PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره ی رایتل !؟

amirhosseinmt
April 1st, 2013, 17:43
سلام به همه بچه ها !
از چند نفر شنیدم اینترنت رایتل عالیه ! کسی اینجا استفاده کرده ؟‌
ممنون:101:

≡ ALEX ≡
April 1st, 2013, 21:21
1. فروش و پشتیبانی بسیار خوب و قانونمند

2. سرویس های بسیار خوب و با کیفیت و مخصوصا سرویس های جدید و نوینی که ارایه کرده (یعنی همان 3G و خدماتی که تحت آن ارایه شده)

3. آنتن دهی حتی در شهر هایی که نام آن ها در لیست پوشش دهی وبسایت شون نبوده!!! البته فعلا در اکثر جاده ها و اغلب شهر های بین راهی آنتن دهی نداره ولی در تمامی شهر های اصلی و بزرگ و حومه آن ها که شخصا دیده ام آنتن داشته!! (در حال حاضر در شمال کشور هستم و در ویلایی وسط جنگل که از شهر نزدیک 20 کیلومتر فاصله داره و آنتن ام Full‌ هستش و الآن هم با همین و با سرعت مناسبی در نت حضور یافته ام!!)

4. طرح های تشویقی خیلی خیلی خوب!!! که هزینه ها را به شدت کاهش داده اند و می توان گفت همه چیز تقریبا مفت شده!!

5. آنتن اش همیشه Full هستش... به خاطر ضریب نفوذ بالای امواج 3G ... شاید در ساختمان هایی باشید که بقیه تلفن ها آنتن دهی نداشته باشند ولی احتمال بسیار زیاد رایتل شما آنتن داده و معمولا نیز Full‌ می باشد.

6. تمایز شماره سیم کارت های دائمی و اعتباری... دائمی ها با 0920 شروع می شوند،‌ ولی اعتباری ها با 0921 .... همچنین به هر نفر (کد ملی) فقط یک سیم کارت از هر نوع (دائمی،‌ اعتباری و دیتا)‌ ارایه می شود؛ که این دو منجر به عدم تکرار اشتباه ایرانسل و اعتبار بیشتر سیم کارت ها خواهد گردید.

7. سرعت اینترنت نیز در حالت عادی 128Kbps بیشتر ارایه نمی شود مگر آنکه واجد شرایط باشید. بنده با نامه شرکتی بر روی سیم کارت دائمی خود سرعت ماکزیمم 2 مگابیت را توانستم دریافت کنم. ولی سیم کارت های دیتا (که فقط مختص اینترنت می باشند) طبق گفته شرکت تا سرعت 21 مگابیت را نیز در دسترس قرار می دهند. که بدیهی است بابت سرعت و حجم ترافیک بیشتر،‌ هزینه بیشتری را می بایست بپردازید.

-------------

در مجموع همه چیز بسیار عالی است... و بدیهی است که قیاس بنده با امکانات موجود در ایران هستش...

موفق باشید

rominait
April 1st, 2013, 21:24
تاييد ميشه
اينترنت خوبي داره

mirhendi
April 1st, 2013, 21:44
میارزه نامحدود ماهانه 50؟؟

rominait
April 1st, 2013, 21:49
بحث ارزش نيست
ميان گزينه هاي موجود مناسبه از نظر كيفيت و سرعت

hack2hacker
April 1st, 2013, 21:54
سرعت دانلود 128 اش 30 کیلو بایت هست...
مفت نمیرزه

nima17701
April 1st, 2013, 23:45
دوستان در مورد طرح بی نهایت رایتل یک سوال دارم .
این طرح فقط مکالمات و اس ام اس داخل شبکه است یا بقیه اپراتور ها رو هم شامل میشه؟
ممنون

Parsavps.com
April 2nd, 2013, 00:16
مفت نمیرزه
سلام عزیز این همه دارن تعریفش می کنند
یعنی هیچ:39:

j4b3r
April 2nd, 2013, 00:33
دوستان در مورد طرح بی نهایت رایتل یک سوال دارم .
این طرح فقط مکالمات و اس ام اس داخل شبکه است یا بقیه اپراتور ها رو هم شامل میشه؟
ممنون
هر ماه ۵۰۰ دقیقه مکالمه با سایر اپراتور ها و ۵۰۰ اس ام اس به سایر اپراتورها رایگان هست.

