PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویس برای نوشتن پلاگین پرداخت سیستم های مدیریت محتوا

r.sharifi
April 2nd, 2013, 23:43
سلام
از اساتید برنامه نویس کسی هست که بتونه برای سیستم های مدیریت محتوای زیر پلاگین پرداخت بنویسه ؟

پرداخت با WHMCS
پرداخت با DirectI
پرداخت با Virtual Free
پرداخت با Presta Shop
پرداخت با TomatoCart
پرداخت با OpenCart
پرداخت با سبد خرید
فروش و دانلود فایل با وردپرس
پلاگین عضویت با پرداخت هزینه برای وردپرس
سامانه ساده پرداز جهت پرداخت وجه با قابلیت ثبت پرداخت ها ( ثبت نام و نام خانوادگی. مبلغ. تاریخ.شماره تلفن. و ایمیل )در قسمت مدیریت)

سایت من مانند پای لاین هست و نیاز به برنامه نویس برای نوشتن پلاگین برای کلیه سیستم هارو دارم.کسانی که توانایی برنامه نویسی برای سیستم های بالا رو دارن با شماره 09143236171 تماس بگیرن و یا ایمیل پیام خصوصی بدن.
داکیومنت ها و فایلهای مورد نیاز و ادرس سایت در صورت موافقت برای دوستان ارسال خواهد شد

با تشکر

javanco
April 3rd, 2013, 00:12
برای جوملا خواستی داکیومنت بده تاپیک میزنم انجمن جوملای ایران رایگان مینوسن برات .. تا حالا برای خیلی سیستمها نوشتن
میدونی که خیلی کامپوونتهای جوملا هست که همشون به سیستم پرداخت متصله و فکر کنم خیلی به کار شما بیاد

irsme
April 3rd, 2013, 21:24
سلام
داکیومنت + اطلاعات سایت و فایلها رو با پ.خ بفرستید .
این آی دی رو هم ادد کنید.
jmt200523

masoud1990
April 14th, 2013, 13:27
این اقا این سیستم رو دز دیده و ما از ایشون شکایت کردیم هرکسی با این اقا همکاری کنی شریک ایشون محسوب میشه و تحت پیگرد قانونی قرار میگیره

r.sharifi
April 14th, 2013, 13:37
مرتیکه عوضی کلاهبردار.اینقد خودتو نکن توی تاپیک های من.
میام شهرتون حتات رو میگیرم ها.

masoud1990
April 14th, 2013, 13:38
لازم نیست نیست زحمت بکشین انشالله چند روز دیگه با ماشین اگاهی میارنتون:دی