PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ساخت یک فرم(برگه درخواست)

h_zaman06
February 6th, 2010, 11:28
با سلام ...
من می خوام یک فرم (برگه درخواست) درست کنم (حالا نمی دونم که در مجموعه آفیس امکانش هست یا نه .. اگر هست راهنمایی کنید ) ... که مشخصات درخواستی من از خریدار داخلش پاک نشه و فقط بتواند موارد درخواستی را در جای خالی در نظر گرفته شده پر بکنه ... همچنین قابلیت تیک زدن هم داشته باشه ... یعنی از این سئوال های چند گزینه ای باشه و فرد بتونه انتخابش کنه .

پس از تکمیل فرم هم بشه اونو پرینت گرفت هم اینکه ایمیلش کرد .
الان همچین فرمی را توی ورد داریم ولی برای تکمیلش باید پرینت گرفت بعدش اونو پر کرد .

لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

Mohsen
February 6th, 2010, 11:50
تو نرم‌افزار Adobe Acrobat از نسخه 8 به بعد این ویژگی دیده شده، شما می‌تونید یه فایل PDF بدید به دیگران که بتونند توش تایپ کنند! علاوه بر این چون PDF هست به هم نمیریزه!
تو نسخه 8 یه قسمت جدا داشت، اما تو 9 اون بالا یه قسمت Forms هست و بعد form wizard که این کاری رو که میخواین براتون انجام میده و ... .

h_zaman06
February 6th, 2010, 12:00
مشخصاتی که وارد می کنند را هم میشه ایمیل کرد ؟ یعنی ذخیره میکنه ؟

Mohsen
February 6th, 2010, 12:25
مشخصاتی که وارد می کنند را هم میشه ایمیل کرد ؟ یعنی ذخیره میکنه ؟

بله!

h_zaman06
February 6th, 2010, 12:40
منظور همین Adobe Acrobat Reader هست ؟ باید ورژن 9 را بگیرم ؟ چون تو ورژن 8 چیزی نبود

Mohsen
February 6th, 2010, 13:21
منظور همین Adobe Acrobat Reader هست ؟ باید ورژن 9 را بگیرم ؟ چون تو ورژن 8 چیزی نبود

نه خیر!
adobe reader نه (این فقط برای خوندن فایل‌های pdf هست نه برای ساختنشون)! بلکه adobe acrobat که خودش یه دونه dvd یا حداقل cd هست!

afrateam
February 6th, 2010, 13:26
میتونی با html بنویسی !
و دوتا دکمه داشته باشه
یکی برای پرینت
و دومی هم اونو بفرسته به یه اسکریپت که روی هاستت هست تا محتوایات فرم برات ایمیل بشه
ولی ظاهرا روش تسنیم تروتمیز تر هست

Arashdn
February 6th, 2010, 13:52
منم مواققم
میتونی با فرانت پیج بصورت html در بیاری
نیاز هم به برنامه خوندن پی دی اف نیست
و تو تمام سیستم عامل وها و کلمنپیوتر ها باز میشه

h_zaman06
February 6th, 2010, 16:14
یه سیستم فرم ساز قبلا خریده بودم ... که توی خروجی چندتا فایل html میداد ... اما متاسفانه الان برای نصبش باید رمز عبور بگیرم از شرکت که شرکتش معلوم نیست کجا هست ... نه سایتش دیگه بالا میاد و نه ایمیل جواب میده ...

فرم ساز پرو سافت بود ... کسی خبری ازش نداره ؟

همین طور مونده رو دستم