مفت نمیرزه

سرعت ۱۲۸ باید ۱۶ دانلود بده که در ایران isp ها لیمیت نیمکنند.
رایتل روی ۲۵۶ لیمیت کرده.
(باعث کیفیت خوب اینترنت دریافتی میشه)
وایمکس ایرانسل هم لیمیت کاکل دارند یعنی ۱۲۸ ۱۶ کیلوبایت دانلود میده
و هردو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند

parsianweb
April 2nd, 2013, 00:40
به طور کل نسبت به شرایط فعلی عالیه

Jahan Pay Co
April 2nd, 2013, 00:44
باسلام

اصولا در ابتدای کار با اینکه تاخیر داشتن-سرویس مناسبی دارن و با گذشت زمان بهتر خودشون را نشون میدن

سپاس

≡ ALEX ≡
April 2nd, 2013, 15:21
دوستان، در مورد طرح بینهایت جزئیات دقیق رو به اشتراک می گذارم:

1. هزینه اشتراک ماهیانه: 50 هزار تومان
2. صدور قبض (که هر دو ماه یکبار هستش): مجموعا به مبلغ 100 هزار تومان
3. همه سرویس های داخل شبکه (رایتل به رایتل / مکالمه صوتی و یا تصویری یا SMS یا MMS) + اینترنت پر سرعت: رایگان
4. تماس های خارج شبکه (رایتل به ایرانسل یا همراه اول یا ...): 1000 دقیقه مکالمه رایگان +‌ 1000 پیامک (فارسی یا انگلیسی) رایگان که این ها هر دو ماه یکبار تمدید (Re-charge) می شوند. برای بیش از این مقدار تماس هزینه جداگانه و عادی محاسبه می شود.
5. تماس های بین الملل مشمول طرح نیستند.
6. ثبت نام در این طرح معلوم نیست تا کی باشه ولی هر لحظه احتمال اتمام آن هست...
7. مشترکین در این طرح حداقل تا یکسال آینده اطمینان داشته باشند که این طرح پابرجاست و بعد این مدت هم ممکن است از طرف شرکت منقضی شود و هم برای مدت نامعلوم دیگر ممکن است تمدید گردد.
8. برای ثبت نام در این طرح می بایست 150 هزار تومان ودیعه به عنوان ضمانت پرداخت بپردازید. و این مبلغ پس از پایان دوره کلی و یا انصراف شما به شما برگشت داده خواهد شد.

موفق باشید

hades_54
April 2nd, 2013, 23:03
کیفیتش نسبت به اون چیزی که الان ما داریم ازش استفاده میکنیم خوب هستش

raspinah
April 2nd, 2013, 23:25
1. فروش و پشتیبانی بسیار خوب و قانونمند

2. سرویس های بسیار خوب و با کیفیت و مخصوصا سرویس های جدید و نوینی که ارایه کرده (یعنی همان 3G و خدماتی که تحت آن ارایه شده)

3. آنتن دهی حتی در شهر هایی که نام آن ها در لیست پوشش دهی وبسایت شون نبوده!!! البته فعلا در اکثر جاده ها و اغلب شهر های بین راهی آنتن دهی نداره ولی در تمامی شهر های اصلی و بزرگ و حومه آن ها که شخصا دیده ام آنتن داشته!! (در حال حاضر در شمال کشور هستم و در ویلایی وسط جنگل که از شهر نزدیک 20 کیلومتر فاصله داره و آنتن ام Full‌ هستش و الآن هم با همین و با سرعت مناسبی در نت حضور یافته ام!!)

4. طرح های تشویقی خیلی خیلی خوب!!! که هزینه ها را به شدت کاهش داده اند و می توان گفت همه چیز تقریبا مفت شده!!

5. آنتن اش همیشه Full هستش... به خاطر ضریب نفوذ بالای امواج 3G ... شاید در ساختمان هایی باشید که بقیه تلفن ها آنتن دهی نداشته باشند ولی احتمال بسیار زیاد رایتل شما آنتن داده و معمولا نیز Full‌ می باشد.

