PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیست دستور جدید پلیس "فتا"

HyperServer
April 1st, 2013, 16:37
بیست دستور جدید پلیس "فتا" به کافه نت‌هانصب دوربین مدار بسته با قابلیت ضبط تمام وقت و نگهداری تصاویر و امکان بازبینی تصاویر تا شش ماه، در کافی نت‌ها اجباری شد. پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، "فتا"، در اطلاعیه‌ای بیست دستور العمل برای دفاتر خدمات اینترنت در نظر گرفته است که طی مهلتی پانزده روزه باید اجرایی شود.

به گزارش "ایسنا"، پلیس "فتا" در این اطلاعیه تاکید کرده که این دفاتر موظف هستند تمام اطلاعات هویتی کاربران را با دریافت مدارک شناسایی معتبر مانند کارت ملی ثبت کنند و اجازه ندارند به کسی بدون داشتن مدارک شناسایی خدمات ارائه کنند.

همچنین این دفاتر موظف شده اند سایر اطلاعات کابران، از جمله روز و ساعت استفاده، "آی‌پی" اختصاص پیدا کرده و صفحه‌های اینترنتی رویت شده را ثبت و حداقل تا مدت زمان شش ماه نگاه دارند. استفاده بیشتر از یک نفر از هر دستگاه رایانه متصل به اینترنت نیز در این مراکز ممنوع اعلام شده و دفاتر اجازه نخواهند داشت که خدمات غیر حضوری به مشتریان ارائه دهند.

بر اساس این اطلاعیه، "کافه نت" ها موظفند پهنای باند مورد نیاز خود را فقط از طریق شرکت‌های دارای پروانه ارائه کنندگان خدمات اینترنتی تامین کنند و اجازه ندارند این پهنا را از طریق ماهواره دریافت کنند. همچنین این مراکز اجازه نخواهند داشت که هیچ فی+لتر شکنی را بر روی رایانه‌ها نصب کرده و یا هیچ سایت فی+لتر شکنی را به مشتریان معرفی کنند.

i-whost
April 1st, 2013, 16:41
بیست دستور جدید پلیس "فتا" به کافه نت‌ها

نصب دوربین مدار بسته با قابلیت ضبط تمام وقت و نگهداری تصاویر و امکان بازبینی تصاویر تا شش ماه، در کافی نت‌ها اجباری شد. پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، "فتا"، در اطلاعیه‌ای بیست دستور العمل برای دفاتر خدمات اینترنت در نظر گرفته است که طی مهلتی پانزده روزه باید اجرایی شود.

به گزارش "ایسنا"، پلیس "فتا" در این اطلاعیه تاکید کرده که این دفاتر موظف هستند تمام اطلاعات هویتی کاربران را با دریافت مدارک شناسایی معتبر مانند کارت ملی ثبت کنند و اجازه ندارند به کسی بدون داشتن مدارک شناسایی خدمات ارائه کنند.

همچنین این دفاتر موظف شده اند سایر اطلاعات کابران، از جمله روز و ساعت استفاده، "آی‌پی" اختصاص پیدا کرده و صفحه‌های اینترنتی رویت شده را ثبت و حداقل تا مدت زمان شش ماه نگاه دارند. استفاده بیشتر از یک نفر از هر دستگاه رایانه متصل به اینترنت نیز در این مراکز ممنوع اعلام شده و دفاتر اجازه نخواهند داشت که خدمات غیر حضوری به مشتریان ارائه دهند.

بر اساس این اطلاعیه، "کافه نت" ها موظفند پهنای باند مورد نیاز خود را فقط از طریق شرکت‌های دارای پروانه ارائه کنندگان خدمات اینترنتی تامین کنند و اجازه ندارند این پهنا را از طریق ماهواره دریافت کنند. همچنین این مراکز اجازه نخواهند داشت که هیچ فی+لتر شکنی را بر روی رایانه‌ها نصب کرده و یا هیچ سایت فی+لتر شکنی را به مشتریان معرفی کنند.

پس قرار هست این صنف هم بسته بشود :39:

besthosti.com
April 1st, 2013, 16:41
این دستور که از دی ماه سال 90 اجرایی شده بود
یکی از دوستان من کافی نت داشت حتی به من که اشنا بودم اجازه نمیداد بدون کارت ملی پشت سیستم بشینم

yassale
April 1st, 2013, 16:43
روشون نمیشه مستقیم بگن اینترنت رو می خوایم کلا ببندیم :d

sellpad
April 1st, 2013, 18:01
یواش یواش می بندن

..2013..
April 1st, 2013, 19:04
مثلا دارند کنترل میکنند!! کاشکی پلیس مون بیرون نت هم به همین خوبی عمل میکرد اینجا که نمیزارن کسی نفس بکشه مگس رو هوا میزنن :71::71:

ehsan_296
April 1st, 2013, 20:02
این که قدیمیه داداش . از دی 90 شروع شده

تو استان تهران از مهر 91 شروع کردن

من کافی نت داشتم سیستمی طراحی کرده بودیم که کد ملی رو ثبت می کرد

هیچ ادم اوشکولی دوربین نمیزاره - می گن 6 ماه باید نگه دارین

هزینه 2 میلیون میشه :))

