PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شارِژ حساب ریسلر کلاب

peymankazemi
April 2nd, 2013, 11:50
با عرض سلام و خسته نباشید
برا فعال کردن اکانت ریسلر کلابمون نیازمند شارژ حسابمون هستیم به مبلغ

USD 49.00

لطفا قیمتاتون رو بفرستید
You can add funds using any of the following Payment Methods available:
- PayPal- Pay.pw- Web money

router
April 2nd, 2013, 12:03
الان میتونم براتون پرداخت کنم, paypal ;)

peymankazemi
April 2nd, 2013, 12:05
الان میتونم براتون پرداخت کنم, paypal ;)

قیمتتون رو برام بفرستید.

besthosti.com
April 2nd, 2013, 13:59
با سلام من هم می تونم پرداخت کنم هر دلار را هم 3700 حساب می کنم
با تشکر اگر خواستیند با من از طریق یاهو در ارتباط باشید

≡ ALEX ≡
April 2nd, 2013, 15:26
** نکته: استارتر عزیز،‌ حواستون باشه که همه پرداخت های شما به ResellerClub می بایست از یک طریق صورت بپذیرد و در صورت دوگانگی دچار مشکل خواهید شد (Block شدن همه دامنه ها تا زمانیکه مدارک شناسایی هر دو پرداخت کننده را برایشان ارسال کنید).

موفق باشید

ahsanjan
April 2nd, 2013, 16:54
سلام
قیمت 3650 در صورت تمایل اطلاع دهید کمتر از 10 دقیقه واریز شود
آدرس : پرداخت ارزی | شارژ حساب paypal (http://www.samenblog.com/pay-paypal.htm)

danitfk
April 2nd, 2013, 17:21
** نکته: استارتر عزیز،‌ حواستون باشه که همه پرداخت های شما به ResellerClub می بایست از یک طریق صورت بپذیرد و در صورت دوگانگی دچار مشکل خواهید شد (Block شدن همه دامنه ها تا زمانیکه مدارک شناسایی هر دو پرداخت کننده را برایشان ارسال کنید).

موفق باشید
با این اوصاف بهتون پیشنهاد می کنم webmoney بگیرید که با ایرانی ها هم مشکلی ندارند.

≡ ALEX ≡
April 2nd, 2013, 22:54
با این اوصاف بهتون پیشنهاد می کنم webmoney بگیرید که با ایرانی ها هم مشکلی ندارند.

تایید میشه... ولی نمایندگی های اصلی WebMoney به خاطر شرایط نا مساعد ارزی کناره گیری کرده اند و پیدا کردن یک نمایندگی مطمئن در ایران جهت دریافت تاییدیه تا سطح حداقل Personal Passport کار سختی به نظر می رسه...

به هر صورت هر کسی برای ایشان پرداخت را انجام می دهد (حال از هر طریقی)، دفعات بعدی هم می بایست به همین فرد مراجعه شود و از همان طریق پرداخت صورت بپذیرد.

ahsanjan
April 2nd, 2013, 23:25
سلام
اگر با پیپال هست ما براشون دلاری 3600 پرداخت میکنیم کمتر از 10 دقیقه

rezahesami
April 2nd, 2013, 23:35
پرداخت با مانی بوکرز به قیمت اسکناس دلار.
موفق باشید

i-whost
April 2nd, 2013, 23:38
تایید میشه... ولی نمایندگی های اصلی WebMoney به خاطر شرایط نا مساعد ارزی کناره گیری کرده اند و پیدا کردن یک نمایندگی مطمئن در ایران جهت دریافت تاییدیه تا سطح حداقل Personal Passport کار سختی به نظر می رسه...

به هر صورت هر کسی برای ایشان پرداخت را انجام می دهد (حال از هر طریقی)، دفعات بعدی هم می بایست به همین فرد مراجعه شود و از همان طریق پرداخت صورت بپذیرد.

مطمئن هستید؟! :39: "دفعات بعدی هم می بایست به همین فرد مراجعه شود و از همان طریق پرداخت صورت بپذیرد."

پی پال کارمز زیادی دارد

fardahosting98
April 2nd, 2013, 23:43
پیمان ایشالا شارژ میشه یکی برا من فری میزنی

≡ ALEX ≡
April 2nd, 2013, 23:49
مطمئن هستید؟! :39: "دفعات بعدی هم می بایست به همین فرد مراجعه شود و از همان طریق پرداخت صورت بپذیرد."