6. تمایز شماره سیم کارت های دائمی و اعتباری... دائمی ها با 0920 شروع می شوند،‌ ولی اعتباری ها با 0921 .... همچنین به هر نفر (کد ملی) فقط یک سیم کارت از هر نوع (دائمی،‌ اعتباری و دیتا)‌ ارایه می شود؛ که این دو منجر به عدم تکرار اشتباه ایرانسل و اعتبار بیشتر سیم کارت ها خواهد گردید.

7. سرعت اینترنت نیز در حالت عادی 128Kbps بیشتر ارایه نمی شود مگر آنکه واجد شرایط باشید. بنده با نامه شرکتی بر روی سیم کارت دائمی خود سرعت ماکزیمم 2 مگابیت را توانستم دریافت کنم. ولی سیم کارت های دیتا (که فقط مختص اینترنت می باشند) طبق گفته شرکت تا سرعت 21 مگابیت را نیز در دسترس قرار می دهند. که بدیهی است بابت سرعت و حجم ترافیک بیشتر،‌ هزینه بیشتری را می بایست بپردازید.

-------------

در مجموع همه چیز بسیار عالی است... و بدیهی است که قیاس بنده با امکانات موجود در ایران هستش...

موفق باشید

دوست عزیز شمال که جزء مناطق تحت پوشش نیست ، واقعا شما با رایتل در شمال کشور آنتن دارید و اینترنتش جواب میده !
کدوم منطقه ؟!

novinvps.com
April 2nd, 2013, 23:37
دوست عزیز شمال که جزء مناطق تحت پوشش نیست ، واقعا شما با رایتل در شمال کشور آنتن دارید و اینترنتش جواب میده !
کدوم منطقه ؟!
الا جنوب کشور بندرعباس ، میناب ، رودان و... در حالی که تو سایت اعلام نکرده در حال انتن دهی هست
به سرعت در عرض 10 روز دکل هاشو بردند بالا

≡ ALEX ≡
April 2nd, 2013, 23:46
کدوم منطقه ؟!

من کل عید رو از تهران تا چالوس و رامسر و رشت و سپس سفر به ساری و الآن که در جنگل های اطراف ساری هستم، آنتن دهی داشته ام در شهر های اصلی و نه بین راه... کلا شما به نقشه آنتن دهی وبسایت شون توجه نکنید چون آپدیت نیست...

raspinah
April 2nd, 2013, 23:58
من کل عید رو از تهران تا چالوس و رامسر و رشت و سپس سفر به ساری و الآن که در جنگل های اطراف ساری هستم، آنتن دهی داشته ام در شهر های اصلی و نه بین راه... کلا شما به نقشه آنتن دهی وبسایت شون توجه نکنید چون آپدیت نیست...

چقدر دانلود بهتون میده ؟ بالای 128 حتما مدارک شرکتی میخواد !؟ منظورم سیم فقط دیتا هست !؟
بنظرتون سیم دیتا یک ساله بگیرم یا ماهانه ! ؟
کلا ممنون میشم یکم توضیح بدید !؟

≡ ALEX ≡
April 3rd, 2013, 11:47
چقدر دانلود بهتون میده ؟ بالای 128 حتما مدارک شرکتی میخواد !؟ منظورم سیم فقط دیتا هست !؟
بنظرتون سیم دیتا یک ساله بگیرم یا ماهانه ! ؟
کلا ممنون میشم یکم توضیح بدید !؟

سرعت در حالت عادی 128Kbps هستش که سرعت دانلود آن 32KB/s هست... بنده نامه شرکتی فرستادم و دسترسی به خرید پکیج های پر سرعت را برای من باز کردند که تا سقف 1Mbps هستش. حالا بنده می توانم در پورتال کاربری خود بسته های اینترنت پرسرعت با سرعت های مختلف و حجم ترافیک مختلف را خریداری نموده و استفاده کنم. برای دریافت اینترنت پر سرعت مدارک مختلفی میشه ارسال کرد که به این شرح است:

مدارک مورد نیاز جهت خرید بسته های بالاتر از سرعت پایه:

کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
پروانه وکالت
کارت بازرگانی
حکم یا کارت هیأت علمی (ویژه اساتید دانشگاه و اعضای هیأت علمی)
دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی و یا گواهی اشتغال به تحصیل (ویژه دانشجویان)
معرفی نامه از یک شرکت ثبت شده جهت دریافت اینترنت پرسرعت
تصویر روزنامه رسمی(برای شرکت ها و سازمان های غیردولتی )
جواز کسب معتبر

سیم کارت دیتا هم فقط مختص اینترنت هستش که برای استفاده در تبلت ها و یا مودم های 3G استفاده میشه و نمیشه با آن تماس بر قرار نمود. فقط توسط نرم افزار میشه SMS فرستاد و این دو تنها امکانات این سیم کارت هستند.

shazo
April 9th, 2013, 13:25
سلام.. هزینه مکالمه تصویری هر دقیقه فکر کنم 200 تومن باشه..

Mihan-VPS
April 13th, 2013, 19:55
سرویس عالی هست برای اولین بار در ایران .. !

msmhost.net
April 14th, 2013, 02:16
تاييد ميشه
اينترنت خوبي داره اما فکر کنم هزینه هاش بالا باشه البته یکی از دوستان گفتند که یک سال اجازه فروش فقط به رایتل داده شد بعد از ان این خدمات هم همراه اول و ایرانسل هم اضافه می کنند اما فکر نکنم چنین اتفاقی بیافته ؟ نظر شما چی هست

Ramin
April 14th, 2013, 10:06
تاييد ميشه
اينترنت خوبي داره اما فکر کنم هزینه هاش بالا باشه البته یکی از دوستان گفتند که یک سال اجازه فروش فقط به رایتل داده شد بعد از ان این خدمات هم همراه اول و ایرانسل هم اضافه می کنند اما فکر نکنم چنین اتفاقی بیافته ؟ نظر شما چی هست

بله تا مدتی پس از آغاز فعالیت اپراتور سوم فناوری نسل سوم تلفن همراه طبق قانون در انحصار رایتل است .اماشبکه تلفن همراه ایرانسل از لحاظ فنی همین حالا نیز قابلیت کوچ از gsm به 3g رادارد . و مطئن باشید پس از اتمام مدت زمان انحصار رایتل ، ایرانسل دومین اپراتور است که در کمترین مدت زمان ممکن 3g را در شبکه خود استارت می زند!

novintak2
April 14th, 2013, 11:53
خوبی کشور ما اینه که برای هر طرح جدید یک اپراتور می یارن فردا اگه مثلا 5g بیاد تو بازار اینا اپراتور 4 روم راه میندازن اون باید ارائه بده

یادم نمی ره ایرانسل که وارد بازار ایران شد mms-sms-gprs همه فعال بود

در صورتی که همان موقع برای ارسال sms باید می رفتی مخابرات برای همراه اول فرم پر می کردی تا برات فعال کنن

یادم نمیره mms ایرانسل شده بود مایه فساد همین حرفی که الان دارن می زنن برای تماس تصویری رایتل

__________________________________________________ _______________________________________

از اینارو بگذریمکنار کاش رایتل می اومد شماره پیشنهادیشو باز می کرد شماره دلخواه می خریدیم .
هر روز به سایتش سر می زنم ببینم می یاره یا نه
با پشتیبانیشم تماس می گیرم می گه شما نفر 35 هستید !!!!!!
کسی اطلاع داره این گزینه باز می شه یا نه ؟

shazo
April 14th, 2013, 12:11
سلام.. تا جایی که من شنیدم برای این که بشه تو طرحش بری باید 200 تومن بدی !!!

soheil.zare2006
April 14th, 2013, 18:20
سلام
من ازش استفاده میکنم
واسه توی شهر خیلی خوبه هم کیفیت هم امکانات و پشتیبانی اما واسه جاده هنوز آنتن دهی جالب نداره
اما در کل از همراه اول و ایرانسل بهتره

Veria
April 15th, 2013, 02:48
قوانین انجمن (http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/):

ايجاد هرگونه بحث مغاير با موضوع اصلي سايت نظير بحث هاي سياسي، تفريحي و ... به هر طريقي نيز ممنوع است.