ما که جمع کردیم اینقدر گیر دادن

leonr2
April 1st, 2013, 20:42
اونوقت اجازه میدن تو کافی نت بریم تو نت؟ :-s

tizparvaz
April 1st, 2013, 20:48
همچنین این دفاتر موظف شده اند سایر اطلاعات کابران، از جمله روز و ساعت استفاده، "آی‌پی" اختصاص پیدا کرده و صفحه‌های اینترنتی رویت شده را ثبت
:-? صفحات رویت شده هر کاربر رو طرف میخواد چجوری ثبت کنه !
احتمالا تو اطلاعیه ای که واسه کافی نتا فرستادن یه نرم افزار پولی واسه انجام این امور معرفی نکردن ؟

EXXXIR
April 1st, 2013, 20:55
احتمالا تو اطلاعیه ای که واسه کافی نتا فرستادن یه نرم افزار پولی واسه انجام این امور معرفی نکردن ؟

هم ميري تو يك نفر مياد با كاغذ و قلم كنار ميشينه صفحات ثبت ميكنه :71:

rezarezaee
April 1st, 2013, 21:06
هههههههههههههههه دمتون گرم.بعد الان چه فرقی با گوانتانامو داره؟یه دفعه بگید واسه (شرمنده) دستشویی کافی نت هم دوربین بزارید هرکی رفت اونجا نکنه با گوشی نت بره یه صفحه ثبت نشه.

همه چیز خوبه جز کافی نتا که این مشکل کشورم برطرف شد خوشبختانه

ehsan_296
April 1st, 2013, 21:29

ما نرم افزارشو داریم به زیان .net

speedy
April 1st, 2013, 21:40
وقتی هیچ طرحی برای این صنف نمیزارن ، چرا آدم باید به این دستورات عمل کنه. واقعا الان دارن حرف زور میزنن بیان 50 مگ پورت ارزون بدن به کافینت ها بعدا دستور صادر کنن

tizparvaz
April 1st, 2013, 21:40
ما نرم افزارشو داریم به زیان .net
شما متوجه منظورم نشدی من نیازی به نرم افزارش ندارم

hack2hacker
April 1st, 2013, 21:57
من نمی دونم این اینترنت آشغالی که میانگین سرعت 100 کیلو بایت هست دیگه این کارارو باسه چی می کنن

parsianweb
April 2nd, 2013, 00:49
یک روز توی سمنان واقعا به مشکل خوردم با این قضیه ... !

fardahosting98
April 2nd, 2013, 00:54
من که الانشم مدارک نمیدم

Parsavps.com
April 2nd, 2013, 01:06
من نمی دونم این اینترنت آشغالی که میانگین سرعت 100 کیلو بایت هست دیگه این کارارو باسه چی می کنن
دوست عزیز ما این سرعت را هم نداریم :-s

TARIMEHR
April 2nd, 2013, 01:24
احتمالا تمام دوربین ها رو بعدا به یک مرکز وصل میکنن تا هر وقت خواستن به کافی نت ها دسترسی داشته باشن

اون از خیابون هامون که عکس ماشینت رو برات پست میکنن
اینم از جاده اینترنتیمون که سرعتگیر و دوربین کنترل سرعت داره روش اعمال میشه
لابد پلیس نامحسوس هم درونمون هست الان:71:

Oracle
April 2nd, 2013, 01:41
دروغ سیزده

besthosti.com
April 2nd, 2013, 01:48
نه عزیز دروع نیست از خیلی وقت هست که این طرح داره اجرا میشه

hasun
April 2nd, 2013, 02:12
یه بار نت خودم قطع بود ، بدو بدو رفتم دنبال کافی نت همه بسته بودن یکی پیدا کردم به هزار زحمت پریدم پشت سیستم یارو اومد گفت کارت شناسایی ؟!!
من اینجوری شدم o-O
بهش گفتم همرام نیست !
بهم گفت نمیشه کار کنی پس! :))))))

mirhendi
April 2nd, 2013, 17:50
دمه خونه ما ازاده البته این کافی نتیه فوضوله:))
میاد فوضولی
یه بار رفتم سلام کردم
گفت این همون یاره که رمز ایمیلش **** هست:|
هیچی دیگه خودش خواست منم یه تروجان خوشگل ریختم cpu یارو سوخت:))

lvlehrad
April 4th, 2013, 03:56
دروغ سیزده
:)) داداش شما چه دل خوشی داری ...تو ایران زندگی میکنی دیگه ؟

Azarin Web
April 4th, 2013, 10:22
عجب عجب عجب :|
فقط خدا کنه پاتون به پلیس فتا باز نشه هیچوقت که یه پوشه میارن میزارن جلوتون و هرکاری که از بچگی توی نت انجام دادین رو نشونتون میدن!!!

reza*
April 4th, 2013, 23:39
دمه خونه ما ازاده البته این کافی نتیه فوضوله:))
میاد فوضولی
یه بار رفتم سلام کردم
گفت این همون یاره که رمز ایمیلش **** هست:|
هیچی دیگه خودش خواست منم یه تروجان خوشگل ریختم cpu یارو سوخت:))

این تروجان رو به منم میدی ؟
البته کافی نتِ ما فقط موس - کیبرد و مانیتور گذاشته جلومون و همه به یک سرور اصلی وصل هستن

قزوین هاست
April 5th, 2013, 19:39
سلام.بله.این بدبختی به وجود اومده شدید تر شده.کافی نت ما هم 2 روز پلمپ شده بود به خاطر کارت ملی!!!
حالا هم هر کی میاد نداشته باشه یک مشت لیچار بارمون می کنه که "حالا چون من مدارک ندارم ......"
ما هم این طوری:-s

melivps
April 5th, 2013, 21:07
فکر چندان بدی نیست :دی