PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت فناوری تونا

333
April 2nd, 2013, 08:41
سلام
www.twna.ir
من حدود چند ماهی هست یه سایت خبرگزاری فناوری راه اندازی کردم که الان به دلیل عدم وجود وقت ویه مشکلات خصوصی دیگه از این بع بعد نمیتونم تو اینترنت فعالیتی داشته باشم از این رو تصمیم گرفتم این سایتو که برا بالا آوردنش خیلی زحمت کشیدم رو بفروشم این سایت داری پیج رنک 2 هستش والکسا حو حوش 23 یا 20 هزار مونده به شما که چقدر بروزرسانی کنید البته مورد حمایت لینکدونی اسان دانلود وسرزمین دانلود واریا دانلود وپی سی دانلود هم میباشه که اگه توناییشو داشته باشیدبه روز کنید میتونید الکسا رو به سرعت به پایین بیارید
این قالب که هست به صورت بسته خریداری شده لایسنس معتبر از شرما خلیلان رسانه داره و در 6 رنگ میتونید داشته باشید بنفش وآبی و..... که الان هم از فوتر میتونید تغییر بدید و هم از مدیریت البته تمام بخش ها به اسانی مثل اسلاید و... قابل تغییر هست ومیتونید با سلیقه خودتون نحوه نمایش اونارو تغییر بدید.
هاست : از میزبان سایت به صورت ماهانه 1گیگ
پیج رنک :2
الکسا:20 الی 23 هزار در این دو روز
ارزش قیمتی قالب :70 هزار تومان
پیاده سازی: 30 تومان
مطالب :218 حدود 20 تاش کپی هستش
تعداد مطالب ایندکس شده :
About 9,070 results (0.16 seconds)

نظرسنجی وبخش دانلود
نظرسنجی (http://www.twna.ir/twna/poll.html)
Downloads (http://www.twna.ir/twna/download.html)
دوستان اگه کسی مایل به خرید این سایت هست قیمت پیشنهادیشو برام ارسال کنه زیاده خواه هم نیستم همین که هزینه های خرج شده رو دربیاره برا من کافی

irihost
April 2nd, 2013, 10:31
درود

اخبارهاتون رو از کجا می اورید و در سایت قرار میدید؟

Parsavps.com
April 2nd, 2013, 10:43
سلام خودتان چقدر می گید مشخصات تماس پ.خ می کنید
قالب زیبایی داره:71:

leonr2
April 2nd, 2013, 12:20
سلام خودتان چقدر می گید مشخصات تماس پ.خ می کنید
قالب زیبایی داره:71:

تو کل انجمن هر جا که خریدو فروشی باشه نوشتی: مشخصات تماس را پ.خ کنید
راه جدید بالا بردن پست:78:

besthosti.com
April 2nd, 2013, 14:04
با سلام ممکن است هزینه مد نظر خودتون را پ خ کنید ؟
یه مقدار هم در مورد معنی دامنه توضیح بدید.

333
April 3rd, 2013, 13:45
سلام وخسته نباشید به خاطر مسافرت نتونستم بیا من مطالب رو از سایت های geeky-gadgets ,gizmagترجمه میکردم ولی به خاطر مشکلات خانوادگی وعدم توانایی در بروز رسانیی میخوام بفروشم من قیمت پایه نمیتونم پیشنهاد بدم شما هر قیمتی مد نظرتون هست برا من بفرستید ممنون میشم

333
April 3rd, 2013, 13:46
در مورد معنی هم باید بگم این دامین رو بچه های یوهاستینگ معرفی کردند وبه نظر منم خوب اومد حرفt اول تکنلوژی و wهم وب ووبلاگ نویسان بقیش هم که معلومه

333
April 9th, 2013, 00:49
دوستان قیمت پایه 100 هزار تومانه هنوز به فروش نرسیده
حتی هزینه پول هاستی که تا حالا براش پرداخت کردم هم نیست چون مجبورم جمع کنم میفروشم