پی پال کارمز زیادی دارد

بله دوست عزیز، چند بار برای دوستان ما رخ داده این قضیه که پس از تماس تلفنی با این شرکت در هندوستان و بحث طولانی و فهماندن شرایط ایران به آن ها و نیز ارسال مدارک موفق به رفع قضیه شدیم. دامنه ها را Block‌ کرده بودند و درخواست Verify‌ کارت اعتباری و شخص پرداخت کننده را داشتند که معمولا میسر نیست و هیج دسترسی جهت Move کردن یا Transfer یا تغییر Nameserver یا حتی تمدید دامنه ها و ... وجود نداشت در این مدت.

rezahesami
April 2nd, 2013, 23:53
فکر می کنم فقط در صورتی که با کردیت کارت پرداخت بشه درخواست مدارک برای کردیت کارت می کنند.

i-whost
April 3rd, 2013, 00:31
بله دوست عزیز، چند بار برای دوستان ما رخ داده این قضیه که پس از تماس تلفنی با این شرکت در هندوستان و بحث طولانی و فهماندن شرایط ایران به آن ها و نیز ارسال مدارک موفق به رفع قضیه شدیم. دامنه ها را Block‌ کرده بودند و درخواست Verify‌ کارت اعتباری و شخص پرداخت کننده را داشتند که معمولا میسر نیست و هیج دسترسی جهت Move کردن یا Transfer یا تغییر Nameserver یا حتی تمدید دامنه ها و ... وجود نداشت در این مدت.

در مورد پرداخت های پی پال حتما باید Verify‌ بشود بار اول در پرداخت های دیگر زیاد پیگیر نیستند ولی اگر Verify‌ نکنید به زیبایی از خجالت در میان

وبمانی فکر نکنم اینطور باشه؟

irpdf
April 3rd, 2013, 00:34
فکر می کنم فقط در صورتی که با کردیت کارت پرداخت بشه درخواست مدارک برای کردیت کارت می کنند.

صحبت ایشون درست هست.
برای بقیه درگاه های پرداخت مشکلی پیش نمی آید که چند نفر مختلف پرداخت کنند.

≡ ALEX ≡
April 3rd, 2013, 11:51
صحبت ایشون درست هست.
برای بقیه درگاه های پرداخت مشکلی پیش نمی آید که چند نفر مختلف پرداخت کنند.

مواردی که من دیده ام مربوط به PayPal‌ و نیز Credit Card بوده... بقیه رو خبر ندارم...

irpdf
April 3rd, 2013, 11:54
مواردی که من دیده ام مربوط به PayPal‌ و نیز Credit Card بوده... بقیه رو خبر ندارم...

در مورد کارت اعتباری فرمایش شما درست است ولی در مورد paypal فکر کنم تا الان بیشتر از 10 نفر با اکانت های مختلف حساب ما رو شارژ کردن بدون اینکه تایید هویت بخواهند و یا مشکلی پیش بیاید!

i-whost
April 3rd, 2013, 12:01
در مورد کارت اعتباری فرمایش شما درست است ولی در مورد paypal فکر کنم تا الان بیشتر از 10 نفر با اکانت های مختلف حساب ما رو شارژ کردن بدون اینکه تایید هویت بخواهند و یا مشکلی پیش بیاید!

بار اول حتما باید وریفلای کنین پرداخت های دیگر به موقع پیگیری میکنن :) بهتر هست همیشه با حساب معتبر پرداخت کنید

rezahesami
April 3rd, 2013, 12:42
بار اول حتما باید وریفلای کنین پرداخت های دیگر به موقع پیگیری میکنن :) بهتر هست همیشه با حساب معتبر پرداخت کنید

حساب معتبر با وریفای حساب دو تا بحث جدا میشه!با حساب غیر معتبر هر سایت معتبری احتمال ۹۹ درصد مشکل ایجاد بکنه اما اینکه با حساب معتبر پرداخت بشه و درخواست مدارک بشه معمولا اتفاق نمیافته.در مورد ریسلرکلاب من حساب دوستان زیادی رو که قبل از من هم با همکارای دیگه کار کرده بودند شارژ کردم و الان هم بعضا پیش میاد موجودی ندارم یا قیمت من مناسب نیست و دوستان با شخص دیگه ای انجام میدن و مشکلی پیش نیامده.اما در مورد حساب خودم با کردیت کارت پرداخت کردم به خاطر اینکه آی پی من ایران بود و حساب متعلق به ترکیه درخواست تایید اطلاعات پرداخت شد.
این تجربه شخصی من هست ممکنه اشتباه هم باشه

danitfk
April 3rd, 2013, 12:49

فعلا یک Verify Agent هست و کار آنچنان شاقی هم نیست.. ولی 50 دلار برای هزینه تایید مدارک باید بدید همچنین قبض برق/تلفن برای پروف آدرس به اسم خود شخص / اسکن کارت ملی + اسکن پاسپورت