PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

adsads
April 1st, 2013, 22:02
سلام . من 1 سایت فروش چیز پی ان میخوام بزنم ولی میخوام از همون اول با 1 سئوکار خوب کار کنم . توی گوگل که سرچ کردم این پنج شرکت اول بودن : یک ادمین . میهن سئو . فراسئو . سئوتک . سئو98 .

نمونه کار های هرکدوم رو دیدم . 1 ادمین که نمونه کار چندانی نداشت . میهن سئو هم نمونه کار سایت چیز پی ان نداشت . فقط موند فراسئو و سئو98 و سئوتک . فقط سئو98 نمونه کارای جدید داشت برای سایت های چیز پی ان که تاپ بودن . حالا موندم که چه کنم . از چند نفر پرسیدم بیشتر فراسئو و سئو98 رو معرفی کردن و تایید کردن . حالا میخوام ببینم که مشتریای این 3 شرکت نظرشون چی هست . یا کاربران وب هاستینگ تالک نظرشون چیه ؟

hack2hacker
April 1st, 2013, 22:09
سئو 98 و سئوتک تایید میشن

only-only
April 1st, 2013, 22:11
سئو 98 کارش درسته که تو گوگل میزنی سئو 4 امین سایته
تایید میشن

deltamusic
April 1st, 2013, 22:12
سئو98 .خدایش ازش راضیم.به ازای مبلغی که میگیره واقعا کارش عالیه.م 4 -5 تا سایت بهش دادم همشونم خودش آورده بالا
تنها پیشنهاد من سئو98

rominait
April 1st, 2013, 22:13
سلام
كلا سمت اين كار نريد بهتره . فروش اين چيز پي ان

اما اگر مي خواين يه جستجو توي همين انجمن بزنين همكاراي خوبي هستند كه مي تونيد استفاده كنيد يا نام اين شركت ها رو هم سرچ بزنين اطلاعاتي پيدا ميشه

سئو 98 هم كارش خوبه

Nermia
April 1st, 2013, 22:13
سئو98 تایید میشه! کارشون حرف نداره!

adsads
April 1st, 2013, 22:15
سلام
كلا سمت اين كار نريد بهتره . فروش اين چيز پي ان

اما اگر مي خواين يه جستجو توي همين انجمن بزنين همكاراي خوبي هستند كه مي تونيد استفاده كنيد يا نام اين شركت ها رو هم سرچ بزنين اطلاعاتي پيدا ميشه

سئو 98 هم كارش خوبه

والا من اطلاعات خاصی ندارم . خیلی دوستام هستن که از وقتی تو گوگل بالا اومدن درامد خوبی پیدا کردن . درآمد میلیونی . میشه شما هم بگید چرا ؟

vpspro.org
April 2nd, 2013, 02:14
سئو 98 به شدت تایید میشن

sashi
April 3rd, 2013, 16:53
با سئو 98 کار کردم تاییید میشن !

adsads
April 4th, 2013, 03:14
بقیه دوستان هم لطفا راهنمایی کنن . هنوز کسی رو انتخاب نکردم

besthosti.com
April 4th, 2013, 03:16
من با سئو موز کار کرئم و این گروه را از نظر دانش و تجربه تایید می کنم

adsads
April 4th, 2013, 03:19
من با سئو موز کار کرئم و این گروه را از نظر دانش و تجربه تایید می کنم

ممنونم ولی من برای موضوع سایتم و با توجه به نظر مدیران سایت های معروفی به این نتیجه رسیدم که بین این 3 تا یکی رو انتخاب کنم : فراسئو - سئو98 - سئوتک

بین این 3 مورد که ذکر شد یکی رو بگید لطفا

Parti_Baz
April 4th, 2013, 03:21
سئو98 = قیمت مناسب + کار تایید شده + خوش برخورد و جوابگو

adsads
April 5th, 2013, 16:39
دوستان نظر دیگه کسی نداره ؟ ایشالا من پس فردا میخوام سفارش بدم به یکی

paradiseserver
April 5th, 2013, 16:45
سلام . من 1 سایت فروش چیز پی ان میخوام بزنم ولی میخوام از همون اول با 1 سئوکار خوب کار کنم . توی گوگل که سرچ کردم این پنج شرکت اول بودن : یک ادمین . میهن سئو . فراسئو . سئوتک . سئو98 .

نمونه کار های هرکدوم رو دیدم . 1 ادمین که نمونه کار چندانی نداشت . میهن سئو هم نمونه کار سایت چیز پی ان نداشت . فقط موند فراسئو و سئو98 و سئوتک . فقط سئو98 نمونه کارای جدید داشت برای سایت های چیز پی ان که تاپ بودن . حالا موندم که چه کنم . از چند نفر پرسیدم بیشتر فراسئو و سئو98 رو معرفی کردن و تایید کردن . حالا میخوام ببینم که مشتریای این 3 شرکت نظرشون چی هست . یا کاربران وب هاستینگ تالک نظرشون چیه ؟

سلام
سراغ این کار نرید چیزی جز ضرر برای شما ندارد
سئو 98 تایید میشوند

adsads
April 5th, 2013, 17:04
سلام
سراغ این کار نرید چیزی جز ضرر برای شما ندارد
سئو 98 تایید میشوند

چرا ضرر میکنم ؟ آخه الان همه تایید کردن . و بیشتریا گفتن سئو98 . آخر من چه کنم ؟

paradiseserver
April 5th, 2013, 17:15
چرا ضرر میکنم ؟ آخه الان همه تایید کردن . و بیشتریا گفتن سئو98 . آخر من چه کنم ؟

دد سر زیاد داره
از طرفی پلیس فتا و.....
به نظر من فروشگاه شارز بزنید بهتره تا شیلتر شکن