چند تا از وب مستر های سایتهای پربازدید ایرانی با یک سایتی به اسم رسانگار (http://www4.rasanegar.com) آشنا شدم
هر کدوم از این دوستان وقتی باهاشون صحبت میکردم این شکت رو به من پیشنهاد کردند و 2 تا شون هم گفتند که باهاش مذاکرده کردند و میخوان از هاست فعلیشون که یکیش x x x x وب هاست هست و اونیکی رو یادم نمیاد به این شرکت منتقل کنند.
البته میگفتند بعد از تعطیلی هسات دی ال خیلی از وب سایتها به این شرکت مراجعه کرده اند و میزبانی سایتهای خوبی رو بر عهده داره
اما باز من نمیتونم سایتم رو همینطوری به شرکتی منتقل کنم که نمیشناسم

این سایت عمر زیادی نداره ( با توجه به تاریخ ثبت دامنه حدود 1سال و 2 ماه)
توی سایتهای دیگه تعریف سرویس های سرور اختصاصی و پشتیبانیشون رو زیاد دیدم و این ور اون ور پیشنهاد کردند از رسانگار سرور بگیرید اما دلیل نمیشه برای هساتینگ هم همینطور باشه
معمولا وب مسترها هم برای اینکه فکر میکنند موضع رقابتی هست ممکنه اطلاعات درست ندن و اصلا هسات خوبی نباشه
باهاشون هم صحبت کردم خیلی اطلاعات از من میخوان و خیلی سخت گیرانه در خصوص وب سایتی که میخواهیم منتقل کنیم هستند ( مجاز هست ، حمله داشته ، حمله داره ، رتبه چیه و. میزبان فعلی کیه و...... ) انگار که هر سایتی رو همینوزری قبول نمی کنند
البته هنوز از نظر قیمت به توافق نرسیدیم و اونها هم هنوز تائید نکردند که آیا اصلا میزبانی میکنند یا نه

این رو هم بگم سایت من حدود 700 تا 1200 آنلاین داره و حدود 35 تا 40 هزار هم آی پی بازدید روزانه

لطفا دوستان نظرشون رو در خصوص این شرکت بفرمائید
آیا کیفیت هاست رسانگار خوبه ؟
آیا سایتهایی روی میشناسید که با این شرکت کار کنه ؟
پشتیبانی چطور هست ؟
و هر نکته دیگه که میتونید در این خصوص به من بگید

ایشون در این صنف خوش نام هستند و با مشتری هم بسیار محترمانه رفتار میکنند

adminuser
April 7th, 2013, 11:52
ایشون در این صنف خوش نام هستند و با مشتری هم بسیار محترمانه رفتار میکنند
با سلام
ممنونم از شما
تا الان که همه تائید کردند این جای تقدیر داره که همه راضی هستند
اما واقعا هیچ کسی نیست که تجربه منفی داشته باشه از این شرکت .؟
یا اینکه ممکن این اظهار نظر ها به نوعی ..... باشه ؟

واقعا این سایت کیفیت سرویسش قابل اعتماده ؟

من فرصت زیادی برای انتخاب ندارم و سرویس قبلیم از میهن .......... به زودی تمام میشه

تشکر از شما

MehrganWeb
April 7th, 2013, 12:53
با سلام
ممنونم از شما
تا الان که همه تائید کردند این جای تقدیر داره که همه راضی هستند
اما واقعا هیچ کسی نیست که تجربه منفی داشته باشه از این شرکت .؟
یا اینکه ممکن این اظهار نظر ها به نوعی ..... باشه ؟

واقعا این سایت کیفیت سرویسش قابل اعتماده ؟

من فرصت زیادی برای انتخاب ندارم و سرویس قبلیم از میهن .......... به زودی تمام میشه

تشکر از شما
فقط یاد میاد : یک ماه اولی که شروع به کار کردیم سرور های مجازی مونو از ایشون تهیه میکردیم برای هاستینگ و بک آپ
و الان هم که سرور اختصاصی داریم از ایکس ال هاست از ایشون گرفتیم
تا الانم از کرده خود راضییم
ایشونم بسیار خوشنام هستند در تاپیک ها میتونید ببینید
فقط فکر کنم اگه سرویستون سایتی باشه که خیلی خیلی بازدید + مصرف داشته باشه میزبانی نکن
با خودشون تماس بگیرید همیشه پاسخگو هستند
موفق باشید

paradiseserver
April 7th, 2013, 12:57
درود
جناب صالحی تایید میشوند
بدرود